Duyuru

Collapse
No announcement yet.

önerileriniz bekliyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

gençlik parkına gidelim senle çarpışan otolara bineriz.

Yorum

carpisan otolara binsem otolar carpismazdi gelirken ozel bisey ister misin depakin prozac zyprexa .siposeni ister misin bulup getiririm istersen siposeni sana ihtiyac varsa .ben depakin basladim cok hastayim

Yorum

evet kimse bize çarpamazdı.teşekkür ederim siposenin oralarda savaş var ama gelmez. depakin iyi gelebilir, hasta değilsin sadece akıllı olduğun için uyumsuzsun bu da iyi bir şey.

Yorum

kimle uyumsuzum acaba etrafimdaki lanet olasicalarla mi benim etrafimda insan yok ki hepsi hayvan

Yorum

çok öfkelendirmişler seni. acaba önemsediğin insanlar mıydı?

Yorum

önemsemek istesem bile önemseyemem ayarlarimiz farkli .ben seni önemsiyorum

Yorum

forumdan silinmiştim giremiyordum sabah. şimdi girdim ne oluyo ki . her yerde benle uğraşanlar çıkıyor, hadi görüpte uğraşıyolar görmeden nie uraşırlar anlamadım.

ben de seni önemsediğim için telimi ulaştırmış oldum bu arada.

Yorum

yok yok ben de ankara dışına çıkacak yürek kalmamış. hiç bir yere gidemem. boş yere ilanlara bakıp zaman harcıyorum.

Yorum

Nostalji yaşamayı hayal etmek hoştur ama pişman olacağınız kesin. O kadar çok hayalim vardı ki sadece tek ihtiyacım olanın insanlar olduğunu anladım. Pişman ola ola... Bence büyük bir hayal çünkü yaşamak için çalışmaya yani işe gereksiniminiz var. Ayrıca, ucuz bir köy yaşantısının potansiyel ve olası maliyeti, eczanesizlik gibi şeylerdir. Evler ise birbirlerine çok uzaktır ve de âdeta tüm dağlar bahçeniz gibidir. Modern bir köyde yaşıyorum; hırgür asla olmaz, trafik olmadığından sessizlikten rahatsızlık duyulur. Bir tıkırtı bile gece ürpertir çünkü hırsızlık olayları fazla olan bir köy oldukça tehlikelidir. Can güvenliği daha azdır.

Kıbrıs'a gidin. Pasaport gerekmiyor. Oraya gidiyorum. Taciz olayı asla yaşanmaz. Ciddiye almayın bu önerimi elbette.

Yorum

sağol recep ben vazgeçtim köy hayatından balkon bahçeciliği ile idare ediyorum. civcivlere de baktım geçen almaktan vazgeçtim balkon geniş ama ecelleriyle ölmelerini bekleyeceğim ve balkondan da atlarlarsa sorun olur şimdi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: andblue View Post
                        sağol recep ben vazgeçtim köy hayatından balkon bahçeciliği ile idare ediyorum. civcivlere de baktım geçen almaktan vazgeçtim balkon geniş ama ecelleriyle ölmelerini bekleyeceğim ve balkondan da atlarlarsa sorun olur şimdi.
                        Siz de bıldırcın besleyin. Alın elinize keseri çomağı, çakın bir çit. Yalnız, pisliği, Kütahya'nın şehir merkezinde sokağa taşan lağımdan beter kokar. Ben besliyordum da babam usandırdı. Altı yüz lira annemden tırtıklamıştım lüks kafes için hâlbuki. Biz anne kuzusuyuz hâlen.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Recep Yılmaz View Post

Siz de bıldırcın besleyin. Alın elinize keseri çomağı, çakın bir çit. Yalnız, pisliği, Kütahya'nın şehir merkezinde sokağa taşan lağımdan beter kokar. Ben besliyordum da babam usandırdı. Altı yüz lira annemden tırtıklamıştım lüks kafes için hâlbuki. Biz anne kuzusuyuz hâlen.
                          sigara param olmadigi icin sigarayi birakmak zorunda kaldim andblue dan alti lira tirtiklayip sigara alicam

Yorum

İşleniyor...
                          X