Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba !!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: ephedra View Post
    Her psikoloğun olmaz, çünkü her üniversitenin psikoloji bölümünde psikofarmakoloji eğitimi alınmıyor. Ne kadar ilaç bilgisi olsa da psikoloğun, size psikiyatrist kadar yardımcı olamaz. Herşeyi o işin uzmanına danışın. Zaten bir psikolog size ilaç hakkında tavsiye veriyorsa o psikoloğa güvenmeyin İlaç işleri tavsiyeyle, yorumla olacak bir şey değil, sonuçlarında ciddi komplikasyonlar doğurabilir.

peki eyw...roshild testi diye birşey var ne işe yarıyor bu farklı farklı resimlere şekiller şemalara baktıktan sonra şemalarda ne gördüğünü psikologa anlatmıstım ne işi yarıyo bu....şizofreni testimiydi neydi...bilirmisin

Yorum

roshild testi ile ilgili bilgim yok
      Psikolog - Aile Danışmanı

Yorum

4 aydır depersonalizasyon yaşıyorum.Dünyadan tamamen koptum, rüyada gibiyim, yaşamak insan olmak tuhaf geliyor.Devamlı kendimi dışardan izliyorum.Kim olduğumu unuttum.Doktora gidiyorum, terapi önerdi, ama imkanım olmadığı için alamadım.İlaç kullanıyorum.İlaçlarım paxera, depakin, rileptid.Doktorun koyduğu teşhis anksiyete bozukluğu.4 aydır 1 gün bile düzelmedim, artık intiharı düşünüyorum.Lütfen bi yol gösterin bana

Yorum

Yalnız biz referans görmek isteriz daha öncede bu tarz konular açıldı ama onlar "fake" konulardı...
          Yoruldum, patron.
          Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum.
          Yanımda hiç arkadaş olmamasından bıktım. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söyleyecek biri..
          İnsanların birbirine kötü davranmasından bıktım.
          Her gün dünyada hissettiğim ve duyduğum acılardan bıktım.
          Çok fazla var, sanki her an için kafama cam parçaları batıyor.
          Anlıyor musun?
          Yeşil Yol

Psikoloji

Yorum

roshild testi ile ilgili bilgim yok

neyse sizden ricam eşinize dostunuza arkadaşınızdan belki öğrenebilirseniz soliana alternatif bir ilaç tavsiyesi istiyorum....özelime veya buraya yazarsanız memnun olurum i geceler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güven View Post
              4 aydır depersonalizasyon yaşıyorum.Dünyadan tamamen koptum, rüyada gibiyim, yaşamak insan olmak tuhaf geliyor.Devamlı kendimi dışardan izliyorum.Kim olduğumu unuttum.Doktora gidiyorum, terapi önerdi, ama imkanım olmadığı için alamadım.İlaç kullanıyorum.İlaçlarım paxera, depakin, rileptid.Doktorun koyduğu teşhis anksiyete bozukluğu.4 aydır 1 gün bile düzelmedim, artık intiharı düşünüyorum.Lütfen bi yol gösterin bana
              İlaçlarınızın size olumlu etkisi olduğunu düşünmüyorsanız tekrar doktora gidin lütfen, bana anlattıklarınızı ona da anlatın, ona göre belki ilaçlarınızı değiştirir ya da dozunu arttırır. Bir de önemli bir husus, ilaçlarınızı düzenli kullanıyor musunuz? 1 tane bile aksatmanız sizi etkiler.

Yorum

İlaçlarınızın size olumlu etkisi olduğunu düşünmüyorsanız tekrar doktora gidin lütfen, bana anlattıklarınızı ona da anlatın, ona göre belki ilaçlarınızı değiştirir ya da dozunu arttırır. Bir de önemli bir husus, ilaçlarınızı düzenli kullanıyor musunuz? 1 tane bile aksatmanız sizi etkiler.
                düzenli kullanıyorum ama ben bu durumun ilaçlardan kaynaklandığını düşünüyorum.İlaçlarımın birisi anti psikotik o yapıyor olabilir mi?

Yorum

İlaçlarla ilgili konuları psikiyatrlara danışın lütfen

Yorum

Gelin arkadaşlar ben size psikologluk yaparım,dışarı çıkın,hava alın,insanlarla muhabbet kurun,mutlu olmaya çalışın,yılmayın sakııın(bu en önemli kural),her zaman iyimser olun,hiç kötü düşünmeyin,toz pembe hayallerle yaşayın olur mu?
                    Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: luthe
                      Sizi tebrik ediyorum.Böyle konu açıp insanlara yardımcı olmak isteyen insanalar gördükçe...Başarılar diliyorum meslek hayatınızda...Yeni gördüm konunuzu..
                      Teşekkürler

Yorum

İşleniyor...
                      X