Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu ilişkide nasıl davranmalıyım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bu ilişkide nasıl davranmalıyım

tekrar merhaba daha önce dertlerinizi paylaşın başlığı altında bir konum vardı bu yazcağım şeyi " yardım edin" başlığı altındaki konuyla birlikte değerlendirirseniz.. ilişkilerimd eşimdiye kadar hep yanlış kişilerle beraber oldum...olmuşum daha doğrusu...seçimlerim yanlış olmuş kimisi para için kimisi eğlence için kimiside banauygun olmadığı için yani anlayacağınız gibi seçitiğim kişiler hep yanlış oluyor...duygusal bir insan olduğum içinde yıkılan taraf hep ben oluyorum ve uzun süre kendime gelemiyorum şimdi anlatacağım olay 4-5 yıllık olay kendi memleketeimde bir bayndan hoşlanmıştım...ozaman üniversite hazırlıktı ben ise 2. sınıftım üniversitede...doğal olaraktan açıldım meramımı anlattım...ama bu kişi önce benle konuşmak istemediğini sonra ben konuyu kapatalım dediğimde kendisinin niye böyle davrandığını bilmediğini görüşmek istediğini söleyerketen 5 yıl geçti...sonuçta hiç görüşmedik...ben ilgimden dolayı en küçük mesajında yada çağrısında isteklerimi yeniliyordum oda az önce anlattığım gibi gelişiyordu...en sn biraz tartışmalı sohbete son verdik çünki ilişki yoktu..şimdi ise aileme eş konusunda sorduğmda o diyorlar onla konuş tanıdığımız bildiğimiz kişiler...eski yaşadıklarımızdan dolayı bana antipatisi var kuzeni benim için konuştu hayır dedi ben şimdi aileme uyarak mesajlar çekiyorum önceleri cevap alamazken şimdi sorgulama yapmaya başladı...benim ilgim var ama bu içimdeki arkadşsızlık yüzündenmi yoksa kız arkadaşım olmadığı içinmi...yoksa gerçek sevgimi anlamış değilim sizce ne yapmalıyım.....

Muratcım bu kız seni istememiş hiç bir zaman, o yüzden sorgulama yapma. Bence ona mesaj çekmekten ve aramaktan vazgeç. Ailenede durumu anlat, beni istemiyor de. Onu bu konuda zorlayamazsın, zorlama ile olmaz bu işler. Hem sana kızmı yok? sen boşver onu..
    Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

şu sıralar mesajlarıma cevap veriyor bilmiyorum kafam karıştı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
        ailen değil sen evleniceksin...akıllı davran..seninki sevgi falan değil..karşına iyi birileri mutlaka çıkar...sabret
        sabretmek için biraz zaman geçiyor sanırım çünkü yaşım 27 önümdeki bazı olayların bitmesini beklersem baya zaman geçecek ve değerlendirme kriterlerim değişecek sabretsem ki denedim aynı hatalarrı işlemekten korkuyorum duygusalım kendimi kaptırıyorum...

Yorum

arkadaşlar şimdi bir sorum daha var bu konuyla ilgili...şimdi bu bayan arkadaş benle iletişim halinde başkaları ile konuşurken benle görüşmek istemediğini söylüyor şimdi ise mesajlaşıyoruz ve facede önce kabul etmezken sonra kabul etti. şimdi benle konuşuyor mesajlaşıyor...arada işim var diyor sonra geri mesaj atıyor... bende işini bitir konuşuruz diyorum bana konuşacak bişey yok diyor...ne yapmaya çalışıyor anlamadım...Sizce..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: muhasebeci_murat View Post
            arkadaşlar şimdi bir sorum daha var bu konuyla ilgili...şimdi bu bayan arkadaş benle iletişim halinde başkaları ile konuşurken benle görüşmek istemediğini söylüyor şimdi ise mesajlaşıyoruz ve facede önce kabul etmezken sonra kabul etti. şimdi benle konuşuyor mesajlaşıyor...arada işim var diyor sonra geri mesaj atıyor... Bende işini bitir konuşuruz diyorum bana konuşacak bişey yok diyor...ne yapmaya çalışıyor anlamadım...sizce..
            sizce bu insan benle oynuyormu...

