Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bonzai sonrası

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bonzai sonrası

bonzainin bıraktığı sessizlik , konuşamama bişeyler üretememe gibi sorunlar yaşıyorum nasıl eskiye dönücem hangi doktora gitmem gerek birileri yardım edin lütfenn

Bonzai beyinde kalıcı hasar bırakıyor zamanla etkileri azalıyor ama tamamen yok olmuyor..
    Haramsın bana sevgili'm..!

Yorum

(((( beynim durdu anlatmak istediğim arkadaşlarım olsun otururken falanhiç konuşamıyorm kalıyorum öylee nolucak banaaaa kime görüncem nabıcamm

Yorum

Yolunu bilsem ilk ben denerim

Yorum

beynimizi heyecanımızı aldı resmen lanet olsun , ağlıyorummm

Yorum

Ben içince panik atak geçiriyorum ve bu sırada paranoya oluyorum ayrıca ya sen ?

Yorum

jamaika da aynı gibi jamaika daha az hasar veriyor sanki
              İman etmedikçe cennete giremezsiniz, birbirinizi sevmedikçe de (gerçek anlamda) iman etmiş olamazsınız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cesur_ol View Post
                jamaika da aynı gibi jamaika daha az hasar veriyor sanki
                bonzainin ismi zaten bonzai jamaika deilmi ?

bonzai en tehlikeli uyuşturuculardandır yakınlarımdan biliyorum eski sağlıgına kavuşman çok zor olacak neden kullandın acaba nası bir boşluga düştüğünü öğrenebilirmiyim ?
                Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün.

Yorum

kimyasalların hepsi uzun vadede beyine hasar veriyor.. hasarın az ya da çok olması kullanım süresine ve sıklığına bağlı.. amatem diye bi merkez var madde bağımlıları için ama sen şuan hala kullanıyor musun bilmiyorum.. gerçi amatemden memnun olan biri var mıdır o da şüpheli..
                  "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
                  Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bordo38 View Post
                    bonzainin ismi zaten bonzai jamaika deilmi ?

bonzai en tehlikeli uyuşturuculardandır yakınlarımdan biliyorum eski sağlıgına kavuşman çok zor olacak neden kullandın acaba nası bir boşluga düştüğünü öğrenebilirmiyim ?
                    Yalnızım desem :/

Yorum

Bu sabah radyoda dinledim bu bonzai konusunu. Sentetik esrarmış. Esrardan çok daha ucuz ve 10 kat daha hızlı etki ediyormuş beyine. Kullandıkça doz yetersiz geldiğinden, her seferinde artırılarak kullanılıyormuş. Yani iğrenç ötesi bir şey. İnsanın kendinden kaçışı için sığındığı bir sığınak. ama görüyoruz ki, arkadaşımız kendinden kaçamamış, şu an normal bir bireyin yaşamadığı yığınla sorun yaşıyor. Kalıcı hasarlar oluşmuş. Demek ki bonzai kullanmak da mantıklı değilmiş. Kişi kendinden kaçamaz. Tabi benim ayrı bir yöntemim var kendimden kaçmak için...Herneyse çok "miş, mış" kipi kullandım bugün. Geçmiş olsun kardeşim.

Yorum

Eywallah birkere bulaştım mı insanın bir zaafı haline geliyor o kadar sorun yaşamama rağmen hala bir zaafım bu konu allah kimseyi düşürmesin..

Yorum

bu şeye bianda düştüm hergün içtim sabah kalklar kalkmaz aç karına 4-5 ay içtim 10 gündür içmiyorum . neden içtim bilmiyorm zayıfladığımı görerek beni bitirdiğini bilerek yine içiyosun . hafızanı siliyor akşam yemin ediyorum sabah yine içiyorum , halbuki akşam yemin ettiğimi unutuyom

Amatemden ne gibi durumundan memnun olanmı var ? uyusturucuyu bana bıraktıracak düşüncesiyle hiç düşünmedim ama oraya kilo almak için yazın 2 ay tedavi görsem diye düşünüyorum , arkadaşım bonzaiden gitti beynine defalarca şok yapmışlar silmişler geçmişini , 30 kilo almış , ben şok falan istemiyorum nasıl bi tedavileri var kilo alabilirmiyim . ?

Yorum

kalıcı etilerden falan sözediyosunuz , yokya bişey olmadı bana inşallah olmazda hiç bişey içmiyorum bişey olmazz inş

Yorum

Kalıcı etkileri ile mutlaka yüzleşiyorsun. Şimdi yada yıllar sonra. Beyinde geri dönüşümsüz tahribatlara sebep oluyormuş. Kilo alma konusunda bir hekime başvurmalısın. Sigara içiyorsan bırakmalı yada azaltmalısın. Beyin hücreleri geri dönüşümsüz hücreler. Hücre öldüğünde tekrar yenilenmiyor beyinde. boksörlerin ihtiyarlıklarına bakın, ne dediğimi anlarsınız. Ne haldeler?

Yorum

İşleniyor...
                              X