Duyuru

Collapse
No announcement yet.

anksiyeteden kurtulan var mı? bıktım artık!..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

mrb arkadaşlar aksiyete teşhisi ile 4 yıldır paxil kullanan biriyim ataklarım ilk başladığı zamanlar bu siteden cıkmazken kendimi ii hissedince dönmeye korktum inanınki çünkü insan unutmak istiyor bu hastalığı...ben ilaç kullandığım süre boyunca gerçekten cok iiyim aksiyetenin adını bile anmıyorum ama şimdi düşünüyorum bu ilaçı daha ne kadar kullanacam birde 56 kilodan 4 senede 80 kiloya cıktım şuan kilomdan memnunum ama ya dahada artarsa hergün 20 mg paxera alıyorum.İlaçı bıraktığım zaman ataklar gelince benim yeme içme faaliyetlerim tamamen duruyo ve sürekli kusuyorum bunu tekrar yaşamaktan cok korkuyorum bakalım zaman ne gösterecek benimle konuşmak sorular sormak isteyen arkadaşlar bana ulaşırsa zevkle cevaplarım mailim:kaptan350@hotmail.com ama site üzerinden konuşalımki herkes birşeyler bulabilsin Allah yardımcınız olsun hepinizin

Yorum

Üzgünüm ama paxil kilo aldırıoo yalnız ıyı gelıyorsa bırakmanızı dr tavsıye etmıyorsa bırakmayın.Çünkü huzur daha vahim kilodan.Muhakkak bı yolla bunu asarsınız .

BIRGUN hayal edıyorum bu sayfaya ben de anksıyeteyı yendım yazabılırmıyım Eger yenersem ıste o zman herkese tum yasadıklarımı nasıl atlattıgımı tek tek anlatırım.

Anksıyete sanırım kısılk ozellıklerımızle baglantılı Rısk alamıyoruz,guven duygusundan mahrum kalamıyoruz,Normal devam eden olaylar yeni bir işe başlama,yeni bir hayata adım atma,çevre değişikliği,v.s TEHDİT algısı yaratıyor. hatta bunlar ıcın bır konu acalım konusalım.neler anksıyetemızı arttırıyor?Belkı buna gore atlatmısmıyız ya da cok vahım durumda degıl yuzlesebılır bır anksıyetemız mı var bunu anlayabılırız.
      GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: depresyonzede View Post
        Kurtulmus bırının bu tarz sıtelere gırecegıne ıhtımal veremıorum. ben yensem bırdaha ılac ve depresyon lafını agzıma almazdım Psıkoterapı dedıgınız sey cok malıyetlı calısmayan bırı ıcın...ssk ıle de bunu uygulayan bırı cıkmayacagı ıcın kendı kendıme bısıler yapmalıyım....

Bir zamanlar yenersem diye konusan ben ANKSIYETE yi yenmis bulunuyorum Ilan edilir. iLACLARIMI 8 aydir kullanmiyorum, ilacsiz yurtdisinda yasiyor ve anksiyete gelse de kacacak derdini anlatacak Turkceni kullanacak bierini bulmak luks oluyor. Kisaca Anksiyete depresyon panik atak ne olursa olsun.EGER SORUN Ciddi anlamda psikolojik ise yani norolojik ya da hormonsal bir sorun degilse INSAN HASTALIGI YENEBILIYOR.Sadece korkunun pist demenizle sizden hizlica uzaklastigini deneyimlerseniz.

Elbette tavsiyelerim var. Inanciniz cok onemli. Iyilesmek icin nefes egzersizleri ve egzersiz yapmaniz beyin icin cok onemli. Ve gercekten iyi beslenin Yeterince su ve destekleyici vitamin ya da balik yagi tabletleri veya omega haplari kullanabilrisiniz.Cok stres altindaysaniz ya da hastaysaniz nefes egzersizleri ve balik yagi tableti size destek olucaktir. Benim luks olarak yaptigim bir sey yok.Ama hayatta hicbir seyin bana zarar veremecegini biliyorum.Bana zarari sadece olumsuz davranislari olan insanlar verir.Kavga eden,saldiran ve beni mutsuz eden insanlar..Onlari hayatinizdan olabildigince uzaklastirin uzaklastiramiyorsanizda onlari onemsememyi ve hatta onlari sevbilmeyi deneyin:") Simdlik tavsiyelerim bunlar.Gecmis cok zordu simdiler iyi gelecegi bilmiyorum.Ama 8 aydir cok iyiyim.Umuyorum bu boyle devam edecek...
        GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: depresyonzede View Post
          Bir zamanlar yenersem diye konusan ben ANKSIYETE yi yenmis bulunuyorum Ilan edilir. iLACLARIMI 8 aydir kullanmiyorum, ilacsiz yurtdisinda yasiyor ve anksiyete gelse de kacacak derdini anlatacak Turkceni kullanacak bierini bulmak luks oluyor. Kisaca Anksiyete depresyon panik atak ne olursa olsun.EGER SORUN Ciddi anlamda psikolojik ise yani norolojik ya da hormonsal bir sorun degilse INSAN HASTALIGI YENEBILIYOR.Sadece korkunun pist demenizle sizden hizlica uzaklastigini deneyimlerseniz.

Elbette tavsiyelerim var. Inanciniz cok onemli. Iyilesmek icin nefes egzersizleri ve egzersiz yapmaniz beyin icin cok onemli. Ve gercekten iyi beslenin Yeterince su ve destekleyici vitamin ya da balik yagi tabletleri veya omega haplari kullanabilrisiniz.Cok stres altindaysaniz ya da hastaysaniz nefes egzersizleri ve balik yagi tableti size destek olucaktir. Benim luks olarak yaptigim bir sey yok.Ama hayatta hicbir seyin bana zarar veremecegini biliyorum.Bana zarari sadece olumsuz davranislari olan insanlar verir.Kavga eden,saldiran ve beni mutsuz eden insanlar..Onlari hayatinizdan olabildigince uzaklastirin uzaklastiramiyorsanizda onlari onemsememyi ve hatta onlari sevbilmeyi deneyin:") Simdlik tavsiyelerim bunlar.Gecmis cok zordu simdiler iyi gelecegi bilmiyorum.Ama 8 aydir cok iyiyim.Umuyorum bu boyle devam edecek...
          Geçmiş olsun.Çok sevindim senin adına.Gelip buraya yzmanda büyük incelik.İnşallh bidaha yanından bile geçmez.
          ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

İşleniyor...
          X