Duyuru

Collapse
No announcement yet.

tegretol cr200+risperdal

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

arkadaşlar, risperdali bıraktıktan sonra çöküntüye giren oldu mu içinizde? Nasıl bırakacaz bu ilaçları?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: piagett
      ben 4 senedir kullanıyorum risperdal +lustral 10 kilo aldım bir türlü kilo veremiyorum risperdal mı yapıyor kiloyu lustral mı ?
      ikisi de kilo aldırmaz, sadece sen daha fazla yersin..

yemediğin sürece kilo alman imkansız.
      Ben hasta bir adamım..

Yorum

bipolar bozukluk manik atak olduğundan dolayı

Yorum

risperdal çok geniş kullanım alanı olan bi ilaç okbye birebir çok rahatlatmıştı beni ama sosyal fobime ters etki etmişti saçmalamaya başlamıştım ama çok iyi bi ilaç bence..

Yorum

Paradise;

risperdal bıraktıktan sonra çöküntüye girdinmi?nasıl bıraktın bu ilacı.Ben kullandığımda iyi ediyor bıraktığımda uykusuzluk ve çöküntü durumu.Ne yapacağımı bilmiyorum, doktor ile birlikte ilaç değişimine mi gitsem?

Yorum

okb yönünden çöküntü yaşadım çünkü takıntılar yeniden başladı :/ doktorum bırak dedi bıraktım iyi ediyor doğru ama sosyal fobim var ona kötü geldiği için bıraktım uykusuzluk yapmamıştı ben de doktoruna danışmalısın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bazen13 View Post
                bu nedir arkadaş..

ohannesburg.

eczaneden çıkmaz olmuştum artık en iyisi bi eczaneye ortak olmak diye düüşünüyorum o ilaçları kullanmaktan mide denilen şey kalmadı

Yorum

İşleniyor...
                X