Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dışardaki Dünya'dan Korkuyorum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Dışardaki Dünya'dan Korkuyorum.

Her gün 10 dakika da olsa dışarı çıkmam için kendimi söz veriyorum maksat asosyalleşip paranoyaklaşmamak. Ama olmuyor tabi ki zihnimdeki bütün zıt düşünceler birbirine çarpıyor. Güzel olmak istiyorum ama bir yandan da çok çirkin. Sosyal olmak istiyorum bir yandan hiç çıkmamak bu evden ta ki ölene kadar. Her gün gözümüzü yeni bir tecavüz haberiyle güne açıyoruz. Ölüm, açlık , bir sürü sadist psikopatlıklar... Ve ölenler hep masumlardan olacaktır. Paranoyak oldum iyice. Çıkamıyorum evden , sadece 2 kere sigara almaya çıktım 10 gündür, onda da korka korka acele acele. Bu fobiyi yenmezsem hayatım bitecek , yensem de bitecek belki en azından daha geç bitecek.
    Ne yapmalı yoldaşlarım ?

ben günlerce evden çıkmam bazen. hoşuma gittiği için.
    bir dönem yaşadığım travmalar sonucu ev hapsine başladım senin gibi. travma tekrar etti ve anksiyete depresyon atağı geldi doktorum daha sık görmek istedi beni. onun basit tavsiyerilerine uydum. yağmur kar demeden yürüyüşe başladım. herkes bana bakıyor gibi düşünceler vardı. görüş alanımı kısıtlayan bir şapka ve güneş gözlükleri ileyürüdüğüm yoldan başka alanı görmeden 1 yıldır yürüyorum. evde sürekli volta atıyordum bundan önce. stres üretiyordum yani. öyle çıkmayınca sigara almaya gitmek bile işkencedir. biliyorum.

özetle: doktora gitmeni , ilaç kullanmanı, kendini sık sık dışarı atmanı öneririm. evde yaşan bir ölü oluyor insan.

Yorum

El mecbur yaşamak için çıkmalısın, eve kapandıkça sorunlarda büyüyecek, azar azar çıkmalısın ve kendini zorlamalısın hatta.

Yorum

kaç yasındasın ne zamandır çıkmıyorsun evden ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hamilton10 View Post
          kaç yasındasın ne zamandır çıkmıyorsun evden ?
          21 yaşındayım. 2 haftadır full evdeyim.

Yorum

21 yaşındasın gerçekten evde ömrün gitmesine göz Yumabilir misin? Kötülerin bu ilerlemesin de iyilerin de payı var.onlar hiç birşey yapmazsa kötülüklerin önü açılır. Dışarda bir tecavüz olursa protestoya gitmezsen elinden geleni yapmazsan sende o suça ortak olursun.
            "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Arkadaşlar dünyayı kafanızın içinde yaşamayın. "Dünya dışarıda." Kafanızın içini boşaltın. Tedavinizi aksatmayın.

Yorum

İşleniyor...
              X