Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kilo vermek için ne yapmak lazım? kilo veremiyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kilo vermek için ne yapmak lazım? kilo veremiyorum

tembelim ve şişmanım ne yapmam lazım :S:S:S:SS:

kişiyi rahatsız etmedikçe ve sağlığı tehdit etmedikçe kilonun bi zararı hiç yok bence.. hatta bazı insanları güzelleştiriyor bile.. ama kilodan şikayetçiysen ve kilo almak istemiyorsan 1.şart yemeyeceksin kardeşim, hatta öyle ki meyve+sebze dışında mümkünse hiçbi şey yeme.. 2.şart spor yapacaksın, hadi spor demeyelim de hareket edeceksin.. hareket halinde olup yediğini yakacaksın.. bazı insanların bünyesi kilo almaya daha yatkın.. onlardansanız daha fazla çaba gerek.. ben mesela bazen yatarım, bazen çok yediğim de olur ama kilolu değilim.. bünyem yakıyor bi şekilde.. aslında bunları kafaya çok takmamak da lazım.. psikolojimiz zaten bozuk, iyice gidiyor ondan sonra kafa
    "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
    Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

Yorum

Bazı bünyeler yemediği halde kilo veremez. İşte bu çok kötü. Allah yardım etsin.

Yorum

Kilo vermek istiyorsaniz tembellige son vereceksiniz. 'Ferarisini satan bilge' kitabini okudunuz mu bilmiyorum fakat orada dikkatimi ceken ve denedigim bir yontem var insan birseyi 21 gun yaparsa aliskanlik haline gelir. kendinize 21 gunluk program yapin, sabah yuruyusu ile gune baslayin. Ogunlerinizi kucuk porsiyonlar halinde tuketin, az fakat slk yemeye calisin. caniniz abur cubur cektiginde meyva ve sebze tuketin. Su icin bol bol su tuketin. Suyunuza limon ekleyerek vucut yaglarinin erimesine katkida bulunursunuz. Diyetinizi zenginlestirin farkli diyetler bulmak ve bunlari hazirlamak eglencilidir ayni zamanda.

Yorum

bende çirikinim sen en azından kg verme şansın var. hayatımda en sevdiğim kişi bile beni bunun için reddetti....çok mutsusum yaaaaa nefret ediyorum kendimden neden olmadı ya çok mutlu olurdum onla oysaki

Yorum

bende kilo vermyrm topu topu 6 kilo ama aç kalmazssm veremiyorm aç kalmayıda beceremyrm sürekli yeme isteği vr ve harktszm bende

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
              Bazı bünyeler yemediği halde kilo veremez. İşte bu çok kötü. Allah yardım etsin.
              ben anca aç kalınca kilo veryrm baya aç kalcm bi iki ay)

Yorum

Zayıflamak için ilk yapacağın şey ,yediğin yemeğin porsiyonlarını azaltman .Porsiyonun azalması önemli olçude yarar sağlayacaktır .Eger çok ekmek yiyorsan tam buğday ekmeği yemeni öneririm yapısı gereği insanda doygunluk hissi fazla olduğundan eskiye nazaran daha az ekmek yiyeceksin .

Daha da önemlisi daha hareketli bir yaşantı seçicen her ne kadar tembel biri olsande eger zayıflamak istiyorsan en azından sık sık ve tempolu yuruyuşler yapman ,sık sık merdiven çıkma gibi aktiviteler kilo vermende çok yardımcı olucaktır .

Ama once zayıflamayı kafana koymak ve gerekeni yapmak şartıyla .
                ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

Çok yemek yiyorum, çok hareket ediyorum. Asansör kullanmam. Hic kilo sorunum olmadı. Dinamik olmak tek çözüm.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Autotheist
                    İyikide reddetmiş dış görünüşün için biri seni seviyosa onun sevgisine tüküreyim.Dünya güzeli/yakışıklısı ol yaşlanınca buruşacaksın oda olmadı kara toprak alacak bizleri ama karakteri düzgün,iyi,merhametli adam gibi adam olursan öldükten sonra bile insanlar seni ulan iyi adamdı diye anarlar.O dış görünüş cinsi arzudur bedenine hitap ediyor insanlar aşık olmakla cinselliği karıştırıyorlar.Cinsellik ne alaka dersen çoğu kişi fark etmesede güzellik cinselliğe hitap eder.Aşk ise kişiyi o olduğu için sevmektir.
                    çok doğrub aslında dediklerin..

Yorum

Sen kilo vermek için uğraşıyorsun,ben ise kilo almak için :22:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Autotheist
                        İyikide reddetmiş dış görünüşün için biri seni seviyosa onun sevgisine tüküreyim.Dünya güzeli/yakışıklısı ol yaşlanınca buruşacaksın oda olmadı kara toprak alacak bizleri ama karakteri düzgün,iyi,merhametli adam gibi adam olursan öldükten sonra bile insanlar seni ulan iyi adamdı diye anarlar.O dış görünüş cinsi arzudur bedenine hitap ediyor insanlar aşık olmakla cinselliği karıştırıyorlar.Cinsellik ne alaka dersen çoğu kişi fark etmesede güzellik cinselliğe hitap eder.Aşk ise kişiyi o olduğu için sevmektir.

aşk diye bir şey yoktur. karşı cinslerin birbirleriyle üreme istekleri vardır.

montaigne

dibine kadar haklı. aslında aristo felsefesi, ayrı olay:RpS_smile:

Yorum

Kilo vermenin en basit çözümü bol hareket, uyku düzeni ve yeme alışkanlığında bazı değişiklikler.

Yorum

Pilates yapabilirsin. Hem fiziğinde çok iyi olur. Büyüme yaşlarındaysan boyunda uzar. Bacak boyunu falanda uzattığını duymuştum. İyi uyku düzeni, sağlıklı bir diyet listesi, spor yapmak ve tabiki istekli, kararlı olmakla kilo vermeyen görmedim. Tabi kilo verdikten sonra kilo korumakta önemli

Yorum

Konuyu açıp ortadan kaybolmuş. Kilo sorunu toplumumuzda var. Hele genç genç kızlarımıza bakıyorum, bir de doğum yaptıklarını düşünüyorum Allahım akıllara zarar.

Yorum

İşleniyor...
                              X