Duyuru

Collapse
No announcement yet.

forum önceden çok aktifti

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• forum önceden çok aktifti

şimdi ne hale gelmiş böyle?umarım herkes iyileşmiştir de ondan girmiyodur.

Keşke öyle olsa ama hiç sanmıyorum.Bir çok üye diğer siteye kaymış sadece.
    Başına gelen eziyetler artıyor değil mi...
    Buğdayı başak olsun diye toprağa attılar,
    Değirmende un olsun diye ezdiler,
    Ekmek oldu dişleri ile ezdiler,
    EZİL Kİ CAN OLASIN..CAN VERESİN...

Yorum

diğer site hangisi acaba?burda in cin top oynuyor.adminler görmüyor mu acaba?sitenin arayüzünü değiştirdikten sonra oldu sanırım.

Yorum

buraya gelip birileriyle konusup onlarla arkadas olup tartismayi bir konu hakkinda ve yazilari takip etmeyi severdim eski halindeyken forum
        Lakin simdi tiklamiyorum bile forum bu kadar aptalca bir kiliga büründürüldükten sonra...
        bazen hos olmayan seylerde yasanmistir eski forum halindeyken tabiki..Ama bu hale sanki tüm üyelere küfredilmis kadar soguk ve bir dakika bile ilgimi cekmeyecek kadar cirkin..
        Forumda Özledigim kisiler var
        merak ettigim kisiler var
        ve kirildigim halde affedip acaba iyimi diye animsadigim kisiler var..
        Herkes kendini biliyor zaten..Ben hepsini selamliyor ve hayatlarinin insaAllah yolunda ve saglikli devem etmesini diliyorum...
        Asli...
        'Öldüm' der durur, yine de yaşarsın!...

Yorum

ilginç.....

Yorum

Hakkaten çok enteresan ben bu forumu eskiden çok takip ediyordum.Acayip bi bilgi paylaşımı,yardımlaşma vardı.Üye olmak için can attım resmen başvuruda bulundum 2 ay sonra cevap geldi aktifleşti hesap.Konu açıyorum cevap veren yok.Çok değişmiş forum gerçekten.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Force View Post
              Hakkaten çok enteresan ben bu forumu eskiden çok takip ediyordum.Acayip bi bilgi paylaşımı,yardımlaşma vardı.Üye olmak için can attım resmen başvuruda bulundum 2 ay sonra cevap geldi aktifleşti hesap.Konu açıyorum cevap veren yok.Çok değişmiş forum gerçekten.
              cevap veren oluyor sen begenmiyorsun cevaplari ne yazdin da cavap veren olmamis

Yorum

Sende banamı sarıyon Latifee senin için mi söylüyorum bunu

Yorum

Siteye girmeyeli buraları gördüğüm kadarıyla baya bir boşalmış. Muhtemelen başka sitelere giriyorlardır ya da herkes için geçerli olmasa da bazı kişiler biraz iyileştikleri zaman siteden uzaklaşmayı tercih etmiş olabilirler
                  Şeytanla dans edersen şeytan değişmez; seni değiştirir...

Yorum

Forumun aktif olmasını boşverin şu konuya ilgi bile gösterilmemiş. 2 tane forum neden acildi anlamadim ben maksat nedir ki? Burasi magazin veya alısveris forumu degil. İnsanlar yeri geliyor burda tartisma yasiyor, sıkıntısını atıyor yada sorunlarini baskasina aşılıyor. Eski bir kullanıcı olarak beni forumdan soğutanlar oldu. Surekli aktif olabilenler elbet vardir. Sitenin yönetimi de pek ilgili degil anladigim kadariyla. Aktif yönetici aktif kullanıcı getirir. Foruma telefondan girmek ne kadar kötü. reklamlar ve forum düzeni berbat. Ayrica burayi oyuncak haline getirenler oldu. hani nesiller degistikce iletisim azaldi ya, işte öyle.
                    Last edited by Limon_Kabuğu; 11-01-2016, 11:00 PM.
                    Insanlar tilkiye benzer, koyunları avlamak için uygun zamanı bekler.

Yorum

zamaninda iyiydi burasi 2012de uye oldum buraya duzeldigimden degil hastalikla yasamaya alistigimdan girmiorum
                      ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

Ben en eskilerdenim. Bir sürü notum gitmiş. Facebook yüzünden bunlar. Kimse kimseye mahkum değil. Kendi kafasına göre çevresini seçiyor.

Yorum

İşleniyor...
                        X