Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kalbim Ağrıyor Ona Yaptığım Hatayla

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • Kalbim Ağrıyor Ona Yaptığım Hatayla

  Eski aşkımla tekrar ilişkiye başladık. Öyle sevdim ki, büyük bir yanlış yaparak bitirmiş olsam da ilk ilişkimizi, sarhoş anlarımda "Kalbime Gömerim o Zaman" şarkısını dinleyip dinleyip onu hatırlıyordum.

  Ne mutlu bana ki tekrar o sıcaklığını hissediyorum, gülüşünü görüp hiç bitmesin diyeceğim bir rüya içinde yaşıyorum, aşkın pembeliğinin kokusunu yaşıyorum resmen uzakta olsa da (o Türkiye'de ben Hollanda'dayım şu anda).

  Büyük Yaptığım Yanlış (Ona karşı): aşkımla ilk ilişkimiz başlamadan önce onunla dosttuk. Ve bir gün annesiyle tanıştım ve bir buluşmamızda birbirimize yaklaştık, sonra da cinsel manada beraber olduk annesiyle. Aradan zaman geçti ve dost olan biz aşka dönüştürdük ilişkimizi birden. Hani şu toz pembe olan aşklardan, hani midende kelebeklerin uçuştuğu.. O kadar güzeldi ki herşey ikimize dair, dost olan yıllarımız her ne kadar ayrı bir güzel olsa da, sanki boşa harcadık dost kalarak o yılları: aşık olmalıydık en başından beri.. Ve evlilik hayallerimiz ve planlarımız ansızın ikimizin de içinde parladı. Annesiyle beraber olmuşum, haberi yok, ve kör kütük aşığım. Gözüm hiçbir şey görmez şekilde annesinin karşısına geldik ve evlilik için onay istedik. Tabiki de onaylamadı ve yanında kızının herşeyi bilip bilmediğini sordu bana. Ve ben aşkıma anlattım annesiyle yaşadığım herşeyi, hâlâ beni sever umuduyla (salaklık değil aşk sarhoşluğu). Vee.. toz pembe dünyanın rüyasının bittiği an oldu: haliyle bitti ilişkimiz.

  Yıllar geçti, o evlendi, bense sürüklenmiş bir hayatın parçası olarak yaşadım, onu kalbime göme göme.. Şu anda hâlâ evli ve tekrar bana yazdı evliyken. Yine kısa süre içerisinde birbirimize olan aşkımızı söyledik ve ilişkimiz devam ediyor şu anda.

  FAKAT: hiçbir şey eskisi gibi değil tabiki de.. İçinde bana karşı derin bir nefret var(dı. Binlerce kez özür diledim, pişmanlığımı dile getirdim.). Birçok kez ağladı skype görüşmelerimizde ve herşeyi maf ettiğimi söyledi. Ne dese haklı, birşey diyemedim. Bir tek özür dileyebildim, pişman olduğumu söyledim. Ve şu anımızda bir toz pembe değil ama pembe bir aşk yine içinde olduğumuz. Sevgi sözcükleri birbirimizin ağzında. Evlilik hayalleri var yine hem onda hem bende, ondan olacak çocuğumun ne güzel olabileceğini düşünüyorum hayallerimde.

  Geçmiş ilişkilerimi sorgular oldu ve canımı acıtan şeyler söylüyor her geçmiş ilişkimi sorgulamasından sonra (kendi geçmiş ilişkilerini canımı acıtacak şekilde anlatıyor, kocasıyla geçirdiği yakın bir anı anlatıyor bana). Bu dediklerim diğer yaşadığım ilişkilerle alakalı olarak verdiği tepkiler. Dün annesiyle alakalı yaşadıklarımız hakkında birşeyler sordu ve cevapladım. Kalbi sıkıştı, atak geçirdi (kendisi bipolar). Bugün ise yine canımı acıttı: işten çıkıp biryerlere içmeye gideceğini söyledi ve "biraz flört yapayım" dedi. Sinirleneyim diye söylüyor biliyorum ama kalbim ağrıyor.

  Birkaç kez de bitsin diye söyledi ve ayrılık şarkıları gönderir oldu. Biliyorum büyük hata yaptım ona ve bize karşı ama onu çok seviyorum. Vee onsuzluğun düşüncesiyle kahroluyorum resmen. Bitsin demeleriyle, bu kahrolmuşlukla, onsuz nasıl yaşarımı düşünüyorum ve sanki yine bitsin diyecekmişçesine kendimi buna hazırlamaya çalışıyorum. Ve tekrar tekrar onu ne kadar sevdiğimi söylüyorum ona. Bitmemeli..

  Tekrardan güzel bir rüyanın içine girdik ve tekrar ilişkimiz başladı. Geçmişi açmamasını, sormamasını söylüyorum ama ister istemez soruyor ve cevap vermek durumunda kalıyorum. Tek gayem tekrardan birşeyleri güzel bir şekilde devam ettirmek.

 • #2
  oğlum sen gavatın tekisin bir çöplükte ölürsün umarım. evli kadınla görüşüyor falan filan kızın anasına kayıyor oğlum sen ne iğrenç bir varlıksın ya

  Yorum


  • #3
   aşk-ı memnuna dönmüş hikaye

   Yorum


   • #4
    Orjinal yazı sahibi: nasisinamca View Post
    oğlum sen gavatın tekisin bir çöplükte ölürsün umarım. evli kadınla görüşüyor falan filan kızın anasına kayıyor oğlum sen ne iğrenç bir varlıksın ya
    bu hikayenin gerçek olduğunu sanmıyorum.dalga geçmek için yazılmış gibi duruyor .

    Yorum


    • #5
     Orjinal yazı sahibi: nasisinamca View Post
     oğlum sen gavatın tekisin bir çöplükte ölürsün umarım. evli kadınla görüşüyor falan filan kızın anasına kayıyor oğlum sen ne iğrenç bir varlıksın ya
     Haklısın kötülük yaptım ama elimde olmadan oldu. Belki boş sözler gelecek ama yanlışlara çok saplandığım dönemin hatalarıydı, ve hala artçıları geliyor. Bu kızı çok sevdim, hâlâ da seviyorum. İster istemez, evli de olsa, umursamaz bir şekilde aşkımı yaşıyorum. Normalde bunları yapmayacak bir insanım ama oldu ve oluyor. Ağlak değerlerimi hiçe sayıyorum ister istemez. Beddua etmeyin lütfen, "Allah ıslah etsin" diye dua etmeniz daha iyi olmaz mı?

     Yorum

     İşleniyor...
     X