Duyuru

Collapse
No announcement yet.

karar veremiyorum ne yapacağımı bilmiyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: happygirl View Post
    Ankarada okuyorum.
    Hangi ünide okuyosun.. İki kişilik oda ideal yeni dönemde oda arakdaşın değişebilir bence..
    3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: svncpls View Post
      Üniversite yıllarım yurtta geçti mezun olana kadar aynı odada (4 kişilik) kalmayı başardım Hazırlıktayken benim odamda da senin Zeynep i aratmayacak türden 2 kız kalıyordu ama başka odaya geçme fikrine sıcak bakmadım ve sonunda onlar gitti.Çünkü dediğin gibi diğer odalardada bunlardan bi dolu olabilir.Biraz daha dene ve eğer olmazsa başka 2 kişilik bir odaya geçersin.Ne kadar kalabalık o kadar zor..Bir de oda arkadaşınla yakın olmak zorunda değilsin ,kızın bazı avantajları da var bence onu böyle kabul et belki zamanla o da saçmalamaktan vazgeçer.
      biraz daha deneme imkanım yok artık sonuna geldik yani dönem bitti sınavlarım bitti benim eve gideceğim.Pazatesiye kadar kararımı vermem lazım.Seneye de 4. sınfı oluyorum zaten.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
        Hangi ünide okuyosun.. İki kişilik oda ideal yeni dönemde oda arakdaşın değişebilir bence..
        hacettepe'de de ben üni yurtlarında kalmıyorum.

Yorum

hacettepe'de de ben üni yurtlarında kalmıyorum.
          Dönem bitiyosa bende bunu dönünce düşün..
          3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Ben sana söyleyim. Tek başına ev tutmadıkça rahat edemezsin. Ancak katlanırsın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenilhan48 View Post
              bence 4 kişilik en iyisidir. arada böyle zeynep gibi bir kılçık olursa diğer 3 kişi ona karşı işbirliği yapar.
              ben hiç yurtta kalmadım. askerlikte koğuş arkadaşlarım ve askeri misafirhanede oda arkadaşlarım oldu ama hiç sorun yaşamadım.
              askeri eğitim birliğindeki koğuşta 12 kişi kalıyorduk. eğer aramızda bir kılçık olsaydı onu mahvederdik.
              yedek subay olarak görev yaptığım yerde de misafirhanedeki odaya 3 yakın arkadaş yerleştik. yani biz ayarladık. zaten odada fazla vakit geçirmiyorduk sadece yatmak için odaya geliyorduk.
              ders çalışmak için oda haricinde bir genel yer yok mu? zeynep odadayken oraya git. aynı anda odada bulunmamaya çalış. kılçıklık yaptığında da sert tepki ver. pasif kaldıkça ezilirsin. gerekirse saç saça baş başa kavga et.
              4 kişilik nereden çıktı bizim yurtta maksimum 3 kişilk odalar var.Ben onlara da geçebilirim dedim.+ kişilik nereden çıktı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
                Dönem bitiyosa bende bunu dönünce düşün..
                Şu anda mezun olacaklar olacak yurt boşalıyor ona göre isteyen dilekçe verip odasını değiştirebiliyor.Sene sonunda seçme şansın daha kolay daha çok boş yer olduğu için.Dönem başı gelsem değiştirmeye kalksam geldiğimde neredeyse odalar dolmuş olur o yüzden.( hazirana kadar dilekçe verme hakkımz var oda değişimi için.

