Duyuru

Collapse
No announcement yet.

depresyon bulasici midir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• depresyon bulasici midir?

ben depresif insanlarla belli bir sureyi askin gorusursem etkileniyorum hic bir sebep yokken oflayip poflama basliyor.depresyonun bulasici oldugunu dusunenler ya da coktan bulasmis olup bana falan kisiden depresyon bulasti diyenler zahmet olmayacaksa dusuncelerini paylassinlar

bence bulaşıcı. depresyon negatif enerjidir. düşük titreşimli enerji. çevreye pozitif enerji yayan kişilerle olursan enerji titreşimin yükselir.

Yorum

Depresyon bir mantar enfeksiyonudur.
      ve mantar bulaşıcıdır

Yorum

doktorum söyledi bana, delilik bulaşıcıdır dedi yıllar önce. nere bi deli görsem hemen kapıyorum ve hastanede buluyorum kendimi.

Yorum

Depresyon bulaşıcı değildir, saçmalamayın. Bazen aileniz üzerinden gelen genetiksel ve yaşadıklarınzdan etkilendiğiniz bir faktör olarak oluşmaktadır. ( Depresyona en iyi ilaç, deprosyonda olan birisiyle takılmaktır )
          Sevilmektense Güvenilmeyi Tercih Ederim.!!

Yorum

Bulaşıcı demeyelim de sizi etkiler.
            "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Arkadaşını göster sana kim olduğunu söyleyim demişler yani bi insanı şekillendiren şey çevre ve aile ise kesinlikle depresyon halinden etkilenirsin etkilenmeyen insan görmedim

Yorum

Benim yanımda kimse şekillenmez rabi. Gelen mutlu olur ben olsam da
                Sevilmektense Güvenilmeyi Tercih Ederim.!!

Yorum

Ruh hali gecici tabi..bulaşıcı ..,
                  Pozitif insanlarla biiraradaysanız sizde neşeli olumlu biri olursunuz.. Komik esprili birinin yanında dertlerinizi unutmaz mısınız..
                  karamsar ,negatif kişiler yanında da içi kararır insanın.

oturup kalktıgımız , hayatımıza aldığımız insanlara dikkat etmek lazım.

Yorum

İşleniyor...
                  X