Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ANAFRANİL

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ANAFRANİL

arkadaşlar OKB bozukluğu tanısıyla tedaviye başladım.anafranil başladı doktorum. önce 75 mg ile başladım..yaklaşık 20 gündür kullanıyorum,faydasını görüyorum ama yan etkileride oluyor..
    uyuşukluk,aşırı uyku yapıyor,birde cinsel isteksizlik ve geç boşalma sorunum ooldu.. kullanan arkadaşlara yada bu konuda fikri olanlara sormak istiyorum,bunlar geçicimidir acaba.ne zaman sonra geçebilir.sizdede bunlar oldumu.. teşekkürler,,

Ben de kullanmıştım bu ilacı . Yan etkileri geçicidir. Bir iki ay kadar sonra fazla bir yan etki kalmaz . Vücut alışıyor. Ben gündüz vakti bir tane 75 mg yutuyordum ve hiç uyku falan vermiyordu. Aspirin içer gibi olmuştum.

Yorum

bende de çok ağır okb vardı .4 aydır sabah 75 akşam 75 mg kullanıyorum anafranili.Faydasını bende kesinlikle gördüm,sinir sistemimi çok düzeltti Ama duyguları biraz alıyor,cinsel isteksizlik te yapıyor,o yüzen ben doktora konuşacam,yan etksi olmayan ilaçlara geçmek gerek.

Yorum

selamlar

3 aydır anafranil 75 mg ve onunla beraber ludiomil kullanıyordum. ağız kurulu ve kilo alma dışında yan etkisi yoktu. doktorum tedavimi değiştirdi ve lustral kullanmaya başladım. anafranil sizi uyutmaması ve sanal bir mutlkuluk yaşatmaması açısından güzel ama ben fayda göremedim.

Yorum

4,5 ay oldu anafranili kullanalı,uyku yapmaya başladı,cinselliği bloke ediyor biraz.. hastalığımda bazen nüks eder gibi,yani bazen memnun olamıyorum,ama başka çarem yok....

Yorum

9 aydır kullanıyorum.kesinlikle fayda gördüm. iyi bi ilaç

Yorum

İşleniyor...
            X