Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Atipik psikotik bozukluk ve askerlik

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

paranoyak35 yanlış biliyorsun. Askerde de tedavi görme imkanı var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hezeyanist
      paranoyak35 yanlış biliyorsun. Askerde de tedavi görme imkanı var.
      gerçekten askerde bu tip rahatsızlıklar hoş görülürmü?
      x/X/x{paranoid dunya}x/X/x

Yorum

Orjinal yazı sahibi: paranoyak35
        mrb arkadaşlar,
        bu askerlik konusunda bizde dertliyiz.nişanlım yoğun bir anksiyete bozukluğu yaşıyor ve tedaviye yeni başladı 3ay kadar.prozak içiyor.27 yaşında ve askerliğe gerçekten hazır eğil kaldıramaz.eğer açıköğretim sınavını veremezse alıcaklar fazla ertelenmiyor.bildiğim kadarıyla asrde ilaç içirtmezler.ne olacak bilmiyorum
        beni de anksiyete bozukluğum olduğu için askere almadılar ama bunun yanında asıl rahatsızlığım olan bipolarlık durumu da var tabii ki ama en dikkate aldıkları konu sanırım anksiyete bulunup bulunmadığıydı şansınız açık olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tankard
          Orjinal yazı sahibi: paranoyak35
          mrb arkadaşlar,
          bu askerlik konusunda bizde dertliyiz.nişanlım yoğun bir anksiyete bozukluğu yaşıyor ve tedaviye yeni başladı 3ay kadar.prozak içiyor.27 yaşında ve askerliğe gerçekten hazır eğil kaldıramaz.eğer açıköğretim sınavını veremezse alıcaklar fazla ertelenmiyor.bildiğim kadarıyla asrde ilaç içirtmezler.ne olacak bilmiyorum
          beni de anksiyete bozukluğum olduğu için askere almadılar ama bunun yanında asıl rahatsızlığım olan bipolarlık durumu da var tabii ki ama en dikkate aldıkları konu sanırım anksiyete bulunup bulunmadığıydı şansınız açık olsun
          tşkler açıkladığınız için.artık hakkında hayırlısı olsun ayrıldık olcak gibi değil gerçekten azaptı son zamanlar
          x/X/x{paranoid dunya}x/X/x

Yorum

askerlik

bende atipik psikoz vardı özel doktorlarda iyidir ama şüpheci olup param olmadığı için devlet hastanesine başvurdum cok iyi bir tedavi gördüm askeriyeye hastalığımı söyledim ilaçlarımı doktor raparlarını götürdüm
            3 yıl üst üste gatada kontrol edildim ve elverişli bulmadılar

benim görüşüm hiç korkmayın aynen ne varsa yalansız dolansız söyleyin ne hissediyorsanız ilaçlarla onla bunla sizi test edicekler önemli değil
            bende topluma başka acılardan hizmet etmeyi düşünüyorum hastalık içinizi karartmasın

Yorum

Girişte o raporu alamazsan bida hada zor alırsın söyliyim
              Acemide belki bi ihtimal yine
              Ustada imkansız gibi

Yani girmeden kesinlikle durumunu belirt

Ama direk elverişlidir derler ben sana söyliyim ne rahatsız adamları alıyolar ben çok gördüm yani

Yorum

senin derdin askere gitmemek mi?

Yorum

İşleniyor...
                X