Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba Ben Burcu :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: dertli biri

insan gerçekleri kabul etmek istemez. çünkü zor gelir. bir insan iki sıvının birleşmesiyle bebeğin oluştuğuna mı daha kolay inanır, leyleklerin getirdiğine mi ? şu an ilk seçenek seçilir ama bundan 1000 sene önce öyle değildi. kısaca gerçekleri kabul etmek zordur.
    Zor olsa da kabul etmekten baska seçenek yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post
      Hocam, şu spermden geldiğimizi konusunu kapat istersen. (Kendimden tiksindim yavv. Bir zamanlar spermmişim Hatırlatmasan olmaz mı)

Family guy yaratıcısının babası, diziye konuk olmuştu ve demişti ki (oğlunu kastederek): O, benim penisiminden çıktı
      Bu kadar gercek yeter bazi gercekleri goze sokmakta yanlis

Yorum

Bölümün hayırlı olsun ve güzel bir eğitim hayatı geçirirsin umarım... Şimdi gelelim sana. En sevdiğin rengin turuncu olması yada bunu 9 veya 19 veya 29 yaşında farketmenin bence hiç ama hiçbir önemi yok. zira akıl baliğ olduğun yaştan itibaren farkedemediğin birşeyi, şu an farketmen, o şeyin senin için yeterince kıymetli olmadığı anlamına gelir..... Kitap sevgin güzel. Kitap; temiz, ucuz ve doyurucu bir faaliyettir. Ben de yüzlerce kitap okudum ama daha sonra karpuz alırken, fatura yatırırken, hastanede, otomobil alırken, pazara markete giderken, hayat okulunu ihmal ettiğimi görerek, okumayı büyük oranda azalttım...... Son, dünyaya geliş amacını 19 yaşına kadar anlamadıysan, bundan sonra da pek sağlam bir duruşun olmayacaktır. Ailen sana neden yaşadığını anlatmalıydı. Eminim bu forumda bunu sana anlatacak arkadaşlar vardır.....Sana senin cümlelerinle eşlik ederdim ama hadi bir deneme yapalım. En sevdiği çiçeğin ne olduğunu bulamamış, en çok özlediği şehri keşfedememiş......
        Orjinal yazı sahibi: BurcuAydoğdu View Post
        Merhaba

Adım Burcu, 19 yaşındayım, bu sene sosyoloji bölümünü kazandım.

Kendimi kısaca tanıtmam gerekirse uzun yıllar sonra en sevdiği rengin turuncu olduğunu keşfeden, bir adaya düşse yanına alacağı 3 şey kitap kitap ve kitap olan, en sevdiği şarkıyı bulamamış, sıcaktan hoşlanmayan ve dünyaya geliş amacını hala anlayamayan biriyim.

Yorum

Sperm sümük mü de tiksiniyorsun kardeşim. Alemsiniz ya. Ayrıca p....is kelimesini de bu kadar alenen kullanmayın
          Bu kadar gercek yeter bazi gercekleri goze sokmakta yanlis

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
            Bölümün hayırlı olsun ve güzel bir eğitim hayatı geçirirsin umarım... Şimdi gelelim sana. En sevdiğin rengin turuncu olması yada bunu 9 veya 19 veya 29 yaşında farketmenin bence hiç ama hiçbir önemi yok. zira akıl baliğ olduğun yaştan itibaren farkedemediğin birşeyi, şu an farketmen, o şeyin senin için yeterince kıymetli olmadığı anlamına gelir..... Kitap sevgin güzel. Kitap; temiz, ucuz ve doyurucu bir faaliyettir. Ben de yüzlerce kitap okudum ama daha sonra karpuz alırken, fatura yatırırken, hastanede, otomobil alırken, pazara markete giderken, hayat okulunu ihmal ettiğimi görerek, okumayı büyük oranda azalttım...... Son, dünyaya geliş amacını 19 yaşına kadar anlamadıysan, bundan sonra da pek sağlam bir duruşun olmayacaktır. Ailen sana neden yaşadığını anlatmalıydı. Eminim bu forumda bunu sana anlatacak arkadaşlar vardır.....Sana senin cümlelerinle eşlik ederdim ama hadi bir deneme yapalım. En sevdiği çiçeğin ne olduğunu bulamamış, en çok özlediği şehri keşfedememiş......
            Kendi cumlelerini kullandigin icin tesekkurler acik insanlari cok severim

