Duyuru

Collapse
No announcement yet.

+12 saat uyutacak uyku ilacı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• +12 saat uyutacak uyku ilacı

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Last edited by gl0betr0tter; 11-08-2012, 08:19 AM.

Beyin paraşüt gibidir açılınca çalışır, uyudukça beyin pas tutar fiziksel ve ruhsal sorunlar artabilir.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

...............................................

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gl0betr0tter View Post
        ne gibi mesela ?
        ciddi sorunlar olmaz diyorsan önerebilirsin çok iyi olur yoksa şarap + uyku yapıcam ama ucuz şarap tadı kötü !
        Gereğinden fazla uyursan metabolizman yavaşlar beynine olumsuz etki eder olumsuz düşünürsün hem gerek yok neden fazla uyuyacaksın. Madem boş vaktin var otur kitap oku netten belgesel izle faydalı işler yap.
        Her şey güzel olacak...

Yorum

öyle bir ilaç varsa bnada söyleyin bıktım bu hayattab namert dünyadan batsın bu dünya bitsin bu dünya ... allah kahretsin bu dünyayaı ...

Yorum

..........................................

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gl0betr0tter View Post
              metabolizma ile beynin etkisini anlayamadım.benim bildiğim meto yavaşlarsa kilo alırız.kilo almam yemek yemem hallederim o sorunu.uyumak istiyorum yoksa ağır depresyon kapıda ve depresyondan melankoliden acayip bıktım.uyuyunca muhteşem hissediyorum hep uyusam eylüle kadar beni kurtarır uyumak.sadece 3 aycık !
              I ı uyuma ailene ülkene faydalı işler yap. : )
              Doktorlar depresyonda olanlara neden spor yapmalarını söylerler, çünkü spor metabolizmayı ve kan dolaşımını hızlandırır beyne kan gider daha enerjik ve aktif olursun.
              Eğer imkanın varsa yaz tatilini bir yerlerde çalışarak geçir hem para kazanırsın hem iş hayatının zorluğunu öğrenirsin hem de okul başlayınca okula dört elle sarılırsın. : )
              Her şey güzel olacak...

Yorum

....................................
                Last edited by gl0betr0tter; 11-08-2012, 08:20 AM.

Yorum

Senin bir şeyin yok iki gün dinlen üçüncü gün top oynayabilirsin...
                  Her şey güzel olacak...

Yorum

,......................................

Yorum

geçmiş olsun burada ilaç önerisi doğru olmaz ilaçların bi sürü yan etkisi var en iyisi bi uzman desteği almandır. acil şifalar...
                      <div><strong>Bir g&uuml;n d&uuml;nyaya ait b&uuml;y&uuml;k bir derdin olursa</strong><br /><strong>rabbine d&ouml;n&uuml;p, &laquo; benim b&uuml;y&uuml;k derdim var ! &laquo; deme</s

Yorum

.................................................. .............

Yorum

rica ederim. ilaçları kullandığın zaman bırakmakta güçlük çekersin sersemletir bulanık görme sinirlilik hali vs. fiyatlar değişiyor çok ucuzada var pahalıyada 2 tl ye bile ilaç var ama uzman yazmadan alamazsın.
                          <div><strong>Bir g&uuml;n d&uuml;nyaya ait b&uuml;y&uuml;k bir derdin olursa</strong><br /><strong>rabbine d&ouml;n&uuml;p, &laquo; benim b&uuml;y&uuml;k derdim var ! &laquo; deme</s

Yorum

........................D

Yorum

doğru söylüyosun. psikiyatri uzmanı yazmalı sağlık ocağındaki doktorlar bilmez.

Yorum

İşleniyor...
                              X