Yorum

bence 4 kişilik en iyisidir. arada böyle zeynep gibi bir kılçık olursa diğer 3 kişi ona karşı işbirliği yapar.
                  ben hiç yurtta kalmadım. askerlikte koğuş arkadaşlarım ve askeri misafirhanede oda arkadaşlarım oldu ama hiç sorun yaşamadım.
                  askeri eğitim birliğindeki koğuşta 12 kişi kalıyorduk. eğer aramızda bir kılçık olsaydı onu mahvederdik.
                  yedek subay olarak görev yaptığım yerde de misafirhanedeki odaya 3 yakın arkadaş yerleştik. yani biz ayarladık. zaten odada fazla vakit geçirmiyorduk sadece yatmak için odaya geliyorduk.
                  ders çalışmak için oda haricinde bir genel yer yok mu? zeynep odadayken oraya git. aynı anda odada bulunmamaya çalış. kılçıklık yaptığında da sert tepki ver. pasif kaldıkça ezilirsin. gerekirse saç saça baş başa kavga et.
                  zaten öyle yapıyorum.O odadayken odaya fazla girmiyorum.Kılıçıklık yaptığında ilk öncelerinde rahatsız olup söylediğini zannediyordum ama o sınırı aştı.Ses yapmadığım halde ses yaptığımı söylüyor.Hergün uyanıyormuş.ne yapayım benim dersim hep 9 da oluyor.Haftasonları da kursum vardı.Haftasonları da erken kalkıyordum.Kalkmama uyanıyor.Bnim buna yapabileceğim birşey yok.Uykusu sabah zaten iyice hafiflemiş oluyor yatsa maks 15 dk daha yatacak o yüzden en küçük seste uyanıyor.Ben de uyanaıyorum o uyandığında ama onun gibi sorun etmiyorum.Ki beni ses yapmakla suçluyor o kadar dikkat ediyorum.yani anlayacağınız en küçük şeyi bile söylüyor ya bunları böyle o söylerse ben söylersem nasıl yürüyecek bu iş.Aynı odanın içindesin.Yani aynı odanın içindesin benim alttan aldığım zamanlar olur onunkiler olmuştur geçinir gidersin.

Yorum

ben 6 kişilik odada da kaldım.12 kişilik odada da.Hiç böyle şeyler yaşamadım.inanın orada daha rahattım.12 kişilik odamda da 6 kişilikte de.Ama işte insan yeni bir yere gittiğinde yeni bir hayat yeni bir başlangıç diyorsun eski sorunlarını yaşamayacağını düşünüyorsun ama başka hiç beklemediğin sorunlar ortaya çıkıyor.Eski halini arıyorsun.

Yorum

ben 6 kişilik odada da kaldım.12 kişilik odada da.Hiç böyle şeyler yaşamadım.inanın orada daha rahattım.12 kişilik odamda da 6 kişilikte de.Ama işte insan yeni bir yere gittiğinde yeni bir hayat yeni bir başlangıç diyorsun eski sorunlarını yaşamayacağını düşünüyorsun ama başka hiç beklemediğin sorunlar ortaya çıkıyor.Eski halini arıyorsun.
                      Bu kadar sorun edecek bir sey yok, her yöreden insan geliyor üniversiteye ben bunu gördüm bu yıl. Her seyi sorun eden, yoktan varmış gibi davranan bir insanla istesende anlaşamazsın, bazen senden büyük de olsa, cekilmez biri oluyor, seni kıskanıyor, laf carpıyor.. Daha kötü biri gelirse diye oda değiştirmekten korkma, böyle böyle insanlara alışırsın. Sonra gelip de bize patlama da, kendi kararını kendin ver bence.

Yorum

Valla ne yalan söyleyeyim bende o dudak seslerine deli olurdum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KronikHayat View Post
                          Bu kadar sorun edecek bir sey yok, her yöreden insan geliyor üniversiteye ben bunu gördüm bu yıl. Her seyi sorun eden, yoktan varmış gibi davranan bir insanla istesende anlaşamazsın, bazen senden büyük de olsa, cekilmez biri oluyor, seni kıskanıyor, laf carpıyor.. Daha kötü biri gelirse diye oda değiştirmekten korkma, böyle böyle insanlara alışırsın. Sonra gelip de bize patlama da, kendi kararını kendin ver bence.
                          Kronik hayat tavsiyelerin için teşekkür ederim.Size gelip patlamam merak etme

Yorum

4 kişilik nereden çıktı bizim yurtta maksimum 3 kişilk odalar var.Ben onlara da geçebilirim dedim.+ kişilik nereden çıktı.
                            belki de sorun Zeynep'te değil sendedir. henüz Zeynep'in savunmasını alamadık.
                            tek tarafı dinleyerek karar veremeyiz.

Yorum

İşleniyor...
                            X