Duyuru

Collapse
No announcement yet.

arkadaşlar facebokk ta grubumuz var mı ? pisikoloji.gen face grup açsak mı...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• arkadaşlar facebokk ta grubumuz var mı ? pisikoloji.gen face grup açsak mı...

face de bir grup açsak paylaşım ve aktiflik açısından... ne dersiniz?

Benim bildiğim yok ama açılabilir.

Yorum

kimse hastalığını gün yüzüne çıkartmak istemez. yani yakın arkadaşları tarafından bilinmesini istemez bu yüzden bu uygulamaya sıcak bakılcağını sanmıyorum benim fikrim

Yorum

hem facede herkesin kimliği belli olur... İnsanlar kimliği belli olunca bura da rahat rahat konuşa mayabilirler mesela ben konuşamazdım herhalde... He ne olabilir kimse rumuzunu söylemez.. O zaman belki olabilir...
        Bahar geldiğinde mi ben böyle olurum,yoksa böyle olduğumda mı gelir bahar???

Yorum

haklısınız tabiki...

Yorum

o kadar deliyim ki adı soyadı tc yi versem umrumda değil... ben böyleyim ya..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: madamsurgun View Post
              hem facede herkesin kimliği belli olur... İnsanlar kimliği belli olunca bura da rahat rahat konuşa mayabilirler mesela ben konuşamazdım herhalde... He ne olabilir kimse rumuzunu söylemez.. O zaman belki olabilir...
              Aman ya bunları dert etmeyelim.Sanki dünyadaki herkes dört dörtlük.Bir psikolog dan duyduğum bir cümleyi paylaşıyım "Sorunum yok diyen insan normal değildir"
              Herkesin kendine göre problemleri var.Önemli olan bunları içine atmak yerine başkalarıyla paylaşıp rahatlamak.Diye düşünüyorum

Yorum

İşleniyor...
              X