Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Evlilik nasıl bir şey

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Evlilik nasıl bir şey

Merhaba arkadaşlar ben 31 yaşında bekar birisiyim..Nişanlandım ama evlilik olmadı bazı özzel sebeplerden dolayı ayrıldım..Çok ama çok merak ediyorum evlilik hayatı nasıl bir şey..şu anda moral ve motivasyonum sıfırında altında evlilik olursa nasıl oluyor insanın hayatı?

Orjinal yazı sahibi: mmt40 View Post
    Merhaba arkadaşlar ben 31 yaşında bekar birisiyim..Nişanlandım ama evlilik olmadı bazı özzel sebeplerden dolayı ayrıldım..Çok ama çok merak ediyorum evlilik hayatı nasıl bir şey..şu anda moral ve motivasyonum sıfırında altında evlilik olursa nasıl oluyor insanın hayatı?
    abi kimse yazmamış korkuyor millet evlilikten sanırım.. ben henüz çok gencim ama karşıma evlenebileceğim biri çıktığı anda evlenirim gibi eliyor.. artık hayatımı düzene sokmak istiyorum. evde beni bekleyen, güzel bir karım olsun, çocuklar etrafta koşuştursun gibi itopik düşlerim var benim yaşın da gelmiş artık, yavaş yavaş başla araştırmalara
    ........

Yorum

Araştırıyorum ama benim beğendiğim beni beğenmiyo beni beğeneni de ben beğenmiyom

Yorum

Bende görücü usulu evlencem ama illaki bulursun birini,

Yorum

İnşallah eziyet değil de güzellik olur...İnsan hep son nefesi düşünüyor...Acaba bunca yaşantıdan sonra dünyaya bir daha gelmek olsa yine o mu denecek yoksa neler çektim ben mi denecek diye

Yorum

ben evliyiiim nekadar olummmsuzzzluk olsadaaa iyiki kocam yanımdaaaaaaaaaaa herşeye ragmen evlilik güzeldirrrrrrrrrr helede bebeelerimi saglıklaa kucagıma alabilsemmm bakabilsemmmm daha ne

Yorum

Inşallah darisi bizlere

Yorum

inş inşşşş Rabbim hayırlı hastaıgımızda yanımızda olannn vefalı eşler nasip etsn

Yorum

merhabalar siteye yeni üye oldum ve müzdarip olduğum konuda ilk mesajımı yazıyorum bu işi bir yapan pişman bir de yapmayan illaki konu sonuna kadar görecelidir,kişiden kişiye hayattan hayata farklılıklar elbetteki olacaktır ha benim şahsi fikrim sakın ha derim yakma kendini

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mmt40 View Post
                    ben 28 yaşındayım 6 yıllık evliyim. saygı olursa güzel de saygı olmaz ise düşünmemeli bile insan. bana sorarsan memnun değilim dediğim zaman olmadı...
                    Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

İnşallah hayırlısı ama bende henüz bi gelişme yok bu gidişle olacağa da benzemiyor.

Yorum

bence aile olmak güzeldr evlatlar yetiştirmekk yolunu gozleyen birinin olmasııı toplum için dinimiz için herşey için çok güzeldir çok kavgada olur tartısmada ama ben herzaman evlılıgı sonuna kadar destekliyorummm dinimize uyuyorsa ahlaklıysa az cok kafa yapımız uyuyorsa hele bırde sevgımızde canlanıyorsaaa mutluluk gelır ınss

Yorum

Evet bence de çok güzel ama bulmak başli başina bi sorun

Yorum

Tam buldum diyorsun doğru insani bi bakiyorsun 360 derece yanliş insan

Yorum

Berbat. İğrenç. Saçmasapan. Gereksiz bi şey bence cidden.. İstisnalar olabilir tabi ama benim çevremde hiç mutlu olan insan olmadı evlenip ama çok istiyorsan bilemicem..
                              ''People who don't know me think I'm quiet, people who do wish I was.''

Yorum

İşleniyor...
                              X