Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karım evi tek etti. O'nu seviyorum ve çok özlüyorum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Karım evi tek etti. O'nu seviyorum ve çok özlüyorum.

Merhaba herkese.Şu an -daha doğrusu son 1.5 aydır- moralim öylesine bozuk ki bunu ancak yaşayan bilir.Karımla severek evlendik.1.5 yıldır evliyiz.Evlilik öncesi de 9 ay gibi birbirimizi tanıma sürecimiz oldu.Karım benim hayatımda elini aşkla-kalp atışlarım hızlanrak ilk tuttuğum bayandı. Hayatıma ilk giren kişiydi.O'da bana aynısını söyledi.Ben de O'nun içim ilkmişim.Ben şu an 27 yaşındayım.Karım 33. Ama inanın kendisi çocuk gibi.Evliliğin başından beri bu yaş farkını hiç dert bile etmedik.Zaten benden ufak gösteriyor.Neyse.. İlişkimiz, flört dönemimiz çok güzel geçti. Bu 9 ay boyunca hemen hemen her gün görüşüyorduk ve en az 6 saat beraber dolaşıyorduk-konuşuyorduk her görüşmemizde...
    Ben annesini sürekli evliliğimize karıştığı için hiç sevemedim ve en son eşimin yanında annesine kızdım.Eşim de bana tepki gösterdi.Ertesi gün ben işteyken tüm eşyaları alıp annesine gitmiş ve telefonlarıma-mesajlarıma cevap vermiyor.İlişkinin bittiğini evliliğin bitiğini söylüyor.Yahu bir evlilik bu kadar kolay biter mi?Millet aldatıyor,işsiz kalıyor vs, o zaman benim bildiğim evlilik yürümez ama ben Allah'a şükür çalışıyorum,maddi olarak normal bir yaşam sürüyoruz(Memurum , eşim çalışmıyor).. 1.5 ay oldu eve dönmedi, telefolara cevap vermiyor ne annesi ne kendisi. Babası 20 yıl önce vafat etmiş.Başka kimsesi yok..Yani o kadar güzel günümüz geçti hepsi yalan mıydı?Birbirimize aşkım dediğimiz günler yalan mıydı? Ben özlüyorum o özlemiyor mu? Bir evliliğin bitmesi bu kadar kolay mı? Arkadaşlar çok mutsuzum.Lütfen yardım edin.Eşimin böyle davranmasının gerçek sebebi ne olabilir sizce?

ya damardan girmeyim diorum ama dayanamadım. bi senin yazdıklarına bakıyorum pişmanlığına bi de 7 yıllık ilişkiden sonra askere gider gitmez baskasını seviorum düş yakamdan dien sevgilime... anlamıorum ben bunları ya

