Duyuru

Collapse
No announcement yet.

erkekler neden ilişkilerde hep sahiplenici

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: hale46
    Orjinal yazı sahibi: burcuburcu
    Orjinal yazı sahibi: kapalikutu
    Orjinal yazı sahibi: burcuburcu
    kaç yaşındasn bilmiyorum ama inşallah bundan on sene sonra o beyinsiz dedğin insanların yerinde olamadığın için acı çekiyor olmazsn...
    neden acı çekeyim ya düşünemedigim bir yıgın oldugum içinmi kocam benim yerime düşünmedi diyemi. İnsan düşünmezse neyi nasıl yapacagı konusunda sürekli birinden yardım alırsa kendi beyni körleşir ve artık beyni boşalır. Hayvanlardan bizi ayıran en büyük şey aklımızdır. Kocan sana kötü birşey dediğinde de kocamdır uyayım diyeceksin o atlasa sende mi atlayacaksın senin zekan yokmu
    Neyse konu çok saptı sahiplenmeyi köleliğe çevirdiniz ve bunuda mesrulaştırdınız herkesin düşüncesine saygılıyım yargılamam

iyi ki yargılamıosn.bi özür borcun var bana değil hakaret ettiğin kadınlara...
    ha bu arada beynin var yok bunu bilemem bi uzmanla görüş ama anlayış muhakkak problemli!!!kocasıyla ortak kararlar alan kadınlara neden sizin beyniniz yokmu diye sesleniyorsun ya buradan...o açıdan...
    sizde bütün portaldan özürdileyin uzmana gidenlerin beyninin olup olmadığı belli değil demeye getirmişsiniz.. :twisted:

ne??
    bu nasıl mantık ya o ne alaka...
    onu dediğimi de nerden çıkardın.vallahi ne yapacağını şaştın ya haklı çıkacam derken

bu kadar düşürmeyin canım
    <div><strong>YARAB!!!BANA OYLE BİRİNİ YAR ETTİN Kİ ONA HER BAKTIĞIMDA SANA SUKREDİYORUM!!!</strong></div>

Yorum

İşleniyor...
    X