Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Psikolojide 4 sene okuyor ama psikoterapi eğitimi mezun olduktan sonra !

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Psikolojide 4 sene okuyor ama psikoterapi eğitimi mezun olduktan sonra !

Böyle saçmalık olur mu ya Ben psikologa terapi almak için gitmiyor muyum ? Şunu düzeltsinler adam mezun olup psikolog ünvanı alıyor ama psikoterapi yapmasını bilmiyor Perhize bak; lahana turşusuna bak Eğitim YÖK vs sistemin değişmesi lazım Binlerce psikoloji mezunu insan işsiz Kardeşim sen bunun eğitimini bu adama üniv. okurken versene Ondan sonra da vatandaşın ücretsiz psikoterapi almasına olanak tanıyacak birşeyler yapsana Haksızsam söyleyin yani arkadaşlar !

çok haklısın dostum hem de çook.eğitim hususunda bilemem de ücretsiz psikoterapi için-en azından maddi durumu iyi olmayanlar için-siviltoplumkuruluşları belediyeler de bişeyler yapabilir.devlet bunu yakın süreçte yapamaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hector34 View Post
      devlet bunu yakın süreçte yapamaz.
      Devletin yapacağı süreci bekleyesiye zaten yaşımız kimbilir kaça gelir

Yorum

lonely_hearth : senin konuları açısın , sorulan sorulara cevap veriş tarzın , yazımın , anlatımın gayet düzgün ve anlaşılır . Hayırdır sen niye psikoterapiye ihtiyaç duyuyorsun ki ?

Yorum

pahalı diye ulaşamadığınız için psikoterapiyi öyle matah bir şey sanıyorsunuz.
          benim zamanında param vardı ve en seçkin terapistlere uzun yıllar gittim. hiç bir faydası yok.
          1999 yılından beri de internette Türkçe ve ingilizce pek çok psikiyatri forumunu takip ediyorum ve "psikoterapi ile iyileştim" diyen tek bir kişiye bile rastlamadım.
          bu forumda da yok. psikoterapi ile iyileşen varsa lütfen ortaya çıksın.

Yorum

peki omerer biz nasıl tam anlamıyla iyileşicez.acaba ömürboyu sürecekmi böyle?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Antropolog View Post
              lonely_hearth : senin konuları açısın , sorulan sorulara cevap veriş tarzın , yazımın , anlatımın gayet düzgün ve anlaşılır . Hayırdır sen niye psikoterapiye ihtiyaç duyuyorsun ki ?
              Teşekkür ederim ama terapiye gidip içimi dökmeye ihtiyacım var Ruh diliyle konuşma dili farklıdır

Yorum

İşleniyor...
              X