Duyuru

Collapse
No announcement yet.

korunma ve savunma iç güdüsünün bozulması......

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Setra44 View Post
    O beyin , bir tehtit anında nasıl yelkenleri fora çekiyor biliyor musun ? Beklemediğin anda vücut alarma geçer ve tek düşünce kafan ne kadar dolu olursa olsun , kaç komutuyla fırlarsın .
    .
    Bencede Katılıyorum
    Never Back Down

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Setra44 View Post
      İşte gaza geldin ve cevaplar geliyor .. Bravo. Kendini korudun işte. Düşünceni açık ve net açıkladın. Ben de saygı duydum.

Senin çözümün açık , birisinin seni sürekli kızdırması gerekecek . Damarına dokunacak şekilde .

Marş basmayan arabaları aklıma getirdi. Senin marşını bastırtacaz

Ama yukarıdaki mesajı görmedim. Heycandan bahsetmişsin , elin ayağın birbirine dolanıyormuş. Çok yanlış bağlantılar kurmuşsun. Savunma iç güdüsü hiç bir zaman kaybolmaz .

O beyin , bir tehtit anında nasıl yelkenleri fora çekiyor biliyor musun ? Beklemediğin anda vücut alarma geçer ve tek düşünce kafan ne kadar dolu olursa olsun , kaç komutuyla fırlarsın .

Senin şikayetinde , koruma iç güdüm yok demen .. bam başka yerlere çekiyor olayı . Böyle bir şey mümkün değil zaten .

Sadece sendeki öz güven kaybı ve bunu kazan . O da bom boşuna olmaz , Kendini geliştirmelisin. Hadi iyi günler .

yahu yok demiyorum bozuluyor dedim

Yorum

İşleniyor...
      X