Duyuru

Collapse
No announcement yet.

anksiyetenin kesin tedavisi!!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• anksiyetenin kesin tedavisi!!!

YOKTUR tek ilaç çevrenizdeki insanlardır.bu insanlar hem zehriniz hem de panzehrinizdir.
    Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
    Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

yani çevremizdeki insanlar tedavisidir.Kişinin kendi tedaviyi oluşturandır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Burak# View Post
      yani çevremizdeki insanlar tedavisidir.Kişinin kendi tedaviyi oluşturandır
      aynen böle
      Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
      Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

beni anksiyeteye sokan insanlar..o zaman yandık desene..hiç yaşamayalım ölelim bari)
        - İnsanda Güsel Olan Yüzdür, Yüzde Güzel Olan Gözdür ama İnsanı İnsan Yapan Ağızdan Çıkan Sözdür ...:41::

Yorum

insanlar panzehir ve zehir sözüne sonuna kadar katılıyorum
          Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
          sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

tek care dıye bisi yok ınsalari boyle umutsuzlugu dusurmek iyi degil tıp diye bisi var doktora gidersin oda sana uygun bir ilac ve tedavi yontemi verir(iyi bir doktor ama)sonra sende kendince sorumluluklarini yerine getirirsin olur biter

Yorum

insanlardan insanlara sığınılmaz der bir yazar,bence çok doğru ,insanları zehir yada panzehir olarak değilde bakış açının dışında tutmalısın ,sonuçta bu hayat sensin üzülen sevinen seven nefret eden hep sen,başrol hep biziz unutmamak gerek.

Yorum

anksiyetenin ilaçsız tedavisini bulamadım ben varsa sölesin biri ilaçsız geçiyosa benimki geçmiyo valla

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AND View Post
                  anksiyetenin ilaçsız tedavisini bulamadım ben varsa sölesin biri ilaçsız geçiyosa benimki geçmiyo valla
                  Kediotundan çok şey bekliyordum günde beş fincan içtim o da olmadı, ilaçsız anksiyetem geçmiyor ama sporu denemedim yakında sabahları koşuya başlayacağım.
                  Her şey güzel olacak...

Yorum

şimdi şöyle spor iyidirde anksiyete olunca ben hareket bile edemiyorum yani istemsiz hareketler kasılmalar fln oluyo o yüzden yani bi sakinleştirici illaki lazım oluyo bana

Yorum

aslında evet anksiyeteli bir beyinle 5 sene ilaçsız yaşadım evet mümkün yaşayabilmek ayrıca 55 yaşında ki psioz teşhisli dayımda ilaçsız yaşayabiliyor fakat harbiden gerek yok dunyaya bir kere geliyoruz kasmaya gerek yok anlayacağın.....

Yorum

şey peeeki elinde olmadan oluyorsa ? yani sen yapmıyosan istemiyosan kendiliğinden oluyosa?ve geçiremiyosan ilaçsız?

Yorum

arkadaslar yasam sartlari cok ama cok onemli bence.bu hastalikta yeniyim fakat sunu anladim ki anksiyete dolayisiyla biseyler yapamiyorsunuz elinizden gelmiyor biseyler yapamadikca daha cok problem birikiyor ve biriken sorunlar anksiyeteyi daha da tetikliyor.sorunlarin cozumu ne kadar uzun vadeliyse anksiyetenin genellik kazanmasi da o denli fazla oluyor.hele ki cevrenizdeki insanlar bu sorununuzu anlamayip (ki cogu anlamaz) sizi korkak ise yaramaz usengen ahmak diye nitelendirdigi zaman ardindan ozguven eksikligi ve depresyon geliyor.hem de en majorunden.depresyon da sizi artik zevk aldiginiz seylerden zevk alamaz hale getirdiginden iyice insanlardan uzak hayattan uzak bir yasama dogru itiliyorsunuz.bu durum da sizin zamanla zihninizin ve yetilerinizin kaybolmasina neden oluyor.ve insanlarin sizin hakkinizda yanlis olarak gelistirdigi fikirleri dogrular hale geliyorsunuz.bu boyle bir kor dongu haline geliyor.ben daha cozumunu bulamadim gecen sure ancak durumun nasil isledigini anlamama yardimci oldu.gunde 3 xanax ek olarak da 2 veniba ve 1 remeronla ancak dayanabilen bir vakayim.ve genel xanax kullanma suremi asmak uzereyim.yani azaltmam gerekecek.bu denli olup da biraz olsun cozum bulan varsa lutfen yazsin.bizi ancak biz anlariz.Allah yardimcimiz olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AND View Post
                            şey peeeki elinde olmadan oluyorsa ? yani sen yapmıyosan istemiyosan kendiliğinden oluyosa?ve geçiremiyosan ilaçsız?

evet kendiliğinden oluyor bu durum zaten biranda gergin korkulu bir moda giriyorsun sebepsiz yere nedeni belli olmayan korku yada belli olan tedirginlik vs bilinçli ilaç kullanılarak biraz hafifler bilmiyorum tanısmak lazım seninle......

Yorum

benim onemli sebeplerim var anksiyete yasamama sebep olan.yani endise duyacagim bircok sorun var.fakat artik yerlesti hayatima zilin calmasi hizli carpilan bir kapi bile yuregimi hoplatmaya yetiyor ilaclara ragmen ve durdugum yerde sabirsizlik tedirginlik endise bir yerde fazla duramama oturamama yemek yemek gibi basit isleri bile aceleci ve beceriksizce yapiyorum.bu tarz seyler yasayanlar var mi ?

Yorum

İşleniyor...
                              X