Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşk acısından ölüyorum..

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aşk acısından ölüyorum..

Hayatımda hep peşimden koşulan biri oldum hep terk eden bendim ve ilk defa terk edildim hemde ilk defa adam gibi karşılıklı aşık olduğum birini kaybettim .. O kadar acı çekiyorum ki anlatamam fiziksel bir darbe almadan somut bir acı çekiyorum şuan sadece ölmek istiyorum her şey onun hatıralarıyla dolu t shortleri bende .. Evime geldi yatağımızda yaptıklarımız geliyo aklıma koltukta öpüşemiz mutfakta yemek pişirmemiz telefonuma dokundu ben o telefona dokunuyorum evde bazen onun saç teli çıkıyor halıda falan o renkde yani.. Onun yanındayken giydiğim kıyafetler geliyo aklıma arabama bindiğimde o arabaya beraber binişimiz o arabada öpüşmelerimiz geliyo ilçelerde geçerken onla beraber geçtiğim yerler aklıma geliyor.. Kısacası acıdan tek kelimeyle ölüyorum.. Benden ayrılmakta da malesef haklı hiç bir çarem yok ne yapıcağımı bilmiyorum sürekli içiyorum delirmek üzereyim onu istiyorum yada ölümü..
    Without You I'm Nothing

K M
    Aşk demek sen demek
    Sen demek ben demek..

çivi çiviyi söker bul bir çivi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nekine View Post
      çivi çiviyi söker bul bir çivi
      Ondan başka hiçkimseyi istemiyorum onu seviyor , onu özlüyorum..
      Without You I'm Nothing

K M
      Aşk demek sen demek
      Sen demek ben demek..

Yorum

aşk kavuşamamakmış

Yorum

çok acı, üzüldüm....
          metanet lazım ama kavuşmayı ümit ederken metin olmak imkansız.
          Allah yardımcın olsun
          Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lavender View Post
            aşk kavuşamamakmış
            [B]Kavuşmuşkende onunla beraberkende ona aşıktım..[/B]
            Orjinal yazı sahibi: hande-1983 View Post
            çok acı, üzüldüm....
            metanet lazım ama kavuşmayı ümit ederken metin olmak imkansız.
            Allah yardımcın olsun
            Çok sağol..
            Without You I'm Nothing

K M
            Aşk demek sen demek
            Sen demek ben demek..

Yorum

ben de arkadaşım olmamasını takıyorum kafaya demek sevgilim olsa da aşık olsam daha çok takacakmışım
              keşke aşık olmasaydın..

Yorum

Şuan aşkta ayrılık acısı çekiyorsun, budurum birçok sanatçı, yazar, şair için en önemli bir zaman olmuştur.Neden mi ? İlham olayından. Aşk acısı çekerken üretilen eserler hayatlarındaki işlerinin zirveleri olmuş.
                Belki seninde böyle bir yönün vardır, o yöne kafayı sarmayı bir dene.
                İlginç bir teklif oldu bende kendime gülüyorum belki ama kafa dağıtmak olsun işte

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Zıpkıncı Başak View Post
                  Şuan aşkta ayrılık acısı çekiyorsun, budurum birçok sanatçı, yazar, şair için en önemli bir zaman olmuştur.Neden mi ? İlham olayından. Aşk acısı çekerken üretilen eserler hayatlarındaki işlerinin zirveleri olmuş.
                  Belki seninde böyle bir yönün vardır, o yöne kafayı sarmayı bir dene.
                  İlginç bir teklif oldu bende kendime gülüyorum belki ama kafa dağıtmak olsun işte
                  Yazarım ben zaten amatör olarak ama şuan öldürsen bana romanımı yazmaya devame demem ancak ona ufak bi yazı yazdım açıkcası içimden gelenleri yazzdım edebi bi değeri yok onu paylaşıyım burda 30 saniye önce yazdım ve daha okumadım bile.. Bana 3 yaşındasın sen derdi öyle severdi beni yazıyı okumadan bilgilendiriyim..

işte yazı..

