Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rexapin kullananlar yorumlarınızı alabilir miyim?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Rexapin kullananlar yorumlarınızı alabilir miyim?

arkadaşlar birçok ilaç denedim fayda etmedi,anksiyete,okb ve korkularımla uğraşıyorum,doktorum raxapin ve citol verdi,rexapin hakkındaki görüşleriniz nelerdir? ne zaman etki eder? iyi bir ilaç mı?

rexapinin eşdeğeri ollafax ı kullanıyorum.Bu ilaçtaki 3. ayımdayım.Henüz pek bir etkisini gördüğümü söyleyemem.Yalnız bu ilacın hoşuma giden yanı uyku getirmiyor olması ve dikkat dağınıklığına neden olmaması.Yani günlük hayatı aksatacak yan etkilere sahip değil ilaç.

Yorum

rexapin çok güzel şişmanlatır. başka bir fikrim yok.

Yorum

şişmanlatsın hiç sorun değil,ben iyileşeyim de...inş...

Yorum

inşallah uzun saçlı boncuk tşk ederim,umarım hepimiz mutlu oluruz

Yorum

bilgi verecek kmse yok muuuuu?

Yorum

rexapin deneyimlerime göre antipsikotikler arasındaki en iyi ilaç 5 mg ı süper iyi geliyo bütün bu saydıklarına ama en az üç ay felan kullanman gerekio yıllar önce ilk kullandığımda çok zayıftım acaip iştah açtı bende o zaman zayıfım diye dört ay felan kullanmıştım normal bi kiloya gelmiştim ama şimdi kullanamıyorum çünkü kiloluyum başladığım gibi iştahımı açıyo benim ama dediğim gibi kiloyu takmıyosan süper bi ilaç çok etkili ki ben bütün ilaçları nerdeyse kullanmış biri olarak dirençli bi hasta olarak sölüorum arkadaşım

Yorum

tşk ederim dizzy,içimi rahatlattın, 1 aydır kullanıyorum ben,sanırm biraz daha sabretmem gerek tam etkisini görebilmem için,inş iyi olurum

Yorum

İşleniyor...
                X