Duyuru

Collapse
No announcement yet.

o da gitti...:((

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• o da gitti...:((

teşhis konulalı 6 ay oldu hep yanımdaydı sen bi iyi ol bak herşey nasıl sırayla yoluna girecek dedi...konuşuyorduk..hergün msjlaşıyorduk..adı konulmamıştı ama birlikteydik her anımızda 1000 km mesafe olsada aramızda hep yanıbaşındaydık birbirimizn 15 gündür aramdı msjlarımad cvp vermedi dün akşam aradım konuştuk kapatmaya yakın hayatında biri olduğunu söyledi ne diyeceğimi şaşrdm öylemii diyebildim sadece gözümden yaşlar süzüldü kalakaldm yapacak bişi yoktu mutluluklar dedim..yok dedi öle ciddi düşündüğüm biri değil görüşüyoruz öle şimdilik dedi..sonra beni hiç unutma olurmu dedi..ben ağlamaktan konuşamadım sadece sende beni unutma diyebildim....haftaya 1 günlüğüne oraya gidecem nasıl davrancam ne yapıcam hiç bilmiyorum..resmen hüsrandı bana hep sen bi iyileş bi toparlan çok güzel günler bekliyor bizi diye vaadlerde bulunurdu..şimdi bakıorm aynı yerden yine vuruldum canım çok acıyor...
    Last edited by nills; 07-07-2010, 07:15 PM.

Orjinal yazı sahibi: psikoloji1234
    zor gününde yanında olmayan iyileştiğinde senin yanında yeri yoktur bence unut gitsin..
    Aynen katılıyorum. Yaptıgı seye bak benım bıle aglayasım geldi.. Ne kotu yara alırdım dusunemıyorum.. Sakın gitme...

Yorum

ewet öle yerdemiyim göktemiyim bilmiyorum çok fazla canım yanıyor...ama gitmek zorundayım kalacak yer ayarlamam lazım mecburen onuda görecem ne yapcam hiç bilmiyorum..(
      ben çok sevmiştim onu...niee böle olmak zorunda..hayat hep aynı yerden yakıo canımı..

Yorum

Anladığım kadarıyla siz sevgili değilmissiniz yani en azından adı konulmadığı için belirsizlikler varmış. Siz kesin gözüyle bakmıssız fakat karşı taraf kararsız kalmış ve sonundada kararını vermiş. Hani siz hasta olduğunuz için direkt söyleyerek kırmak istememiş, yavaş yavaş mesafe koymaya çalışmış...

Bu durumda onun yanında ne işiniz var onu anlamadım. Yani başkası var demiş size, demi??
        "Kınamayınız, kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz" (Tirmizi)

Yorum

belirsizlik wardı ewet ama tutumu çok farklıydı bana karşı..sadece adı konulmamıştı..daha önceden kararlaştırmştk ben kalacak bi yer ayarlamaya gidecem oraya o da orda olduğu için görmeye gelecekti beni..gtmk zorunda olmasam hiç gtmcm inan görmek beni çok daha yıkacak ama nasıl yapcm ne yapcm hiç bilmiorm..
          Last edited by nills; 08-07-2010, 12:04 AM.

Yorum

Bende beni unutma kısmına anlam veremem ,madem arkasını dönüp gidiyor sen unutmayıp daha fazla acı çekince iyimi olacak ...Bencillik bu.

Yorum

malesef ilişkilerde altın kuralmı desek yada insanın sahip olma egosumu desek adına bilemiyorum ama... kaçan kovalanıyor. bence şu dk.dan sonra asla arama msjlaşma ve gitsen dahi görüşmeden dön. o ararsa soğuk ve ilgisiz davran hatta açma bile telefonunu cvp yazma msjlarına.bak nasılda tersine dönecek durum. akıl vermesi kolay yapması zor farkındayım ama, sürekli canın yanacağına kısa süreli sabırlı davran ve olacakları izle. unutma erkekler güçlü onurlu kişilikli kadınların peşinden koşmuştur herzaman. aşkta gurur olmaz lafıda hikaye aşkta herzaman gururlu olan kazanır. fedakar tarafsa ağlaaaaaaaaaaaaar durur.

