Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
    neler yapmadımki....bi sağdan sola uzandım koltuga bi yukardan asagıya bi guneybatı kuzeydogu yonunde uzandımbi karsıki koltuga gectim pcye bi sag tarafıma uzanarak baktım bi sol tarafıma uzanarak baktım oturdum hatta bazen ayaga kalktım evin degisik degisik yerlerine turlar duzenledim ohoooooo anlatmakla bitmicek en iyisi burda kesim zaten bugun aşırı aktiflikten yorulmusum edemiyomn yazayım..
    Kendimi gördüm sende bugün sanki... Evin dolaşmadığım yeri kalmadı. Hatta evde bilmediğim alanlar bile keşfettim.
    Follow the white rabbit

Yorum

• bugün telefon ve mesaj trafiğiyle geçti. hem konuşmaktan hem yazmaktan yorgun düştüm, ama yinede çok mutluyum
      Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

• daha yeni kalktım ve ders olmadığı sürece günün tüm zamanları uyuyarak geçiyor

Yorum

• günüm her zmanki gibi kendim dışındakiler için yaşamkla geçti ..kendim için hiç bir şey yapamadım ...ve sanırım artık yapmak da istemiyorum

Yorum

• birde şu öldürücü sıcaklar olmasa; gayet güzeldi.. =)
            -
            bak bu ışık senin ışığın..
            dallarına ay doğmuş, delice delice zeytin..

=)

Yorum

• Bugün süperdi kardeşim ameliyattan çıktı sağlıklı gayet , sevgilimle aramız aşırı iyi yarın londraya uçucam valiz hazırladım 3 gün türkiye dışında olmanın verdiği huzur var içimde homofobik insanlar olmıcak ve bir çok arkadaşımı görücem çok mutluyum kısacası süper bi gündü..
              Without You I'm Nothing

K M
              Aşk demek sen demek
              Sen demek ben demek..

Yorum

• gunun iki saatini harcadim bile bir sey yapmadan, ama soz veriyorum bu gun uretici bir gun olacak.

Yorum

• Dünle bugün arasında carbon kağıdı koydum. Üzerinden geçiyorum sadece.
                  Follow the white rabbit

Yorum

• onu aradım.o da suratıma kapattı

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: searchope View Post
                      Bugün süperdi kardeşim ameliyattan çıktı sağlıklı gayet , sevgilimle aramız aşırı iyi yarın londraya uçucam valiz hazırladım 3 gün türkiye dışında olmanın verdiği huzur var içimde homofobik insanlar olmıcak ve bir çok arkadaşımı görücem çok mutluyum kısacası süper bi gündü..
                      nerden buldun bu avatarı bende istiyorum
                      hayat, sen planlar yaparken başına gelenlerdir...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: lothario View Post
                        onu aradım.o da suratıma kapattı
                        Üzüldüm... Bende kapatmasından korktuğum için arayamıyorum. Öle bekliyorum neyi bekliyorsam artık...
                        Follow the white rabbit

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: audio View Post
                          nerden buldun bu avatarı bende istiyorum
                          google resimlere gay flat yazman yeterli veya pride veya gök kuşağı bayrağı fark etmez =) Bu arada günüm berbat ötesi geçiyo uçağımı kaçırdım akşam uçağına binemem her şey karmakarışık oldu lanet olsun..
                          Without You I'm Nothing

K M
                          Aşk demek sen demek
                          Sen demek ben demek..

Yorum

• offfff ne zormuş tercih yapmak canım çıktı bugün ya, herkes ayrı bir şey diyo, iyice kafam karıştı :RpS_unsure: ayrıca çok yürümüşüm bugün ayaklarım fena halde ağrıyo
                            Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

• sahte gülümsemelerle gecti....

Yorum

• Aynı. Bir değişiklik yok. Haa akşam değişiklik yaptım balkonda çay içtim. Tabi yaaa.
                                Amma büyük değişiklik benim için...
                                Follow the white rabbit

Yorum

İşleniyor...
                                X