Yorum

mantık çerçevesinde...

Yorum

mantık çerçevesinde düşünmek istiyorum ama yapmak istediğini anlamış değilim....

Yorum

Murat bey bu 5 senedir devam ediyordu dediğin ilişkiyi tam anlamadım; hani gerçekten sevgili miydiniz ? çıkıp gezer miydiniz Sanki kendini boşyere bişeylerle avutmuşsun gibi geliyor bana Yazdıklarında da fazla detay vermemişsin Bu kız seni seviyor muydu ? Biraz daha açar mısın ? 5 sene az değil hani bişey olmayacaksa yol ver gitsin derim

Yorum

lonely hearth

onun dediğine göre denemişiz ama bu 5 senede bir araya gelmedik sevgili bana göre hiç olmadık...çıkıp gezdiğimiz hiç olmadı aynı köylü olduğumuz için sık sık karşılaşıyorduk...bu 5 sene içinde sohbetlerimiz onun istememesi ile son buluyordu bende görüşmeyelim diyordum..oda ben neden böyleyim görüşmek istiyorum senle diyordu...ama sonuçta görüşmüyordu...ben muhabeti kesince 3-4 ayda bir karşılaşığımızda bana mesaj çekiyordu nasılsın diye... ve yine aynı şeyler...şimdi ise bu sefer görüşmek isteğini ben yaptım ailemde tanıyor biliyor ciddi birşeler için düşündüm...

Yorum

Bi söz var kadınlar maymun gibidir bi dala tutunmadan diğerini bırakmazlar diye,sen şu an onun tutunduğu dalsın,her ihtimale karşı seni elinden kaçırmak istemiyor,ama en son ihtimalde sensin,başkasını bulduğu anda bırakacak seni,senle bi gelecek isteseydi 5 yıl oyalamazdı,bu kadar basit.

Yorum

işte bende bunda takıldım....kullanılıyorum yani....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: muhasebeci_murat View Post
                          lonely hearth

onun dediğine göre denemişiz ama bu 5 senede bir araya gelmedik sevgili bana göre hiç olmadık...çıkıp gezdiğimiz hiç olmadı aynı köylü olduğumuz için sık sık karşılaşıyorduk...
                          Onun dediğine göre kendini değerlendirmemelisin Zaten sizinkisi ilişki falan değilmiş Köy şartlarında farklı normlara göre ilişki sınıfına sokmuşsun ama öyle görünmüyor Sanırım hayatında bu kız dışında kimse olmamış Sürekli kendini bu kızla yaşadığın uzaktan bakışmalar vs. ile avutmaya çabalamışsın. Sanırım gerçek anlamda bir ilişki yaşamaya da hazır değilsiniz. İmkanınız varsa çevre değişikliği yapmanızı öneririm. Onu unutman da kolaylaşır Farzedelim bu kız başka birisiyle evlense düğün davullarını duyduğunda senin kafana da sanal balyozlar inmeye başlar. Bir bildiğin vardır ama arkadaş nasihatı olarak düşün bunları. Saygılar...

Yorum

bu işler atla deve değil olmuyorsa olmuyordur.

Sevecek gönül 1 saatte belli eder kendini
                            sevmeyecek gönül 5 yıl değil 15 yıl olsa yine sevmez

gel yol yakınken ne düşündüğünü 5 yılda tam anlayamadığın kızı düşünmeyi bırak, ne hissettiğini 1 satte anlayabileceğin kızı aramaya başla
                            Olduğumuz her şey düşüncelerimizin sonucudur
                            -Buda-

Yorum

şimdi ise benle konuşuyor konuşuyor sonrsa konuşacak birşey yok haklı oluğumun kanıtı olduğu zaman özür diliyor...

Yorum

İşleniyor...
                              X