Yorum

anlamıyomusun yaptığını karın eminim senden daha genç görünüyodur ama senden mantıklı düşünüyosa yapar.tabi 33 yaşında bi insana annesi etkiliyo denmez.en ağır hakaret.kişiliksiz demekle aynı şey.iki kişi yaşanır ilişki iki kişi birbirini diğerlerinden daha iyi tanır.anne tabiki sen üzüyosan karışır üzme der.o da senin bu tavırların yüzünden kızıyodur.düşünsene kızına böle söyleyen ona öle diyen biri ne kadar karısını onu o olduğu için severki.anne sonuçta sizin sevginizi diil.senin o laflarını duyuyo sadece.bakmışki değişmicen kendinde hiç hata bulmıcan ne yapsınki.ilk ilişkilerde erkekler hep bunu yapar.o kadın kafasızmı annesini dinlesin.çok cahilsin.karınya her lafı rahatça ettin.sonrada gitmesin.bazı kadınlar çok akıllıdır baktı ki düzelmicek uzaklaşır.seni de kendini de yıpratmaz.sen bi tek bunlar değildir kim bilir neler yaptın.erkekler karıları kızları vs vs de olsa kadınlara değer verip saygı duymadıkça hep böle terkedilir.önce mantıklı ol sonra karşısına çık.kendinde ara sorunu.doktora ilişki terapistine git.bi de onlara anlat
      Orjinal yazı sahibi: issizadam34 View Post
      Merhaba herkese.Şu an -daha doğrusu son 1.5 aydır- moralim öylesine bozuk ki bunu ancak yaşayan bilir.Karımla severek evlendik.1.5 yıldır evliyiz.Evlilik öncesi de 9 ay gibi birbirimizi tanıma sürecimiz oldu.Karım benim hayatımda elini aşkla-kalp atışlarım hızlanrak ilk tuttuğum bayandı. Hayatıma ilk giren kişiydi.O'da bana aynısını söyledi.Ben de O'nun içim ilkmişim.Ben şu an 27 yaşındayım.Karım 33. Ama inanın kendisi çocuk gibi.Evliliğin başından beri bu yaş farkını hiç dert bile etmedik.Zaten benden ufak gösteriyor.Neyse.. İlişkimiz, flört dönemimiz çok güzel geçti. Bu 9 ay boyunca hemen hemen her gün görüşüyorduk ve en az 6 saat beraber dolaşıyorduk-konuşuyorduk her görüşmemizde...
      Ben annesini sürekli evliliğimize karıştığı için hiç sevemedim ve en son eşimin yanında annesine kızdım.Eşim de bana tepki gösterdi.Ertesi gün ben işteyken tüm eşyaları alıp annesine gitmiş ve telefonlarıma-mesajlarıma cevap vermiyor.İlişkinin bittiğini evliliğin bitiğini söylüyor.Yahu bir evlilik bu kadar kolay biter mi?Millet aldatıyor,işsiz kalıyor vs, o zaman benim bildiğim evlilik yürümez ama ben Allah'a şükür çalışıyorum,maddi olarak normal bir yaşam sürüyoruz(Memurum , eşim çalışmıyor).. 1.5 ay oldu eve dönmedi, telefolara cevap vermiyor ne annesi ne kendisi. Babası 20 yıl önce vafat etmiş.Başka kimsesi yok..Yani o kadar güzel günümüz geçti hepsi yalan mıydı?Birbirimize aşkım dediğimiz günler yalan mıydı? Ben özlüyorum o özlemiyor mu? Bir evliliğin bitmesi bu kadar kolay mı? Arkadaşlar çok mutsuzum.Lütfen yardım edin.Eşimin böyle davranmasının gerçek sebebi ne olabilir sizce?
      kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

böylesi daha iyi sizi basit bir olay için terk eden kadından bir cacık olmaz zaten

uzun bir süre bekleyin onu unutursunuz sakın ona yalvarmayın kendi haline bırakın.
        FOREVER ALONE!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: üstün ezik insan View Post
          böylesi daha iyi sizi basit bir olay için terk eden kadından bir cacık olmaz zaten

uzun bir süre bekleyin onu unutursunuz sakın ona yalvarmayın kendi haline bırakın.
          kadın şimdi ne düşünüyodur biliyomusun.ufak tefek şeylerle mutluluğumuzu zehir etti.demekki bunun derdi mutluluk değil.bi de tecrübesiz sonunda yine terk edecek.ufak şeyleri bahane ederek.çünkü değer bilemezki.ikötü insanlar ona aşk acısı çektirip olgunlaştırmamış ki kadının değerini bilsin.eminim karısı melek gibidir.tüketmiştir kadını.başka ilişkiler yaşıcak ki değerini bilsin.yoksa pırlantada olsa bu adam o kadını çamurdan bi top olarak görür.asil bi kadınmış bence özsaygısı var ne yapsın kalıp aşalanıp dursun mu .demekki kendine saygısı var.bölesinden korkmayın .siz kendi mantıksız adaletsiz yaşınız küçük die kendinize bahane üreten beyinlerinize kızın korkun.bence bu adam önce terapiste gitcek.sonra bi mektup yazacak.kaşılık görmüyosa yakasından düşcek.kadın yuva istiyodur.çocuk belki.adam daha şimdiden anayı babayı bahane ediyo.nasıl güvensin kadın.sevgide olsa bi yere kadar.iyiki kadının yaşı büyük yani ne mecburiyeti var böle saçmalıklara katlanmaya .27 yaşında die bütün abuklukları yapmaya hak görüyo bence.ne kadar önemsemesede bunu kadına kullanmış.az ince olun akıllı olun sevgi saçmalak değildir.bence bu kadın süper bi kadın.tanımdan anladım yazdıklarından.bu adam sabretse dilini tutsa.kadının lafını dinleseydi hem herşeyi olur huzur mutluluk hem de zengin olur.benim teyzemde böle 10 yaş var .şimdi süperler.ama eniştemde ona buna suç atmıyo kendi hatası olduğunda.bu kadının ayağını yıkasın suyunu içsin bence dönerse.az kadınların yönlendirmesinede izin verin.hiç bi kadın yuvayı kolay yıkmaz .şu yılan dillerinizi,yobaz düşüncelerinizi bi kenara bırakında az da ben ne hata yaptım diyin.

