Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OKB için rexapin kullanan var mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• OKB için rexapin kullanan var mı?

Okb için rexapin kullanan var mı?
    Okb tedavisi için rexapin tek başına yeterli mi?
    ben rexapin ve citol kullanıyodum, ama dotorum citol u bıraktırdı,şimdi sadece 1.5 rexapin ile devam ediyorum.

kimse yok mu?

Yorum

of ne zaman tam anlamıyla etki edecek :S sabretmekten yoruldum, bi iyi oluyorm bi kötü,okb min yanında bipolarlık da var sanırm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mutluhayat View Post
        of ne zaman tam anlamıyla etki edecek :S sabretmekten yoruldum, bi iyi oluyorm bi kötü,okb min yanında bipolarlık da var sanırm
        ben 3 yıldr kullanıuorum. zamanla işe yaradığını göreceksin emin ol

Yorum

daha sakin oluyosun... biraz hissizleştim ben.daha önceki zamanlarda elimin ayağımın titrediği anlara gögüs gerebiliorum... ya da kontrol diyelim. dilim dolaşmıor mesela

Yorum

benm daha iki hafta oldu,sanırm biraz daha dayanmalıym, şimdiden işe yaramıyo gbi yargılara varmamalıyım değil mi? aslnda eskiye göre daha sakin olduğm bi gerçek...

Yorum

bu arada Arzel sen OKB için mi kullandın? Rahatsızlığın neydi?

Yorum

bu arada Arzel sen OKB için mi kullandın? Rahatsızlığın neydi?
                aslında ben bipolarım...

Yorum

benm daha iki hafta oldu,sanırm biraz daha dayanmalıym, şimdiden işe yaramıyo gbi yargılara varmamalıyım değil mi? aslnda eskiye göre daha sakin olduğm bi gerçek...
                  tabii ki.. biraz daha sabretmelisin ve mümkin olduğunca etrafında değişiklik yapmanı tavsiye ederim. ben mesela ne zaman krizin geleceğini hissetsem çuha çiçeği alırdım kendime ona bakardım odanın seklini değiştitrirdim filan.

Yorum

anladım geçmiş olsun ,bende okb ve hafif bi bipolarlık var, bilemiyorum,doktor citol u kesti şimdilik,umarım iyi olurum...

Yorum

teşekkür ederm tavsiyeler için şu anda iş arıyorum,ama böyle çalışmak zor oluyor çalışmamaksa hiç olmuyor...Allah yardmcı olsun hepimize...

Yorum

ben de citol+ rexapinliyim umarım daha sağlıklı günlerimiz de olur..hepimizin...

Yorum

Okb için rexapin kullanan var mı?
                          Okb tedavisi için rexapin tek başına yeterli mi?
                          ben rexapin ve citol kullanıyodum, ama dotorum citol u bıraktırdı,şimdi sadece 1.5 rexapin ile devam ediyorum.
                          merhaba mutluhayat,ben citoles kullanıyorum sadece...buarada senin citol dediğin,citoles mi yoksa başka bir ilaç mı?
                          :10:

Yorum

mrb mavi mavi,citol benim dediğim,belki de citoles le aynı ilaçlardır...citol iyi geliyor mu sana?

Yorum

tuğçe80 rexapin mi kullanıyorsun?

Yorum

İşleniyor...
                              X