Ben de seni degerlendiriyim her seyin dogustan geldigine ya da cocukken kazanildigina inanan birisin hayat sana hicbir sey icin gec olmadigini anlatacaktir malum her saniye degistiriyor insani

Bade ortak noktalarimizin olmasina cok sevindim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri

seninle gerçekten iyi anlaşacağız burcu
              Ben taa ilk mesajini attiginda anlamistim

Yorum

Merhaba Burcu hosgeldin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                  Ayrıca p....is kelimesini de bu kadar alenen kullanmayın
                  Tıpta ve mizahta ayıp olmaz.

Mizahı ben ekledim, yutturabilirsem artık

Hoş geldin sayfasını sohbet sayfası gibi kullandım, bakalım Burcu ne zaman kızacak
                  İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
                  Malcolm X

Yorum

hayata geliş amacın tam olarak yok istatiksel olarak imkansız olan trilyonlarca tesadüf bir araya gelerek dünyaya geldin bunu sana bigbang itibaren anlatırdım ama büyük bir makale olurdu dahiler her zaman farklı olur insanlar farklı kişileri garip görür merak etme adaya düşsem alacakların listesi güzel ama yetersiz bence benimkiler şöyle yüzme kollukları,gps,xanax

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post
                      Tıpta ve mizahta ayıp olmaz.

Mizahı ben ekledim, yutturabilirsem artık

Hoş geldin sayfasını sohbet sayfası gibi kullandım, bakalım Burcu ne zaman kızacak
                      Ne kızması sizi tanıyorum böylelikle

Orjinal yazı sahibi: mustafa_çoban View Post
                      hayata geliş amacın tam olarak yok istatiksel olarak imkansız olan trilyonlarca tesadüf bir araya gelerek dünyaya geldin bunu sana bigbang itibaren anlatırdım ama büyük bir makale olurdu dahiler her zaman farklı olur insanlar farklı kişileri garip görür merak etme adaya düşsem alacakların listesi güzel ama yetersiz bence benimkiler şöyle yüzme kollukları,gps,xanax
                      son ikisi ilaç galiba (umarım psikolojiyle ilgili bir ilaç değildir) ama yüzme kolluklarını boşuna alıyorsun adada yüzme öğrenmek için bol bol vakit olur

Yorum

Ne kızması sizi tanıyorum böylelikle

son ikisi ilaç galiba (umarım psikolojiyle ilgili bir ilaç değildir) ama yüzme kolluklarını boşuna alıyorsun adada yüzme öğrenmek için bol bol vakit olur
                        gps yer belirleyici,yol bulma aracı
                        xanax yeşil reçete ile satılan çok güçlü bir sakinleştirici

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mustafa_çoban View Post
                          gps yer belirleyici,yol bulma aracı
                          xanax yeşil reçete ile satılan çok güçlü bir sakinleştirici
                          gps işini unutmuştum hemen kurtulacaksan adaya düşmenin ne anlamı kaldı Ayrıca hemen kurtulacaksan ilaca niye ihtiyaç duyasın

her insan farklı düşünüyor gerçekten

Yorum

gps işini unutmuştum hemen kurtulacaksan adaya düşmenin ne anlamı kaldı Ayrıca hemen kurtulacaksan ilaca niye ihtiyaç duyasın

her insan farklı düşünüyor gerçekten
                            adanın etrafında köpek balıkları vardır beni yememeleri için sakinleştirmek için onları ilaca gerek duydum

Yorum

Merak etme köpek balıkları durduk yere insan yemez doğru bilinen yanlışlardan biri bu yani ilaca gerek yok

Yorum

Hoşgeldiniz iyi forumlar...

Yorum

İşleniyor...
                                X