Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bas Donmesi, Mide Bulantisi, Bas Agrisi ile Anksiyete Bozuklugu iliskisi var mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bas Donmesi, Mide Bulantisi, Bas Agrisi ile Anksiyete Bozuklugu iliskisi var mi?

Arkadaslar,

Anksiyete bozuklugu surekli bas agrisi, mide bulantisi ve bas donmesi yapar mi? 1 haftadir 1/4 olcek Pixel kullaniyorum. ilac kullanimini kesmemeye calisiyorum fakat, bu sikayetlerim sanki ilacin yan etkisinden kaynaklaniyor gibi. 1/4 olcek de bile bu kadar yan etki yasanir mi bilmiyorum!
    Ayrica 1 hafta once dusup basimisiddetli sekilde duvara vurdum, bu mide bulantisi ve bas agrisi bu dusmeden kaynaklaniyor diye endiseleniyorum. Dustukten sonra basimin sag tarafina dokunamiyordum , ama simdi o fiziksel agri gecti. Fakat simdi sakaklarimda ciddi agri oluyor birde asiri sinirlerim bozuk, kaygilarim hat safhada.

Bu tur sikayetleri yasamis olanlar fikir verebilr mi?

Baş ağrısı ve baş dönmesi paksilden olabilir.
    Mide bulantısı anksiyeteden olabilir.
    Sinirlerin bozuk olması anksiyeteden olabilir.

Yorum

bende de anksiyete bozukluğu var ilaçların yan etkisi büyük maalesef :/

Yorum

Arkadaslar, 2 hafta da bu ilaclarin yan etkisi gecer diyorlar ama ben daha 1/4 den 1/2 olcege bile gecemedim!

Yorum

anksiyete mide bulantısı yapıyor,ben yoğun bi şekilde yaşıyorum.

Yorum

mide bulantısı ve nefes darlığı durmadan yaşıyorum.. anksiyete maalesef böyle belirtiler gösterir. ayrıca paxil ilacı çok kilo yapar dikkatli kullan. ilacın yan etkileri yüzünden de olabilir ama kafanızı vurmuşsunuz bunu da unutmamak lazım, hastaneye gidin bence baş dönmesinin sebebi çarpma olabilir.
            ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
            18.12.2012 - 2015
            ©

Yorum

Anksiyete yapar. Ben mide bulantısı da, baş ağrısı da çektim. Ama en çok baş ağrısı. Gerilim tipi baş ağrısı teşhisi konuldu hatta, hep gergin olduğum için ilaçların dozunu arttırdı doktor.
              Live fast, die young, be wild and have fun.

Yorum

Arkadaslar,
                Daha once belirttigim, bas donmesi , mide bulantisi gibi sorunlarim gecti fakat sizlere birsey danismak istiyorum. Sag tarafimda sakak bolgesi ve kulagimin arkasinda be boyunama dogru cok siddetli agrisaplaniyor. Elimle o bolgelere dokundugumda da aci hissediyorum. Daha once belirttigim gibi basimin sag tarafi uzerine dusmustum, o yuzden olabilecegini dusunup doktora gittim, rontgen cekildi herhangi bir sorun yok dedi. Agri cok fiziksel bir agri gibi duruyor, ozellikle dokununca acimasi beni tedirgin etti. Ankisiyete den ya da kullandigim Paxil den bu cesit bir bas agrisi olabilir mi? Bu tur agri yasamis olaniniz var mi?

Yorum

bendede aynısı var..baş ağrısı psikoljoik ilaçmı yoksa nörolojik ilaçmı kullanmak gerekiyor?

Yorum

bende de baş ağrısı yapıyor
                    push push. you. can do it!

Yorum

İşleniyor...
                    X