Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Risperdal Kullananlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Risperdal Kullananlar

Merhaba arkadaşlar bügün tekrar doktora gittim 40 mg paxil kullanıyorum ve yanına 1 mg risperdal verdi fakat risperdal hakkında düşünceleriniz nelerde ölüm yol açtıgı dogrumu ?
    Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün.

risperdal a akşam yarım ile başlayıp 2 mg a kadar çıktım artı veya eksi sini görmedim evet birini öldürmüş diye okumuştum bende. Ama araştırırsan görürsün aspirin den bile ölen var.. kaldı ki bunlar direkt beyne hükmeden ilaçlar, farklı kişilerde farklı çokca etki gösterebiliyor.. meselâ dozu yavaş yavaş yükselttiğim için 2 mg kullanırken falan da bir sıkıntı yaşamadım ama bıraktıktan sonra bir gün evde çok bunaldığımda belki faydası olur diye evde kalanlardan bir tane 2 mg lık atmıştım kötü olmuştum, bir gün de alkolün üstüne attım Ağzım kaydı, kustum vs.

Yorum

ben bu iki ilacı kullanıyorum ama düşük dozlarda: paxil 10mg ve risperdal 0.5mg
      bu ikisi benim öfke sorunuma en iyi gelen ilaçlar oldu.
      eğer erkek isen bu dozlarda bu iki ilaç adamı hadım eder.
      sen çok nadir görülen yan etkilere kafayı takmışsın ama bu iki ilacın da en belirgin yan etkisi cinsel fonksiyonu çok olumsuz etkilemeleridir.
      kadınlarda nasıl bilmiyorum ama erkeklerde durum felakettir.
      ama bu etki benim için olumlu oldu çünkü bende çok erken boşalma vardı ve paxilin geciktirici etkisi bana çok iyi geldi!

Yorum

yorumlarınız için teşekkürler aranızda başka kullananlarda var ise görüşlerinizi öğrenmekten memnun olurum
        Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün.

Yorum

ben de kullandım risperdalı bi dönem ama ben de ellerde uyuşma ve uykusuzluk gibi şeylere yol açmıştı.. bıraktım.. bi süre sonra doktor tekrar verdi bunu ama bu sefer de yoğun defresif düşünceye yol açmıştı.. gene bıraktım.. o yüzden uzun vadede ne gibi bi etkisi var bilmiyorum.. ama bende olumlu etkiden çok olumsuz etkileri oldu.. eğer senin de şikayetlerin olursa doktoruna söyleyerek ilacı değiştirebilirsin..
          "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
          Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

Yorum

20 gündür risperdal 1 mg kullanıyorum, aldıktan 1 saat sonra uyku vermesi dışında başka etkisini görmedim.

Yorum

yorumlar için teşekkür ederim başka kullananlar var ise yorumlarınızı almak isterim

Yorum

İşleniyor...
              X