Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilaçlar nasıl bırakılır bilen var mı?( cymbalta 60 günde 1, abizol 5 mg günde 1)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ilaçlar nasıl bırakılır bilen var mı?( cymbalta 60 günde 1, abizol 5 mg günde 1)

bi program yazıverin arkadaşlar...

kafana göre bırakma sakın..başa dönersin..doktoruna danış..yavaş yavaş dozunu düşürecektir
    - İnsanda Güsel Olan Yüzdür, Yüzde Güzel Olan Gözdür ama İnsanı İnsan Yapan Ağızdan Çıkan Sözdür ...:41::

Yorum

güncel zaten iyi değilim ki..

Yorum

iyi gelen ilacı değiştiriyorsunuz sonra işe yaramaz baltalarla falannasıl bırakıcam diye düşünüyorsunuz

Yorum

iyi gelen ilaç mı var.. nerde..

Yorum

simao sen demiyormuydun efexor bana çok iyi geldi diye.ufak tefek şeyleri dert edip bırakmamalısın.
            kendi düşüncem bu :RpS_wink:

Yorum

efexor depresyona iyi geldi evet... ama anksiyete nolcak? ayrıca anksiyeteyi hafifletseler bile yan etkileri performansı mahvediyor....

Yorum

bırakıcam sonuna kadar ilk başlarda vücut tepki verecektir ama sonra alışır.. dayanıcam...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: simaoo View Post
                  bırakıcam sonuna kadar ilk başlarda vücut tepki verecektir ama sonra alışır.. dayanıcam...
                  ben başardım..son iki gündür yoksunluk sendromum yok..
                  bir buçuk ay yarım doz kullandım sonra kafama göre bıraktım..
                  iğrençti..iki gün öncesine kadar sürekli uyuyarak atlatmaya çalıştım..
                  bu duruma geldiğime göre gelecek günlerden korkmuyorum..
                  kendim de inanamıyorum ama sonunda kurtuldum cymbaltadan!! bunun için çok mutluyum..
                  yaşayan arkadaşlar beni anlayacaklardır..

anksiyetem geçti mi peki, tabi ki hayır =/
                  .aslında iyi biriyim

Yorum

2 yıldan fazla efexor kullandım ve 2 yıldan fazlada paxil kullandım,yaklaşık 1 aydır paxili bıraktım,ilk başlarda iki günde bir ilacı ıkıye bölerek içtim ve böyle 2 hafta falan devam ettim.ilaç bağımlılığı cok kötü ve vücutta yarattığı rahatsızlar biliyordur bırakan arkadaşlar,bir kac gün 3 güne düşürdüm ve 4 gün 5 gün derken,en sonunda artık ne olursa olsun dedim ve kendime uğraşlar bularak ilacı unuttum,size tavsiyem içmesem ne olur ki sözlerini bir kenara bırakın
                    bu arada müthiş bir panik hastasıyım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ogrenci_unili View Post
                      2 yıldan fazla efexor kullandım ve 2 yıldan fazlada paxil kullandım,yaklaşık 1 aydır paxili bıraktım,ilk başlarda iki günde bir ilacı ıkıye bölerek içtim ve böyle 2 hafta falan devam ettim.ilaç bağımlılığı cok kötü ve vücutta yarattığı rahatsızlar biliyordur bırakan arkadaşlar,bir kac gün 3 güne düşürdüm ve 4 gün 5 gün derken,en sonunda artık ne olursa olsun dedim ve kendime uğraşlar bularak ilacı unuttum,size tavsiyem içmesem ne olur ki sözlerini bir kenara bırakın
                      bu arada müthiş bir panik hastasıyım
                      Ben paxili bıraktığım baya kusma şikayeti yaşadım ve bıraktığımda serum yiyierek kendimi toparlayabildim.efexorda ise 20 güne yakın kustum ve 15 kilo falan verdim tam hatırlamıyorum ondada serum yemek zorunda kaldım.şimdi sereguelle losiram kullanıyorum bakalım bunları bırakmak zorunda kaldığımda ne durumda olucam.

Yorum

ilaçları bırakmak istiyorsan günde 1 içiyorsan 2 hafta boyunca günde yarım içeceksin.sonra 2 hafta günde çeyrek içeceksin.sonra 2 günde bir çeyrek içeceksin 2 hafta boyunca.sonra 2 hafta 3 günde çeyrek içeceksin.ve nihayetinde hiç içmeyeceksin ve bırakacaksın.bu kadar basit bende cipralexi ve efeksoru bırakırken çok zorlanmıştım.resmen uyuşturucu bağımlısı gibiydim ama bıraktım allaha şükür.şimdiden geçmiş olsun.

Yorum

Ben tekrardan not düşim bir anda bıraktığım için kusma şikayetleri yaşadım zamanla yarım ve sonra çeyrek olarak bırakmamıştım.geçmiş olsun.

Yorum

ben sana kesin bir şey söyleyeyim..doktoruna danışmadan BI--RAK--MA.. başka bişey demiyorum..
                            - İnsanda Güsel Olan Yüzdür, Yüzde Güzel Olan Gözdür ama İnsanı İnsan Yapan Ağızdan Çıkan Sözdür ...:41::

Yorum

doz azaltılarak diye biliyorum

Yorum

İşleniyor...
                              X