Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çok kötüyüm lütfen yardım :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çok kötüyüm lütfen yardım :(

ben 3 yıl once bir kızı kandırdım. onunla erkek olarak konusmaya basladım. bu kız benim sevdigimle cıkıyordu cunku ve ben onları ayırmak istedigim icin yaptım bunu.ilk baslarda basite aldım plan istedigim gibi ilerledi kız erkek olarak tanıttıgım kisiye asık oldu. sonrasında ben sevdigim cocukla barıstım falan. daha sonrasında bu is ilerledi telefon numaraları falan kızla iyice konusmaya basladık.benim hic arkadasım kalmadı o yüzden onunla konusmak bana iyi geliyo.o yüzden onla konusmayı kesmedim. hala devam ediyo ama kız haklı olarak yanıma gel görmek istiyorm diyo. böyle birsey imkansız tabiki.gelmezsen biter konusmam yapıyo.konusma bitince ben bosluga düsüyorum hic arkadasım olmadıgı icin depresyona giriyorm.bu kızın aslında arkadaslıgını kaybetmek istemiyorum. sürekli aglıyorum.bu durumdan kurtulmak istiyorum ve bende normal insanlar gibi hayata devam etmk istiyorum. nolur yardım edin artık aglamak istemiyorum ne yapmalıyım o kızdan nasıl kurtulurum telefonu nasıl bırakırım bu duruma nasıl alışırım

Kimsee bana yardım etmeyecek mi
    Last edited by dani filth; 02-11-2012, 03:02 PM. Reason: kimse cevap vermiyor

E sen de birinden birini seçeceksin.Hem sevdiğin adam, hem de bu muhabbetini evdiğin kızla ikisiyle birden görüşmen imkansız.Seçim yapacaksın.Arkadaşlarını daha mantıklı seçmelisin ve ondan sonra bağlanmalısın.Temelleri bozuk olan bir zemine harika bir bina dikmek seninkisi.Kısa yoldan bitir, bağlanma.

Yorum

sevdiiğin kızla çıkan bir kızı erkek olarak kandırmışsın bu ne anlamadım

Yorum

Dur telefon numaramı vereyim ... :RpS_biggrin:

Şaka bir yana yaptığın yanlış olmuş olsa da geri dönüş yok... Bu yüzden artık kişilere karşı davranışlarını ya da zihninde kurduğun , hayata geçireceğin olayları daha iyi belirlemelisin , mantıklı olmasın , objektif; duygularını katmadan karar vermelisin ... Böyle sorunlarla kendini boşu boşuna yormazsın .. her neyse sözün kısası , sana bu yorumlardan sonra ne doğru geliyorsa onu yap , bir kişiyi kaybetmekle yalnız kalınmayacağı gibi bir daha adımlarını objektif ve mantıklı bir şekilde at...
        Bir ben var ; benden öte , benden ziyade...

Yorum

tesekkür ederim cevap icin. cok cok pismanım zaten. icinde bulundugum bosluktan dolayı boyleyim ne yapacagım ben bilmiyorum

Yorum

ne gibi seyler yapabilirim bilmiyorum cunku sosyal hayatım sıfır. evden cıktıgım yok cevrem de yok o yüzden evet cok kotu birsey yaptıgım. bir daha asla yapmam

Yorum

İnsanlar yaptıklarından ders alarak hayatlarına devam ederler ,böyle bir hata yapmasan kendinle ve yaptığınla yüzleşemeyecektin... Sosyal hayata gelecek olursak dostum , insanların sana doğru yöneleceklerini düşünmek biraz hayalperestlik olur...İnsanlara karşı sen yönelmelisin,sen atılım yapmalısın... Kişiliğini bozmadan sadece alışkanlıklarını değiştirerek bir atılım yapabilirsin... Şunu unutma '' bu hayatta sen teksin , senden başka bir tane yok ... '' o yüzden adımlarını sağlam at ve herkese burda olduğunu göster ... O senden kaçıyorsa sen yanaş , o susuyorsa sen konuş ... Arkadaş çevreni alışkanlıklarını birazcık değiştirirsen , senden başka biri olmadığını düşünürsen genişletirsin...

hayatta her zaman BEN BURDAYIM! demelisin yoksa hayatın akışında kaybolup gidersin dostum...

Kendine güven , kendine iyi bak...
              Bir ben var ; benden öte , benden ziyade...

Yorum

3 yıldır kızla konuşuyorsun ama kız senin kız olduğunu bilmiyor böyle mi yanlış anlamadım degil mi.bu durumu aşmak icin herhangi biriyle konustun mu psikolog falan.sende boslugunu dolduruyor doğal olarak kopmak istemiyor sun
                "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

İşleniyor...
                X