Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ketilept

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ketilept

herkese merhaba.bugün bir prof.a gittim,bipolar konusunda yapmış uzmanlığını.bana ketilept diye bir ilaç verdi,akşamları bir tane alıcam.zeldoxa devam et dedi ve eski doktoruna git,onun sana faydasının olduğunu düşünüyorum dedi..
    ketilept kullanan var mı?nasıl bir ilaçtır? uykudan baska yan etkisi var mı?şimdiden teşekkürler..

ceyda yeni ilacın inşallah sana iylik ve şifalar verir canım.
    Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
    Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

Kullanan varsa yazar ama ben aşağıdaki linkte faydalı bilgiler okudum:

http://www.ilacpedia.com/ketilept-film-kapli-tablet

Çok geçmiş olsun.
      Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iris View Post
        ceyda yeni ilacın inşallah sana iylik ve şifalar verir canım.
        çok teşekkür ederim iris..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post
          Kullanan varsa yazar ama ben aşağıdaki linkte faydalı bilgiler okudum:

http://www.ilacpedia.com/ketilept-film-kapli-tablet

Çok geçmiş olsun.
          çok teşekkür ederim iyimser..

Yorum

ketilept , seroquel ile aynı. yani atipik antipsikotik. zeldox da atipik antipsikotik.
            ketilept kaç mg alıyorsun? uyku haricinde iştah da verebilir.
            neden hem zeldox hem ketilept anlamadım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenlenin View Post
              ketilept , seroquel ile aynı. yani atipik antipsikotik. zeldox da atipik antipsikotik.
              ketilept kaç mg alıyorsun? uyku haricinde iştah da verebilir.
              neden hem zeldox hem ketilept anlamadım.
              cevapladığın için teşekkür ederim neyzenlenin.bende hiçbir şey anlamadım.ketilept 150 mg akşam alıyorum.sadece doktor bu ilacı verirken zeldoxun bana iyi geliyor olabileceğini ancak ek ilacada ihtiyacımıun oldugunu vurguladı.öfke patlamalarına,karamsarlığıma,intihar düşüncelerime,düşüncelerimin çok hızlı olmasına,kısacası daha sakin olacağımın garantisini verdi.kendi doktoruma ulaşabilsem ikisini almamın ne kadar doğru olduğunu sorucam ama ulaşamıyorum.ikiside aynı tür ilaçlarsa neden ikisini birden alıcam yahu,kafam karıştıııı...

Yorum

her iki ilaç aynı gibi görünebilir içerikleri aynı da olsa ufak bir farklılık olabilir, bunu bilemeyiz.
                ceyda, bu ilaç sana iyi geldiyse gerisini sorgulama şu an için en azından... doktora sonra sorarsın şimdi keyfine bak
                Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post
                  her iki ilaç aynı gibi görünebilir içerikleri aynı da olsa ufak bir farklılık olabilir, bunu bilemeyiz.
                  ceyda, bu ilaç sana iyi geldiyse gerisini sorgulama şu an için en azından... doktora sonra sorarsın şimdi keyfine bak
                  haklısın iyimser..hiç bir şey düşünmiycemmmmmmm..ama düşüncelerim sanki birbiriyle yarışıyor,beynimi durduramıyorum.gayet sakinim şuan ama tek sorun beynimin sürekli olumsuz şeyler üretmesi..tanıdığım herkesle beynimin içinde tartışıyorum,ama sakinim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OKBDirencli
                    Ceyda geçmiş olsun.Yeni doktora(Prof.)niye gittin?Eski doktorundan artık bir fayda görmüyor musun?Prof hayret eski doktoruna atıfta bulunmuş.Pek birbirlerini kabul etmek istemezler.Sen böyle iyisen sorun yok.
                    teşekkür ederim okbdirençli.2 gün önce büyük bir kriz yaşadım,ailemde beni buldukları ilk doktora götürdüler..eski doktorumu son zamanlarda tanıyamıyorum gerçekten..bu ilaç bana iyi geldi diye düşünüyyorum..allah hepimizin yardımcısı olsun.bu tür rahatsızlıklar cidden insanın ömrünü tüketiyor son bir haftadır yaşlandığımı düşünüyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OKBDirencli
                      Evet anlıyorum.Bu hastalıklar ömür törpüsü.Kolay değil gerçekten insan zor duruma düşünce derdine çare arıyor.Gözü hiç bir şey görmüyor.Acaba diyorsun bu doktor benim için yapılabilecek her şeyi yapıyor mu?Başka doktora gitsem mi?Birde iyi doktor arıyoruz hep.Hemen netice versin ve iyileşelim istiyoruz.Haklıyız tabiki.Ben en son doçente gittim o da ilaçları bıraktırdı.İlaçların arkasına sığınma dedi.OKB li kişilik yapısı varmış bende.Şimdi olmadı sende bu diyor.Yıllardan beri oluşmuş bir yapıymış.Bende düşünsel olan OKB tedevisi görüyordum.Zaman zaman iyi zaman zaman kötü gidiyor bakalım.Birde istanbulda ünlü bir hastane ver ya oraya gideyim diye düşünüyordum daha önce ama fiyatlar anlamında çok büyük rakamlar birde neticede onlarda ilaç yazacak değil mi?hadi hayırlısı hepimiz için.
                      haklısın okbdirençli..çok iyi özetlemişsin..öyle anlar geliyor ki insanın gözü hiç bir şey görmüyor..keşke yaşamasak hiç bu tür sıkıntılar,ama yapacak bişey yok,yaşayıp gidiyoruz bişekilde..aslında yaşam karışık değilde,biz hastalığımızla yaşama ait olmayan bir şekilde yaşamaya çalışıyoruz...yaşama hastalığımızı sokarak yaşamı bulandırıyoruz

Yorum

ketilept seroqulelin muadilidir. a tipik bir antipsikotiktir. yüksek dozlarda şizofreni için düşük dozlarda anksiyete depresyon okb de daha küçük dozlarda ise uyku ilaca olarak kullanılıyor. ketilept bazı kişilerde uyku ve kilo alımına neden olmaktadır. ve bu kişiden kişiye göre değişir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 5httserotonin View Post
                          ketilept seroqulelin muadilidir. a tipik bir antipsikotiktir. yüksek dozlarda şizofreni için düşük dozlarda anksiyete depresyon okb de daha küçük dozlarda ise uyku ilaca olarak kullanılıyor. ketilept bazı kişilerde uyku ve kilo alımına neden olmaktadır. ve bu kişiden kişiye göre değişir.
                          teşekkür ederim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceydaa View Post
                            teşekkür ederim..
                            ketilept alıp kullanmak istiyorum etkili bi ilaç mı ?
                            http://www.facebook.com/profile.php?id=100002010729542

mertt@london.com

Bir Çaresi Bulunur Elbet Çıkmazların yeniden yaşamalı

İyileştim İyiyim

Yorum

İşleniyor...
                            X