Duyuru

Collapse
No announcement yet.

AŞK

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• AŞK

Aşk Nedir arkadaşlar ??
    нαdi tσρLα уüzüηü ρгєηSєs üzüLмє
    кαtLα нüzηüηü kαLdıг çєkмєCєηє bi уєгLєгє ѕαkLα
    Dαhα öмгüηü тükєtiCєk
    NiCє уαгαLαгıη σLυCαk
    kαbυkLαгı düŞüCєk
    Yєηidєη kαηıуCαk

Karşılıksız sevmektir arkadaş.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
      Karşılıksız sevmektir arkadaş.
      Karşılıksız sevilen o kadar çok şey varkii...Bizim yüzlerce aşkımız var öyleyse..Aşk bu kadar basit olamaz bence
      Dαhα öмгüηü тükєtiCєk
      NiCє уαгαLαгıη σLυCαk
      kαbυkLαгı düŞüCєk
      Yєηidєη kαηıуCαk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Egemdeniz View Post
        Karşılıksız sevilen o kadar çok şey varkii...Bizim yüzlerce aşkımız var öyleyse..Aşk bu kadar basit olamaz bence
        her yoruma bi kulp bulcaksın sen sence nedir onu söylesene önce... hem karşılıksız o kadar çok neyi seviyosun?

Yorum

Aşk engel ve sınır tanımamaktır. Aşkın tek engeli vardır oda ölümdür. Aşk için zor diye bişey yoktur.

Yorum

Benim zamanında hoşlandığım kişi beni sevmediği halde ona hayrandım, çok severdim. Neyi ya da kimi, bizden hoşlanmadığı halde sevebilirizki, eğer seviyorsak o sevgi değildir aşktır. Ailemizi de sevgilimizi de karşılıksız seviyoruz ama ailemiz bize kötü davranırsa onlardan bile soğuyabiliyoruz aşık olunan kişiden ise soğumak kolay olmuyor bizden nefret etse bile, işte karşılıksız aşk böyle oluyor. : ) Bana göre aşk budur, yılllardır böyle tanımlarım aşkı. Tabi her insanın aşktan anlayışı bir değil.
            Her şey güzel olacak...

Yorum

en baştaa şunu söylim aşk diye bişe yoktur sevgi vardır saygı vardır..etkileşim vardır..Ama bunların hepsini bir arada yaşamak çok zordur..Neyi karşılıksız seviyoruz diyorsun...Ben kendimden bahsedim..Arabamı,kedimi çiçeğimi ayakkabımı pantolonumu karşılıksız seviyorumi.Sizin deyiminizle ben onlara aşığım...

Peki bir soru daha...Aşkı öyle bir tasvir eden arkadaşlar varkii...Eminim bu dünyada aşık olacak tek bir insan yoktur sizin tasvirinize göre.

Siz hiç aşık oldunuzmu Bu söylediklerinize dayanarak..Karşılıksız severek ?
              Dαhα öмгüηü тükєtiCєk
              NiCє уαгαLαгıη σLυCαk
              kαbυkLαгı düŞüCєk
              Yєηidєη kαηıуCαk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: amanda
                nedensiz sevmektir.
                nedensiz sevgi ne demek oluyor açarmısın
                Dαhα öмгüηü тükєtiCєk
                NiCє уαгαLαгıη σLυCαk
                kαbυkLαгı düŞüCєk
                Yєηidєη kαηıуCαk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: amanda
                  şimdi şöyle oluyor birisini tanıyarak sevmek değil tanımadan ona bir şeyler hissetmektir. mesela görünüşünden, gülüşünden etkilenip ona karşı heyecan duymaktır.
                  Aşk buysa her güzel gülüşlüye yada her cix giyinene aşık oluyorsun demektir..Sence aşk bumudur )
                  Dαhα öмгüηü тükєtiCєk
                  NiCє уαгαLαгıη σLυCαk
                  kαbυkLαгı düŞüCєk
                  Yєηidєη kαηıуCαk

Yorum

hastalıktır

Yorum

en baştaa şunu söylim aşk diye bişe yoktur sevgi vardır saygı vardır..etkileşim vardır..Ama bunların hepsini bir arada yaşamak çok zordur..Neyi karşılıksız seviyoruz diyorsun...Ben kendimden bahsedim..Arabamı,kedimi çiçeğimi ayakkabımı pantolonumu karşılıksız seviyorumi.Sizin deyiminizle ben onlara aşığım...

Peki bir soru daha...Aşkı öyle bir tasvir eden arkadaşlar varkii...Eminim bu dünyada aşık olacak tek bir insan yoktur sizin tasvirinize göre.

Siz hiç aşık oldunuzmu Bu söylediklerinize dayanarak..Karşılıksız severek ?
                      karşılıksız sevmektir diyen ben değilim zaten. ama karşılıksız sevgi diyince pantolonu anlamak ilginç
                      karşılıklı da olabilir ama çok çok nadir... zaten aşkın kendisi de nadir bi şey ama insanlar bir çekimi, fiziksel etkileşimi, hoşlanmayı vs. vs. aşk zannediyolar. o yüzden herkes 1-2 yılda bir aşık oluyor. onu unutamıyorum diyor hep ama "o" kişisi değişiyor sürekli
                      heyecan yoksa aşk da yoktur denebilir, ama tersi geçerli değil. yani görünce heyecanlanmak aşık olduğun anlamına gelmez. bi de aşk hep artan bi şeydir. tanıyınca illa sevgiye dönüşecek diye bi şey yok. (dönüşüyosa sevgidir zaten o başka bi şey değildir.) onu tanıdıkça artar, bi şeyler paylaştıkça,ya da paylaşmadıkça, zaman geçtikçe vs. hep artar... ama sonra bitmek zorunda kalır o ayrı.

Yorum

Aşk'a anlam yüklememeni öneriyorum.

Yorum

aşk nasıl bir şey bilmiyorum önceden varlığına inanırdım hep ama inancım kalmadı artık
                          Hayatın yarısı söylemekse, diğer yarısı da yazmaktır...

Yorum

yıllarca aradım ama bulamadım malesef

Yorum

30 yaşındayım

Yorum

İşleniyor...
                              X