Yorum

babası yoksa anneyle güçlü bir bağı var demek ki annesine naptın ki ..1.5 aydır dönmedi.basit bir tartışmaysa senden ayrılmaya bahane bulmuş demektir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whisperr View Post
              kadın şimdi ne düşünüyodur biliyomusun.ufak tefek şeylerle mutluluğumuzu zehir etti.demekki bunun derdi mutluluk değil.bi de tecrübesiz sonunda yine terk edecek.ufak şeyleri bahane ederek.çünkü değer bilemezki.ikötü insanlar ona aşk acısı çektirip olgunlaştırmamış ki kadının değerini bilsin.eminim karısı melek gibidir.tüketmiştir kadını.başka ilişkiler yaşıcak ki değerini bilsin.yoksa pırlantada olsa bu adam o kadını çamurdan bi top olarak görür.asil bi kadınmış bence özsaygısı var ne yapsın kalıp aşalanıp dursun mu .demekki kendine saygısı var.bölesinden korkmayın .siz kendi mantıksız adaletsiz yaşınız küçük die kendinize bahane üreten beyinlerinize kızın korkun.bence bu adam önce terapiste gitcek.sonra bi mektup yazacak.kaşılık görmüyosa yakasından düşcek.kadın yuva istiyodur.çocuk belki.adam daha şimdiden anayı babayı bahane ediyo.nasıl güvensin kadın.sevgide olsa bi yere kadar.iyiki kadının yaşı büyük yani ne mecburiyeti var böle saçmalıklara katlanmaya .27 yaşında die bütün abuklukları yapmaya hak görüyo bence.ne kadar önemsemesede bunu kadına kullanmış.az ince olun akıllı olun sevgi saçmalak değildir.bence bu kadın süper bi kadın.tanımdan anladım yazdıklarından.bu adam sabretse dilini tutsa.kadının lafını dinleseydi hem herşeyi olur huzur mutluluk hem de zengin olur.benim teyzemde böle 10 yaş var .şimdi süperler.ama eniştemde ona buna suç atmıyo kendi hatası olduğunda.bu kadının ayağını yıkasın suyunu içsin bence dönerse.az kadınların yönlendirmesinede izin verin.hiç bi kadın yuvayı kolay yıkmaz .şu yılan dillerinizi,yobaz düşüncelerinizi bi kenara bırakında az da ben ne hata yaptım diyin.
              ahahaha gülüyorum ben buna kadını tanımadığınız halde onun bir suçunun olmadığını iddia ediyorsunuz.bu adam o kadının annesi hakkında birşey söyledi diye terk edilmesi kesinlikle saçma bir kere aşk ve sevgi gibi kavramlar karşılıklıdır herşeyi erkekten beklerseniz yanlış yaparsınız bu adam o kadın için herşeyi yapmış bir tek annesini sevmediği için terk edilmesi kadının yüzsüzlüğü yüzündendir.burada kadınında fedakarlık yapması gerekirdi ama o ise çekip gitmiş vazgeçmiş o yüzden erkeğin yapması gereken şey kadını umursamamak ve onu kendi halinde bırakmaktır ben olsam öyle yapardım peşinden koşup özür dilemesi kesinlikle gereksiz.
              FOREVER ALONE!

Yorum

ahahaha gülüyorum ben buna kadını tanımadığınız halde onun bir suçunun olmadığını iddia ediyorsunuz.bu adam o kadının annesi hakkında birşey söyledi diye terk edilmesi kesinlikle saçma bir kere aşk ve sevgi gibi kavramlar karşılıklıdır herşeyi erkekten beklerseniz yanlış yaparsınız bu adam o kadın için herşeyi yapmış bir tek annesini sevmediği için terk edilmesi kadının yüzsüzlüğü yüzündendir.burada kadınında fedakarlık yapması gerekirdi ama o ise çekip gitmiş vazgeçmiş o yüzden erkeğin yapması gereken şey kadını umursamamak ve onu kendi halinde bırakmaktır ben olsam öyle yapardım peşinden koşup özür dilemesi kesinlikle gereksiz.
                asıl gülünecek kişi sizsiniz.bütün kadınlar benim dediğimi anlar.çünkü çoğu erkek bu adamın yaptığını yapar.sen bişi yaşamadın belliki.işte senin düşüncendekiler ilişki kurar ama bu zihniyetten dolayı yürütemez.sevgiyi bile anlamsızlaştırırsınız.

