Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dertleşmek isteyen baksın

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

civen başlığın dikkatimi çekti hemen girdim içeri, çünkü dertleşmeye ihtiyacım var. 27 yaşındayım kick boksa gitmek istiyorum amacım sadece spor olsun bedensel ve zihinsel yönden fayda katsın istiyorum ama bu yaştan sonra 15-18 yaşındaki çocukların arasına girmeye cesaret edemedim. Kick boks nasıl gidiyor, faydası oluyor mu?
    Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
      civen başlığın dikkatimi çekti hemen girdim içeri, çünkü dertleşmeye ihtiyacım var. 27 yaşındayım kick boksa gitmek istiyorum amacım sadece spor olsun bedensel ve zihinsel yönden fayda katsın istiyorum ama bu yaştan sonra 15-18 yaşındaki çocukların arasına girmeye cesaret edemedim. Kick boks nasıl gidiyor, faydası oluyor mu?
      Kick boks yas gruplarina ayrilmiyormu öyle biliyorum ,gecenlerde bir programda vermislerdi 30-40 yas arasi daha bilincli diye.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: şükranm View Post
        ben zeki olduğumu düşünmem amaa hiç hemde hiç kendimi aptal gibi hissederim hep :RpS_confused: herşeyi ama herşeyi en en ince ayrıntısına kadar düşünüp planlayıp kuran birisimdir bide ::RpS_confused:
        Sen kendini nasil hissedersen zaten öyle oluyorsun ki,birazda akilli hisset düsünüp düsünüp kurunca öyle olur.Bir insana sen aptalsin diye diye o insani hakikaten aptal yapabilirsin.

Yorum

kesinlikle tavsiye ederim
          aslına bakarsan daha önce çeşitli sporlar yaptım ama kick boksu 3 aydır yapıyorum zaten ilk başladığında direk olarak dövüşmüyorsun karşılıklı olarak kombine hareket antremanı yapıyorsun gittiğin yerde hoca yavaş yavaş zorlar seni benim gördüğüm gençler çekinerek vuruyor sana pek bir saygısızlıkları olmuyor bence dayak yemekten çok kondisyon antremanından kork en zor kısmı o çünkü

Yorum

Orjinal yazı sahibi: civen View Post
            cok guzel bir konuşma oluyor
            ben de 30 umdan sonra kick boks a basladım bir yandan kitaptan satranç çalışıp oynuyorum bir yandan mesleki bilgisayar programları öğreniyorum bir yandan dışarı çıkıp geziyorum boş durmamaya çalışıyorum
            en önemlisi artık eskisi kadar geçmişe takılıp kalmıyorum acısıyla tatlısıyla 30 senem geçti. düşünerek geçmişi değiştiremeyiz ancak geleceği planlamak ellerimizde belki 80-90 senelik bir ömrümüz var hep geçmişi düşünerek geçmez ömür hiçbir sey düzelmeyeceğini varsaysak bile düzelecekmiş gibi çabalamak lazım belki bir ağacımız kesildi ama yeni bir tohum ekmek lazım ya bu tohum yeserirse diye
            bilmem anlatabiliyor muyum
            Esasinda cok bilinclisin yazidiklarin olumlu,hayata gecirsen faydasini görürsün.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bymhrrm View Post
              yüzüyorum (haftada en az 4 gün giderim ),eger yüzmeye gitmesem yürüyüs yaparım, aslinda spor olsunda ne olursa yaparım cünkü bazen gereksiz yere sinirleniyorum ve bunun icin enerjimi dogru kullanmayı ögrenmeliyim
              Cesitli spor dallarini yapmaya calisiyorum en sevdiim voleybal bi türlü yüzmeyi ve deyneklerle yürümeyi yapamiyorum ,belki denemem lazim.Sinirlenince cogu zaman geziyorum.Agaclari seyretmek iyi geliyor.

Yorum

kesinlikle tavsiye ederim
                aslına bakarsan daha önce çeşitli sporlar yaptım ama kick boksu 3 aydır yapıyorum zaten ilk başladığında direk olarak dövüşmüyorsun karşılıklı olarak kombine hareket antremanı yapıyorsun gittiğin yerde hoca yavaş yavaş zorlar seni benim gördüğüm gençler çekinerek vuruyor sana pek bir saygısızlıkları olmuyor bence dayak yemekten çok kondisyon antremanından kork en zor kısmı o çünkü
                Küçükken kalpten ameliyat oldum, büyük bir sorunum yok ama hızlı koşamıyorum evde boşluğa 8-10 yumruk atınca kalbim hızlanıveriyor kalp atışını hızlandıracak hareketler beni zorluyor. Ama benim amacım profesyonel olmak değil amatör bir şekilde kendimi savunacak derecede kickboks öğrenmek. Bir tane spor klubü var ama cesaret edip bilgi almaya gidemedim bir türlü.
                Her şey güzel olacak...

Yorum

Küçükken kalpten ameliyat oldum, büyük bir sorunum yok ama hızlı koşamıyorum evde boşluğa 8-10 yumruk atınca kalbim hızlanıveriyor kalp atışını hızlandıracak hareketler beni zorluyor. Ama benim amacım profesyonel olmak değil amatör bir şekilde kendimi savunacak derecede kickboks öğrenmek. Bir tane spor klubü var ama cesaret edip bilgi almaya gidemedim bir türlü.
                  bir kardiyoloji uzmanına uğra durumu anlat ve cesaretini toplayıp en azından spor kulübüne bilgi almak için git
                  eğer sana uygun gelirse başla merak etme bilgi alıyor diye içeride seni dövmezler

Yorum

bir kardiyoloji uzmanına uğra durumu anlat ve cesaretini toplayıp en azından spor kulübüne bilgi almak için git
                    eğer sana uygun gelirse başla merak etme bilgi alıyor diye içeride seni dövmezler
                    Kardiyoloğa gitmiştim göğsüne darbe alma ve fazla ağır olmasın olabilir dedi. Senin 30 yaşında başladığını görmek bana cesaret verdi inşallah bu cesaret kırılmadan giderim. Ben çıkıyım iyi geceler.
                    Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Edebiyat26 View Post
                      Evet bu yüzden zeki insanlar bir yerlere gelmekte zorlaniyorlar ,fakat kafasi az calisanlar zeki insanlardan nasil faydalanacaklarini biliyorlar ,zeki insanlar psikolojik sorunlariyla ugrasirken ne neden nasil böyle söyle derken ,onlar almis basini gitmis kariyer sahibi bile olmus oluyorlar arkadasim.:RpS_unsure:
                      Tebrik ediyorum guzel bir yorum. O tur insanlara ve zekiler varken inatla aptallari gorenlere karsi ne kadar nefret doluyum bir bilsen..
                      Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur.
                      Mustafa Kemal ATATÜRK
                      Asperger bir kız arkadaşım olsun isterdim,
                      kalk gidiyoruz dediğimde nereye diye sormayan,
                      karavanımın hanımı olan

01101110011110100111010000100000011110010110100101 1100100110110101101001011000100110010101110011

Yorum

İşleniyor...
                      X