Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Doğuştan dikkat eksikliği olanlar var mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Doğuştan dikkat eksikliği olanlar var mı?

Merhabalar dikkat eksikliğinin nedeni tam olarak bilinmemektedir ve hayatın tüm anına zararı olan bir yaşam şeklidir. Doğuştan d.e. olanlar varsa nasıl mücadele ediyorlar öğrenmek, onlarla arkadaş olmak isterim.
    Depresyona girdiği için depresyondan sonra dikkatini toplamakta zorlananlar yazmazsa sevinirim, çünkü bu tür d.e. geçicidir önemli olan ve hayatı alt üst eden doğuştan gelen d.e. dir.
    Bekliyorum...
    Her şey güzel olacak...

merhaba masum528, merak ettim kaç yaşındasın, DEHB dediğin gibi hayatı olumsuz etkileyen bir hastalık.
    öğrenim hayatın nasıl geçti ya da öğrenciysen nasıl geçiyor?
    sen mücadele ediyor musun, ediyorsan nasıl ediyorsun, ilaç kullanıyor musun?
    Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Sizin çocuğunuzda d.e. vardı onun yanında hp. var mı bilmiyorum ama bende yok, hayat zor geçiyor. : ) Özelden anlatıyım detaylı olarak.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

çok yorulduğumda, uykusuz olduğumda, çok aç olduğumda( bunlardan biri veya birkaçı birlikte olduğunda) dikkatsiz oluyorum. Beni ençok rahatsız eden durum bu. Benim beslenme şeklim az ve sık yemek. Ancak yemek saatimi geçirince kan şekerim düşüyor. Acaba bu hiperakitiviteden mi kaynaklanıyor, başka bu sorunu yaşayan var mı?

Yorum

Evet Sertralin bahsettiklerini yaşayan anlar, sen karşındaki bir kişinin söylediklerine odaklanamazsın dinleyemezsin adam senin onu dikkate almadığını sanar. İş hayatında sosyal hayatta başarılı olamazsın bu yüzden özel hayat diye birşey olmaz evlenemezsin ya da evlenip sefil bir hayat sürersin.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

İşleniyor...
          X