Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sigarayı Bırakmak İsteyenler Buraya!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sigarayı Bırakmak İsteyenler Buraya!

Forumda, son günlerde sigarayla ilgili konuşmalarımız bayağı arttı... Benim de aklıma bu konuda müstâkil bir konu açmak geldi... Ne dersiniz dostlar, sigarayla ilgili düşüncelerimizi burada paylaşalım mı? "Evet!" diyorsanız; buyurun o zaman... Sigarayla ilgili konuşalım...
    Mutluluk;paylaşmaktır...

Ciddi misiniz ya? yani, şimdi sigaradan şikayetçi olan veya bırakmak isteyen yok, öyle mi?
    Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

elimde sigara yanıyor. sigarayla bu konuya yazmanın cezası var mı pozitif?:109:
      Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: phatalogyst View Post
        elimde sigara yanıyor. sigarayla bu konuya yazmanın cezası var mı pozitif?:109:
        Olmaz olur mu? Hem de çok fazla cezası var... Şimdi merak edip soracaksın... Hiç söylemesem daha iyi))
        Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

geldim geldim POZİTİF kızma hemen tek isteyen benim sanırım ilgi yok bu konuda malesef..

Yorum

psikoloji forumunda sıgara bıraktıracaksınız öylemi ? peh derim ben size...

KuzuZade
            Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
            BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
            Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
              dün öyle demiyordun ama tam destek vermiştin yanlış mı hatırlıyorum BeyZade

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bilinmeyenx View Post
                dün öyle demiyordun ama tam destek vermiştin yanlış mı hatırlıyorum BeyZade
                benim bir dediğim bir dediğimi tutmaz bipolar kişilik bozukluğum var :36:

KuzuZade
                Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

geldim geldim POZİTİF kızma hemen tek isteyen benim sanırım ilgi yok bu konuda malesef..
                  )) kızmadım... bu konuyu seninle konuşmaya başlamıştık zaten.. kaldığımız yerden devam edelim...
                  Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                    sigarayı bıraktırma gibi bir iddiam yok... hayır, kesinlikle böyle bi düşüncede değilim.. Sadece "konuşalım" istiyorum... sigara içenlerin "ne yaptıklarının farkına varmalarını" istiyorum...
                    Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

öneri istiyorum var mı etkili yöntem pozitifcim..
                      Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: phatalogyst View Post
                        öneri istiyorum var mı etkili yöntem pozitifcim..
                        öneri mi? öneri SENSİN.. sadece sen.. Her şeyi sadece SEN yapacaksın.. bu konuda başkasından bir şey beklemeyeceksin... çünkü, bu konuda SENDEN BAŞKA BİRİSİNİN yapacağı hiçbir şey yok...
                        Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Evet doğru söylüyorsun da Pozitif, bazen öyle bir ruh halim oluyor ki sanki tek dostum sigaraymış gibi geliyor.. ondan ayrılması zor geliyor o anları düşünce..

Yorum

Evet doğru söylüyorsun da Pozitif, bazen öyle bir ruh halim oluyor ki sanki tek dostum sigaraymış gibi geliyor.. ondan ayrılması zor geliyor o anları düşünce..
                            hayır sigara dost-most değildir.. içenler öyle sanır, o kadar... avunur... bi faydası olacak sanır ve yakar... hatta, zaten, çoğunlukla öyle sıkkın zamanlara başlanır sigaraya... devam etmem sanılır.. ama bir bakmışsın tiryaki olup çıkmışsın...
                            Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

önce ayda yılda bir içiyordum. sonra yavaştan sıklaşmaya başladı. sonra bir baktım günde bir paket. şimdi ki amacım şundan kurtulmak..

Yorum

İşleniyor...
                              X