Yorum

Aile akraba ve eş ilişkilerini dengelemek lazım :
                  Her insan bir ağaca benzer.
                  Kimi meyve verir, kimi gölge, kimi koku…
                  Bütün ağaçlar meyve vermez.
                  Odun olarak yakılan ağaçlar da var.
                  Aslında, “herkes kendi hayatını yaşar bir ağaç gibi…

Yorum

doğru diyorsunuz ben sevgiden aşkdan ne anlarım onlarla uğraşmayalı 10 sene oluyor zaten artık ne kadınlar ne hiçbirşey umurumda değil.
                    FOREVER ALONE!

Yorum

Kadın mantığı ile hareket ediyor, adam duygularıyla, bu kadar basit. Babası ölmüş yaşamını evlenene kadar annesiyle paylaşmış. hayat birliği yapmışlar. basit bir kayınvalide damat tartışması ile bu raddeye geleceğini sanmıyorum. belli ki ağır laflar edilmiş sen tarafından. kadında mantığını kullanıp yol yakınken çocuk yokken sen yoluna ben yoluma demiş, görüşme bile yapmıyorsa senle bu kadar zamandır döneceğini de zannetmiyorum. kendine yeni bir düzen kur ve iki tarafada zarar vermeden boşan derim
                      Elinden geleni yaptın, şimdi de ayağından geleni yap. Gitmek gibi mesela !

Yorum

hemen de kabullendin arkadaş.diorumya biraz kadınlara bırakın kendinizi.dinleyin onları.bişi kaybetmezsin.ezikleme hemen kendini de.seninde olur
                        doğru diyorsunuz ben sevgiden aşkdan ne anlarım onlarla uğraşmayalı 10 sene oluyor zaten artık ne kadınlar ne hiçbirşey umurumda değil.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whisperr View Post
                          hemen de kabullendin arkadaş.diorumya biraz kadınlara bırakın kendinizi.dinleyin onları.bişi kaybetmezsin.ezikleme hemen kendini de.seninde olur
                          ben kendimi eziklemiyorum bu yaşıma kadar aşkla ilgilenmemiş hep pasif kalmış biriyim.eğer kendimi kadınlara bıraksam ooooo hiçbirşey olmaz siz bizden daha pasifsiniz.herşeyi erkeklerden bekliyorsunuz.
                          FOREVER ALONE!

Yorum

sen bi bırakta sonra konuşalım.
                            ben kendimi eziklemiyorum bu yaşıma kadar aşkla ilgilenmemiş hep pasif kalmış biriyim.eğer kendimi kadınlara bıraksam ooooo hiçbirşey olmaz siz bizden daha pasifsiniz.herşeyi erkeklerden bekliyorsunuz.

Yorum

anneler kızları evlendikten sonra onların hayatına karışmamalı..Kızlarda ayrı bir hane olduklarının farkına varmalaı..
                              Eşinizin yaşı büyümüş ama kendi büyümemiş.Bu şekilde ev terkedilip ,telefon ve mesajlara bakmamazlık olmaz..bu şekilde davranılmaz..Ortada nikahlı olduğu biri ve evliliği var..Ama annesini tercih etmişse yapacak bişey yok.

Boşanma dilekçesini ver ,ve bu sayfayı kapatın bence..daha gençsiniz evlilik sorumluluğu alıp bunu yürütebilcek birini bulur evlenirsiniz..
                              Üstüne düşmeyin..yapılan davranış adice..

kİmse kayınvalidesini sevmek zorunda değil..eşler aradaki dengeyi kurabilmeli..yorumlarda nasıl kadına hak verilmiş şaşırdım..hayret..BU şekilde kocası işteyken evini terkedip , bitti evlilik demek doğru ve hak verilir bir davranış mı ?Evlenirken nasıl tek başına karar verilmiyor ,iki kişi karar verip evleniyorsa boşanırkende aynısı olur ,tek başına al başını gitti ,bitti niye ben öyle istiyorum..var mı böyle bir şey..
                              Ben olsam yüzüne bile bakmam bir daha , yaşadıklarımı da unutmaya çalışırdım..

Yorum

İşleniyor...
                              X