Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kendi kendine konuşmak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Bu konuşma bazen insanı neselendiredebiliyor bu şekilde benim espri yeteneğim gelişti
    push push. you. can do it!

Yorum

tamamen yanlızlıkla alakalı. bende bazen konuşuyorum ama sesli değil kendine yeni uğraşlar bul arkadaşım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Lacrymosa. View Post
        ..... -ki öyle gözüküyor yazdıklarınıza göre- o zaman şizofrenliğe doğru gidebilir bu durumunuz, eğer böyleyse ilaçlarınızı aksatmadan almanız gerektiğini bilmelisiniz ....
        Heh bi sen eksiktin o da oldu.
        Eskiden ilkokul seviyesindekiler internetten diğer kişilere Şizofren derlerdi, bu olay çok tutulunca karikatür dergilerinde Şizofren hastalığı olduğu iddia edilen tipler çizildi ve öyle bir müddet bir takım zavallı insanlar bu hastalık üzerinden prim yapıp para kazanma derdine düştüler.. şimdi İnternet üzerinden millete teşhis koymak moda olmuş?

Elinizde diploma olsa bile İnternet üzerinden hastalık teşhisi koyulmaz. Bunu okulda size öğretmeden mezun eden hocaların beynini zikiyim.
        Yok ben kitaplardan okudum , çevremde de var işte öyle sizofrenler! hayat tecrübem falan hikayesiyse zaten batmışsın
        Eee geriyede bişey kalmadı şimdi sktir git :th_cool:

Yorum

Bir insanın kendi kendine konuşması hemen psikolojik bir sorunun olduğu anlamına gelmez. Ben de ara sıra bir olayın ardından kendi kendime konuşurum ama bu insanın bir nevi dışa vurumudur konu hakkında düşündüğü şeyleri sesli olarak dile getirmesidir.

Fakat yanımda birileri var, onlarla konuşuyorum, onları hissediyorum gibi bir durum söz konusuysa iyi bir doktora görünmenizde kesinlikle fayda var, sonuçta burada kimse sizin sorununuza çare bulamaz, bunu en iyi bu işin eğitimini alan doktorlar bilir, tekrardan geçmiş olsun
          Şeytanla dans edersen şeytan değişmez; seni değiştirir...

Yorum

konuyu ben açtım sandım çok yapıyorum bende bunu özellikle tekken..
            3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

İşleniyor...
            X