Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Londradan herkese selamlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Londradan herkese selamlar

Merhaba arkadaslar. Su anda Londradayim ve biraz yanlizlik cekiyorum, malum SF . Londrada olan kimse varmi acaba mrk ediyorum?

sf li olmak bir sorun. yabancı ülkede sf li olmak apayrı bir sorun. sanırım yabancı ülkelerden bu siteyi takip edenler var. londradan var mı bilmiyorum.
    ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: abc_03 View Post
      Merhaba arkadaslar. Su anda Londradayim ve biraz yanlizlik cekiyorum, malum SF . Londrada olan kimse varmi acaba mrk ediyorum?
      hoş geldiniz ..
      biz burada bile yanlızlık çekiyoruz ..alllah yardımcınız olsun derim ..
      keyifli paylaşımlar...
      bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

hoşgeldiniz iyi paylaşımlar.
        ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

Yabancı arkadaşım var bir tane , birde erasmus öğrencileri var , bu arada hoş geldin

ι ωαηт тσ яє¢ση¢ιlє тнє νισlєη¢є ιη уσυя нєαят ؟
          ι ωαηт тσ яє¢σgηιzє уσυя вєαυту ιѕ ησт נυѕт α мαѕк ؟
          ι ωαηт тσ ѕαтιѕƒу тнє υη∂ιѕ¢lσѕє∂ ∂єѕιяєѕ ιη уσυя нєαят ؟
          уσυ мαу вє α ѕιηηєя вυт уσυя ιηησ¢єη¢є ιѕ мιηє !

Yorum

Aramıza hoş geldin.
            Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
            Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

hoşgeldin arkadaşım, iyi paylaşımlar...

Yorum

Hoşgeldiniz ,londranın sisli havası sanırım sizi depresif yapıyor.hem yurt dışında olup hemde sosyal fobi zor olmalı...............

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sertralin
                  Niye hortlattın başlığı anlamadım.
                  :106::43::RpS_thumbsup:

Yorum

Adamın bundan başka mesajı da olmamış; ilk izlenimim kafasına göre takılan bir arkadaş; reklam maksatlı yazmış
                    Londra gibi yerde yaşayıp sanaldan medet umacaksın öyle mi ? Hadi canım sende derler adama
                    Last edited by umbrella; 15-01-2011, 02:20 AM.

Yorum

Vaaay sen aşmışsın olayı; deneyimlerini merak ettim Benim brader de Litvanya'da öğrenci oraları gezdin mi ?
                      Orjinal yazı sahibi: Sertralin
                      Avrupa'da gitmek istediğim tek yer. Neredeyse bütün önemli başkentleri gördüm bir tek burası kaldı.

Yorum

Yahu uzun zaman once yazmistim nerden hortladi bu konu anlamadim . Su anda guzel Turkiyedeyim en guzel yer mutlu oldugun yerdir degilmi... Her iki ulkeninde artilari eksileri var tabi. Umbrella demiski Londra gibi bi yerde sanaldanmi medet umulur. SF olunca bal gibide olur kardesim bilenlere sor onu sen ;-) Tabi sosyal ortamlardada bulunmadim degil, arkadaslarda edindim ama tabi net kadar rahat olmuyo bizim icin malesef :s.
                        Last edited by abc_03; 17-01-2011, 09:51 PM.

Yorum

hazıran 8 de Londradayım :S
                          yaredir sinede ''eski'' sevgili,eski sevgiliii eski günler,hayata baksana takmıyor kimseyi,hiç bişey diriltmez artık geçmişi yaredir yinede..Yaktım gemilerimi dönüş yok artık geri, tak etti canıma bu maskeli balo ve onun sahte yüzleri..

Yorum

İşleniyor...
                          X