Yorum

Benden sana abla tavsiyesi canım, hernerde yaşıyorsa o vatandaş sakın onun yanına gitme, onunla görüşme. Git otelde kal, pansiyonda herneyse, ama onun yanına gitme ve sakın görüşme. Eğerki sözümü dinlemezsen geri döndüğünde şu halinden daha beter olacağını ahada buraya yazıyorum. Ben demiştim diyeceğim sana..
                Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Orjinal yazı sahibi: adagio View Post
                  Bende beni unutma kısmına anlam veremem ,madem arkasını dönüp gidiyor sen unutmayıp daha fazla acı çekince iyimi olacak ...Bencillik bu.
                  evet kesinlikle söyledikleriyle canım zaten yeterince yandı bi de üstüne beni unutma dedi..bunca olandan sonra unutmak mümkün mü...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oz_can_al View Post
                    malesef ilişkilerde altın kuralmı desek yada insanın sahip olma egosumu desek adına bilemiyorum ama... kaçan kovalanıyor. bence şu dk.dan sonra asla arama msjlaşma ve gitsen dahi görüşmeden dön. o ararsa soğuk ve ilgisiz davran hatta açma bile telefonunu cvp yazma msjlarına.bak nasılda tersine dönecek durum. akıl vermesi kolay yapması zor farkındayım ama, sürekli canın yanacağına kısa süreli sabırlı davran ve olacakları izle. unutma erkekler güçlü onurlu kişilikli kadınların peşinden koşmuştur herzaman. aşkta gurur olmaz lafıda hikaye aşkta herzaman gururlu olan kazanır. fedakar tarafsa ağlaaaaaaaaaaaaar durur.
                    kesinlikle ne araycm ne de msj atcm..ben yurt ayarlamaya gidecem normalde 1 gece kalacaktım ama şimdi kalmcm onuda max 1 saat görcem..ortak arklar war beni görmek için hepsi gelecek o da gelecek ama eskisi gibi olması mümkün değil..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sonbaharr View Post
                      Benden sana abla tavsiyesi canım, hernerde yaşıyorsa o vatandaş sakın onun yanına gitme, onunla görüşme. Git otelde kal, pansiyonda herneyse, ama onun yanına gitme ve sakın görüşme. Eğerki sözümü dinlemezsen geri döndüğünde şu halinden daha beter olacağını ahada buraya yazıyorum. Ben demiştim diyeceğim sana..
                      ewet çok haklısın görünce kötü olcam biliyorum..ama oraya gitmek zorundayım yurt ayarlamam lazım normalde 1 gece kalcaktım ama şimdi kalmıcam onuda max 1 saat görcm tüm arklar görmeye gelecek beni o da içlerinde olacak..inan o kadar zor bi durum ki ne yapcm hiç bilmyrm..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
                        kesinlikle buna katılıyorum..bu nedir yani şimdi? hem ümit verip çekip git..hemde beni unutma...duygu sömürüsü işte...sinir oldum..
                        bende.. öle canım acıyor ki..

Yorum

görmek zorunda isen bişey diyemicem ama görüşmesen iyi olurdu madem mecburen görücen insanoğlunun en büyük silahıyla saldır ona yok say. yokmuş gibi davran. verebileceğin en iyi ceza bir insanın varlığını yok saymaktır. olağan ifadesiz oracıkta duran bir vazoymuş gibi sakın unutma. bazı arkadaşlara yazdıklarım saldırgan ve yıkıcı gelebilir ama hadsize haddini belletmek kırk yetimi giydirmek kadar sevaptır.

Yorum

ewet kesinlikle görmesem çok güzel olacaktı..ama şu saatten sonra o da herkes gbi şimdi...ama görünce ağlamaktan çok korkuyorum..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sonbaharr View Post
                              Aynen katılıyorum sonbahara bende... İnşallah doğru kararı verirsin...
                              Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

İşleniyor...
                              X