Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kadınlar ne ister ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

sırtına sopa, karnına sıpa ister...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emirsen
      espiri yaptını sanıyosun heralde ama hiç komik değil...... kadınlar sadakat ister güvenmekk güvenilmek ister sahipleniilmek ister değer verildini hissetmek ister

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emirsen
        zavallı erkek egomanyası.çok komik..var mı böyle düşünenler hala..alah eşlerine sabır versin bekarlarsa mümkünse bekar ölsünler..benim babam ilkokul diplomasını 55 yaşında almış bir insan ve anneme bir kez bile elini kaldırmamış.bilgisayar kullanmayıda bilmez..ne ilginçtir ki internete girebilecek kapasitedeki birinden çok daha kültürlü..gece gece gurur duydum babamla..kadınlar kıro erkeklerin puuufff olmasını ister :twisted:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: elifce
          kısa ve öz olarak cvp vereyım

kadınlar ilgi ve şefkat ister

kimbilir nezaman yazmışım bunu hit konulardan biri
          beni gülümsetti ta o zaman bile ilgi ve şefkat demişim

sanırım aylar geçmesine ragmen gene diyorum ilgi, şefkat ve ek olarakta

anlamak

anlanmak

paylaşmak

güler yüz

sadakat

ve evine geldiğinde ona sarılan sımsıcak güven veren bir kol :cry:

Yorum

Sözde değil geçek anlamda dürüstlük, anlayış isterler..Bunların ikisi de güven sağlar ki en önemlisi de budur..
            Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

anlayış hepsini kapsıyo bana göre...bir erkeğin sinirliyken bile anlayışlı davranabilmesi çok büyük erdemdir...ben bunu ararım...oyüzden merak ettiğim bişey varsa genede cevabımı kavga esnasında mutlaka alırım...budurumu ullanmış gibi oluyorum belki ama gördüğüm şey onu çok sevmeme yettide arttı bile

Yorum

Aslında kadınların istediği bir şeyler olacaktır mutlaka fakat benzer şeyleri erkeklerin de istediklerini unutmamak gerekir.

Sevgiyse erkeklerde sevgiye ihtiyaç duyar,
                İlgiyse yine aynı şekilde.
                Güzel sözler, iltifatlar... Bunlar erkeklerin hoşuna gitmiyor mu sanılıyor?
                Güven deseniz herkes güvenecek birilerine ihtiyaç duyar.

Bunların dışında sadece kadınlara özel istekler olabilir. Malum erkek egemen bir ülkede yaşıyoruz ve bu durum zaman zaman kadınların zor durumda kalmalarına sebep olabiliyor. Bu durum toplumsal açıdan da bize zorluklarla çıkarıyor.

Bu sebeple kadınların öncelikle erkekler tarafından anlaşılmaya ve eski moda eylemlerden vazgeçmeye ihtiyaçları var. (Şiddet vs..)

Yorum

şu hayatta hiçbir şeyin garantisi yok; bunu en temel kural olarak kabul edersek bir kadın bence ilk olarak insani şeyler ister. Yani herkes sadakat, doğruluk, çalışkanlık gibi şeyleri ister. ama bunların da bir garantisi yoktur.
                  bugün hastaneye bir kadın geldi, kocası 50 yaşından sonra onu aldatmaya başlamış.
                  çok zengin biri bir gün iflas edebiliyor.
                  40 yaşına kadar sağlıklı bir hayat süren eş, 40 yaşından sonra psikoza girebiliyor.
                  yani hayat sürprizlerle dolu; bir beklenti olduğunda ve beklenti karşılanmadığında insan sıkıntıya girebiliyor. Ama genel anlamda kadınların istedikleri temelde bir insanda olması gerekenler; ilk planda düzgün bir ahlak-bence... onun bile ilerleyen zamanlarda bozulması olası. ama hayat işte... neyin garantisi var ki ?...
                  Yillar sonra yapmadiklarinizdan duyacaginiz pismanlik yapip da pisman olduklarinizdan cok daha fazla olacaktir. Çünkü yapmadıklarınızın sonuçlarını hiçbir zaman bilemeyeceksiniz.

Yorum

kadınların ne istediğini bilmek için kadınlarla muhatap olabilmek lazım kadınlarla muhatap olamadığımdan dolayı maalesef bu sorunun cevabı bende yok.

Yorum

kadınlar ne ister??? ohooo bence çok şey ister bi o kadarını erkek de ister tabi o ayrı
                      saygı sevgi ilgi hediye güven sadakat aşk....saymakla bitmez ki...

Yorum

saygı sevgi güven gibi şeyler sonraki mesele ilk önce kız seni beğenecek yani ilk sırada yakışıklı olacaksın o bölümü geçemezsen istersen dünyanın en saygılı en sadakatli insanı ol bi işe yaramaz

Yorum

Topuklu ayakkabı , iyi bir iş , aşk , iyi bir eş ve bide cocuk ister O kadar da karmaşık degilmişiz dimi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Temujin Selenga
                            oldukça yüzeysel bi cevap onu ister bunu ister... yüzeysel olmadan yazmak daha kuvvetlice olabilir!
                            ben dahil herkez için olabilir...
                            Ayrıntılara gırmeyı sevmem yuzeysel ve gercekcıyım bu erkekler için daha anlasılır bı dil herkeS için..

Yorum

Bence her insan faklıdır; ayrıntıcı kadın da vardır erkek de...
                              Yüzeysel kadın da vardır erkek de...
                              Yillar sonra yapmadiklarinizdan duyacaginiz pismanlik yapip da pisman olduklarinizdan cok daha fazla olacaktir. Çünkü yapmadıklarınızın sonuçlarını hiçbir zaman bilemeyeceksiniz.

Yorum

İşleniyor...
                              X