Duyuru

Collapse
No announcement yet.

YUREGINIZIN KAPASITESI NEDIR?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Melankoli, söylemeye çalıştığım şeyi neden anlamak istemiyorsun.Kimsenin sana karıştığı falan yok.Ben diyorum ki nasıl senin istediğin şekilde yazma hakkın varsa,karşıdakininde istediğini hissetme hakkı vardır değil mi?"İSTEYEN BÜYÜK HARFLEDE YAZABİLİR.
    BUNUN TARTIŞMASI HALA OLUYOR MALESEF NE YAZIK"bu sözün üzerine yazdım onu ben.Burada seninle ilgili bir tartışma falan yok,iki kişi arasında geçen bir yanlış anlaşılma var sadece o kadar.

Tekrar diyorum ki,bırakalım onlar bu yanlış anlaşılmayı kendi aralarında halletsinler,zaten sana söylenen bir şey yok burada.Bak zaten sevgili HÜLYAERD özür dilemiş muhtemelen en kısa zamanda halledecekler bu olayı.Başka konuları araya sokmayalım demek istiyorum sadece yoksa senin kapının önünle ilgilendiğim falan yok,zira kendi kapı önümle ancak uğraşıyorum.

Yorum

eğer bu sevgi çeşidi aşksa,sığmaz.. bunu aşık olduğum kişiylede tartışmıştım malesef o başka birine daha aşık olduğumu zannederdi fakat ben ona her zaman 'ben sadece sana aşığım.. unutma bir kalbe 2 aşk sığmaz'demiştim... ben herzaman bunu savunurum.. insan ya 1 kişiye aşıktır ya da hiç kimseye.. eğer diğer bir başka kişiye karşı birşeyler hissediosa bu aşk deildir bu hoşlanmadır bence...

Yorum

Bu kouda çok fazla yazmaya gerek yok, yüreğimde fazladan yer var diyenin sadakatinden şüphe duyarım.
        <div align="center">her seciş&nbsp; bir vazgecistir, her vazgecis bir kaybedistir</div><br />

Yorum

İşleniyor...
        X