Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kendim gibi borderline arkadaslarla tanismak istiyorum :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kendim gibi borderline arkadaslarla tanismak istiyorum :)

Merhabalar foruma yeni uye oldum...borderline tanisini konmus biriyim hayatim aci cekmek ve abartmak arasinda gecip gidiyor umarim bu forum banada iyi gelir

hoşgeldin gizz.. aramıza yeni borderline daha katılmış oldu
    "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
    Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

Yorum

Merhaba kayip yas kac

Yorum

yakında 24 olacak.. bakalım..
        Tezer

Yorum

Benimde 23 olucak...border tanisi kondu mu sana

Yorum

evet yaklaşık 2 sene öncesinde konuldu.. sen ne zamandan beri haberdarsın kendi durumundan?
            Tezer

Yorum

bende de olabilir

Yorum

borderline ya da farklı psikolojik sorunu olan kişilerin birlikte olması doğru mudur?? Bu rahatsızlıkları daha da tetiklemez mi?? Konuyla ilgili yaşamış , tecrübeli arkadaşlar yorumlasın lütfen..
                ........

Yorum

18 yasimdayken konuldu tani

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
                    borderline ya da farklı psikolojik sorunu olan kişilerin birlikte olması doğru mudur?? Bu rahatsızlıkları daha da tetiklemez mi?? Konuyla ilgili yaşamış , tecrübeli arkadaşlar yorumlasın lütfen..
                    Uzman degilim ama bence konusmak iyi gelebilir birbirimizi anlayabiliriz

Yorum

benim 2 arkadaşım daha var borderline.. arada görüşüyoruz.. şuana kadar her hangi bi sıkıntı yaşamadık.. aslında bazı zamanlarda çok iyi bile olabiliyor..
                      Tezer

Yorum

Merhaba ben 53 yasindayim. Uzun yillar ust duzey yoneticilik yaptim, Simdi emekliyim. En onemli tavsiyem kesinlikle alkolden uzak durmaniz. Alkol olumsuz davranislari tetikliyor. Ilac kullaniyormusunuz. Imkaniniz varss bir psikolog veya paikayatiriniz olmali.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ental View Post
                          Merhaba ben 53 yasindayim. Uzun yillar ust duzey yoneticilik yaptim, Simdi emekliyim. En onemli tavsiyem kesinlikle alkolden uzak durmaniz. Alkol olumsuz davranislari tetikliyor. Ilac kullaniyormusunuz. Imkaniniz varss bir psikolog veya paikayatiriniz olmali.
                          Merhaba ental bey alkol kullanmiyorm kesinlikle..iki tane ilac kullaniyorum pskoterapiye gittim fakat gucum yok daha fazla gitmeye

Yorum

Sevgili Gizz, alkol kulanmaman cok buyuk arti. Lutfen ne olursa olsun alkolden uzak kalmalisin.Aile iliskilerin umarim iyidir. Umarim onlarla paylasabilirsin. calisiyormusun bilmiyorum. Calismak ve bazi ugraslara hobilere sahip olmak sana iyi gelecektir. Sporu duzenli olarak yapabilirsen sana cok artilari olacaktir. Guvenebilecegin bir arkadasin varsa onunla paylasmak da sana iyi gelecektir. En onemli savantajin 24 yasinda sorunun ne oldugunu biliyor olman. Internetde arastirarak, ogrenip kendindeki degisimlerive dalgalanmalari gozleyebilirsin. eminim ki yasam sana sevgiyi ve istedigin seyleri getirecektir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ental View Post
                              Sevgili Gizz, alkol kulanmaman cok buyuk arti. Lutfen ne olursa olsun alkolden uzak kalmalisin.Aile iliskilerin umarim iyidir. Umarim onlarla paylasabilirsin. calisiyormusun bilmiyorum. Calismak ve bazi ugraslara hobilere sahip olmak sana iyi gelecektir. Sporu duzenli olarak yapabilirsen sana cok artilari olacaktir. Guvenebilecegin bir arkadasin varsa onunla paylasmak da sana iyi gelecektir. En onemli savantajin 24 yasinda sorunun ne oldugunu biliyor olman. Internetde arastirarak, ogrenip kendindeki degisimlerive dalgalanmalari gozleyebilirsin. eminim ki yasam sana sevgiyi ve istedigin seyleri getirecektir
                              Dediginiz seyleei uygulamaya calisicam mutlaka okuyordum biraktim okulu simdi evde bos bos oturmakla geciyor hergunum

Yorum

İşleniyor...
                              X