Duyuru

Collapse
No announcement yet.

evlenmiş!:(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• evlenmiş!:(

5 yıllık benden ayrılan sevgilim 1 ay önce evlenmiş ve ben kendimi çok kötü hissediyorum, lütfen bana güzel bişeyler söyleyin

mutlu olmasını istemiyorum bana evlilik vaadi vardı onu çok seviyordum ve bi başkası ile evlendi mutlu olmasını istemiyorum

Yorum

benim hala ümidim vardı ve onu çok seviyordum, bu kadar kısa süre sonra evlilik yapması çok dokundu bana , o bu değil onu çok seviyorum ve o başkası ile evli

Yorum

evlenmişse hala seni sevmediğini söyleyebiliriz rahatlıkla. evet
        evlenmek güzel değildir.mutlu olmayacak buna sevinebilirsiiin

Yorum

yaşanmış yıllar size dair güzeldi ama bitti.artık geride kaldı hepsi,
          bir şekilde hayatına yön vermiş sende takılı kalma derim yolunu çiz umutla geçmişide düşünüp takılma...

Yorum

Keşke insanlar vakti zamanında birbirlerinin kıymetini bilebilse... 5 yıl az bir süre değil. Size söz veripte başkasıyla evlenmesi üzücü bir durum, ancak anlaşamamazlık sonucu ayrılıp karşınızdaki insan yeni bir hayata başladıysa "ben onun mutlu olmasını istemiyorum..." gibi temenniler sizi mutlu etmez aksine daha da çok yıpratır. Yıllar sonra manasız birşey yüzünden aranızdaki ilişki bitmişte olabilir... Artık bu konu üzerinde durmamanız gerekir.Ne kendi hayatımızı ne de başkasının hayatını birbirimize zehir etmemeliyiz. Terkedilmek, takdir edilmemek, yeteri kadar anlaşılmamak gibi benzeri problemler birbirlerini seven çiftler arasında olan ve çoğu insanın maruz kaldığı şeyler. Sonuçta bir ilişki bitmişse bunu olgunlukla karşılayıp kendimiz için daha fazla sıkıntı oluşturacak, hayatımızı olumsuz yönde etkileyecek davranışlardan da uzak durmalıyız. Sevdiklerimize kavuşamamak acı veren ve bizi yıpratan üzücü bir durum olsa da herşeyi zamana bırakmalı , sabırla içinde bulunulan duygu durum karmaşasının geçmesini beklemeli ; kendi çabamızla bu durumdan çıkamıyorsak uzman birinden yardım almalı diye düşünüyorum... Sizin için hayırlısı ne ise o olsun.
            Nice İnsanlar Gördüm Üzerinde Elbise Yok, Nice Elbiseler Gördüm İçinde İnsan Yok....

Yorum

Canım eğerki seni sevseydi hemen gidip başkasıyla evlenmezdi. Elbetteki üzülüyorsun, duyguların çok taze, şu saatten sonra onu onutmaktan başka ne gelir elden..unutursunda, unutacaksında..
              Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Orjinal yazı sahibi: farfara View Post
                5 yıllık benden ayrılan sevgilim 1 ay önce evlenmiş ve ben kendimi çok kötü hissediyorum, lütfen bana güzel bişeyler söyleyin

Söylenecek birşey yok, kısmet buymuş.
                Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

8 sene çıktığım benim bir parçam olan kişi şu an başkasıyla evli...çok üzülüyorum ancak yapacak birşey yok...Allah herkesin gönlüne göre versin onun mutsuzluğu benim mutluluğum olamaz...mutlu olmasını isterim.
                  ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

Hayırlısı olsun bence ve böyleymiş hayırlısı da. İçinde bulunduğun hayal kırıklığını normal karşılıyorum ama, onun mutsuz olmasını temenni etmen çok yanlış. Sonuçta diğer arkadaşlarında dediği ayrılmışsınız. Ve o kendine yeni bir hayat kurmuş,i tam tersi de olabilirdi, yani onun yerine sende bir başkasıyla evlenebilir din. Senin mutsuz olmanı istediğini bilsen ne yaparsın? Zaten sorunsuz bir ilişkiniz olsaydı ayrılmazdınız... Ne olursa olsun biran önce kendini toparlaman lazım... Sende inşallah hayırlı bir başlangıç yapacaksın... Ve bugünleri hiç bir zaman düşünmeyeceksin bile...
                    Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Ayrıca inan ki onun mutsuzluğu seni asla mutlu etmez. Eğer gerçekten seviyorsan zaten onu üzgün görünce sen daha çok üzülürsün...
                      Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

yeni bir sayfa açmalısın kendine ve asla geçmişi düşünmemelisin..unut onu yok say..eminim bu çok zor gelecek bende 6yıllık bi ilişki bitirdim seni anlıyorum ama zaman herşeyin ilacı acılar yavaş yavaş eksiliyor sanki..bi anda hiç ummadığın bi anda hatırlatacak birşey çıkıyor tabiki ama yinede ilk zaman ki gibi hassas olmuyorsun..onu hatırlatacak şeyleri etrafından uzak tut ne varsa yırt at mutlaka..daha az canın yanar böylece...

Yorum

selam arkadasim söyledigin benzer olayi bende yasadim o yüzden duygularini ne hissettiklerini gayet iyi anliyorum

yapman gereken o aciyi yasamaksa agir olsa bile yasamandir cünkü hicbir söz hicbir kelime onu yine sana getirmicek

ama ne yapabilirsin neolursa olsun inancini yitirmezsin, bu olay aslinda sana avantaj bile olmus olabilir hayat sana sabri ögretir, nelere tahammül etmen gerektigini ögretir icinde yara acmasina senelerce yara olarak biriktirme icinde zaman herseyin ilaci diye bosa söylememisler. onsuz gecen zamanlarini iyi degerlendir kendine firsat ver asla sucluluk duygusuna sokma kendini sosyal aktivitelere katil kendini tani dinlendir huzuru mutluluk kapinda göreceksin

Yorum

bana ümit vermeseydi 2 gün öncesine kadar evlilik lafı etse di ya da bana bu 5 yıl içerisinde evlilik sözü etmesedi veya benle sözlenmese di size hak verirdim ama öyle değil ben bana atılan kazığa kızıorum neden umutlandırdı beni neden kendini sevdirdi bana benim kızgınlığım bundan. sevgi bukadar kolay mı insanların duyguları ile oynamak bu kadar basit mi benim günahım neydi, kendime acımak istemiorum ama hak verin bana da kendinizi yerime koyun, ben gaddar zalim bi insan değililm öle biri olsam burda sevgime ağlar bi halde bu satırları dökmezdim. sadece mutlu olmasını istemiorum, ben olamıcam çünkü ve onun yüzünden

Yorum

anlaşamamıyordunuz demeyin çok iyi anlaşıoduk etrafımızdaki insanlar imrenirdi ilişkimize dışarı değil kendi içimizde de güzeldi. neden böle oldu derseniz bunun cevabını bende bilmiorum kafamı çok kurcalayan bi soru neden, neden, neden, ............. belki ne istediğini kendi de bilmiodu, hoş 4 ay içinde tanıdı bi başkasını evlendi belki de artık tanıdı kendini.

Yorum

İşleniyor...
                              X