tarifi mümkün olmayan bir acı hissediyorum şuan içimde sadece sen varsın sanki ve içim o kadar sıkılıyor ki sanki sende
                  benden sıkıldığın için ayrıldın.. Çok canım acıyor şuan tam kalbimin içinde sanki bir aşk kan içinde boğuluyor oysa ben
                  kanıyorum sensizliğe senle geçen güzel günlerin hatrına her gece 2 kadeh diye oturuyorum çilingir sofrasına 2 kadeh
                  2 şişeyle sonuçlanıyor , içtiğim şarap bile seni hatırlatıyor bana yaktığım tütsü parfümünün kokusu inan ağlamıyorum
                  daha doğrusu artık ağlayamıyorum yaş kalmadı içimde vücudumda ki tek sıvı kan artık ve biliyormusun öksürüyorum geçen sene
                  aynı dönemde olduğu gibi yine ağzımdan kan geliyor kan kusuyorum ağlıyamasamda seni içimden atmak için uraşıyorum inan
                  ama ne fayda içim sana kenetlenmiş sanki sen içime girmiş kilo almış bir bebeksin seni çıkaramıyorum içimden tek bir seçenek
                  var çıkman için o da ameliyat çok kan akıcak bu ameliyatta ve büyük ihtimalle ölümle sonuçlanıcak.. Ama benim hala umudum
                  var çünkü sen içimdesin hala ya seversen yerini ya biraz daha durursan diye aslında bi umut değil bu umutsuzluk kendimi
                  kandırıyorum farkındayım ama ne yapabilirim ki başka ölmekten başka ama bende olan eşyaların varken ölmekde olmaz
                  hırsız değilim ben oysa sen tersine hırsızsın kalbimi benliğimi her şeyimi çaldın..gri çorabını veremicem sana biliyorum
                  özür dilerim ama 3 yaşındayım ben emeklerken bi yerde düşürdüm say işte çok üzgünüm sana ve sana dahir her şeye çünkü
                  sen beni istemezken ben sensizlikten eriyorum..
                  Without You I'm Nothing

K M
                  Aşk demek sen demek
                  Sen demek ben demek..

Yorum

Seni çok iyi anlıyorum. Ne olursa olsun onu bırakma. Aşka herkes rastlamaz. Değerini bil affettir muhakkak kendini ...

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                    Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                    birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                    Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HurricaNe ~ View Post
                      Seni çok iyi anlıyorum. Ne olursa olsun onu bırakma. Aşka herkes rastlamaz. Değerini bil affettir muhakkak kendini ...
                      kaybettim bitti dönmicek bidaha biliyorum lanet olsun ölüyorum acıdan intihar etmek istiyorum sadece..
                      Without You I'm Nothing

K M
                      Aşk demek sen demek
                      Sen demek ben demek..

Yorum

Git bir tabanca al kafana sık gitsin lan. Boşyere yorma kendini.Bir kadına aşık olmak şeytanın evinde misafir olmaya benzer.İlk başta büyülenirsin arşa yükselirsin sonrada yere çakılırsın.Aşık diye bir haltın olmadığını bilmen gerekir.Zaten bize sürekli feratın kerizliğini aşk diye yuturmadılarmı.Sen git dağı del su çıkar.Neyse intear et iyi yol bu.Yada git önce kızın kafasına sonra kendi kafana sık sonra cehhenemde buluşursunuz nasıl olsa
                        Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: okan2 View Post
                          Git bir tabanca al kafana sık gitsin lan. Boşyere yorma kendini.Bir kadına aşık olmak şeytanın evinde misafir olmaya benzer.İlk başta büyülenirsin arşa yükselirsin sonrada yere çakılırsın.Aşık diye bir haltın olmadığını bilmen gerekir.Zaten bize sürekli feratın kerizliğini aşk diye yuturmadılarmı.Sen git dağı del su çıkar.Neyse intear et iyi yol bu.Yada git önce kızın kafasına sonra kendi kafana sık sonra cehhenemde buluşursunuz nasıl olsa
                          o bir erkek canım benim sorma bende erkeğim ve yine sorma evet biz gay'iz moral ver(eme)diğin için özellikle teşekkürler..
                          Without You I'm Nothing

K M
                          Aşk demek sen demek
                          Sen demek ben demek..

Yorum

üzüldüm searchope , erkek arkadaşının terk etmekte haklı oldunu söyledin onu aldatmadın umarım ?

Yorum

Evet neden seni terketti ?

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                              Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                              birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                              Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

İşleniyor...
                              X