Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Wellbutrin ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Wellbutrin ?

Aramizda Wellbutrin deneyenler varmi.. Dört yildir butun SSRI ilaclarindan kullandim. Yan etkilerinden biktim butun sex hayatim bitti asiri kilo aldim. 5 haftadir wellbutrin kullaniyorum ilacin hic bir yan etkisi yok ilk haftalarda cok iyi geldi. 150 den 300 mg cikarttim bir hafta önce ve su an cok kötuyum, hic bir sey canim istemiyor, dunya batsa umurumda degil. Umarim bu bir yan etkidir ve cabuk gecer.. Wellbutrin yan etkileri olmayan tek antidepresan..

ben bi ara kullanmıştım.evet yan etkisi yoktur
    hatta cinsel isteği azaltmaz artırır.ama bvenim sorunuma iyi gelmedi.zayıf kaldı ilaç.yan etkisi yok ama etkiside pek yok.pahalı bir ilaçtır
    Aşk başlamadan güzel,
    Kalplerde heyecan
    Bakışlarda korku olduğu zaman güzel...
    Birbirimize sezdirmemek için çırpınış,
    Başkaları görmesin diye çabalayış,
    Gözlerim gözlerinin mavisine değdiği zaman...
    Aşk başlamadan güzel....

Yorum

bir dakika yalnız bu ilaçları kendi kafana göre kullanıyorsun gibi bir anlam çıkardım. Eğer kendi kafana göre kullanıyorsan bir sonuç bekleme bence doktora görün
      httb://pisikolocilik.tooriumup.wep.tr/

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sunger View Post
        bir dakika yalnız bu ilaçları kendi kafana göre kullanıyorsun gibi bir anlam çıkardım. Eğer kendi kafana göre kullanıyorsan bir sonuç bekleme bence doktora görün
        kendi kafama gore kullanmadım.doktor yazmıştı.ama iyi gelmiyordu.doktora soyluyordum zamanla gececek diyordu.sonra bu doktorun başka yere tayini cıktı başka bir doktor geldi.hemen welbutrini kesiyoruz dedi.anafranil ve risperdal yazdı.zaten prokpektüsünü okuyunca bana iyi geleceğini anlamıştım bu ilaçların.
        Aşk başlamadan güzel,
        Kalplerde heyecan
        Aşk başlamadan güzel....

Yorum

kesinlikle kullanmayın eğer yabancı forumlarda wellbutrini araştırırsanız ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.Üstteki yorumlarda tam aksi söylenmiş olsa da ciddi yan etkilere sahip..benexol b12 tavsiye ederim vitamin deyip yabana atmayın çokkk etkili!!

Yorum

Ben kullandım berbat bir ilaç, tavsiye etmem.
            İmzam buraya sığmayacak kadar uzun...

Yorum

100 mg sertralin beyinde yaklaşık %11 dopamine-reuptake-inhibitor yaparken,wellbutrin 300 mg yaklaşık %25 DRI yapar.bu da kişide canlılık yaratmak için yeterli olabilir.major depresyonda endikedir.

Yorum

en iyisi anafranil arkadaş.hertürlü depresyon türüne cevap veriyo.okb de de cok etkili.eski bir ilaç olmasına karşın hala doktorların reçetelerinde olmazsa olmazlardan biri..
                Aşk başlamadan güzel,
                Kalplerde heyecan
                Aşk başlamadan güzel....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: blackeyes View Post
                  Aramizda Wellbutrin deneyenler varmi.. Dört yildir butun SSRI ilaclarindan kullandim. Yan etkilerinden biktim butun sex hayatim bitti asiri kilo aldim. 5 haftadir wellbutrin kullaniyorum ilacin hic bir yan etkisi yok ilk haftalarda cok iyi geldi. 150 den 300 mg cikarttim bir hafta önce ve su an cok kötuyum, hic bir sey canim istemiyor, dunya batsa umurumda degil. Umarim bu bir yan etkidir ve cabuk gecer.. Wellbutrin yan etkileri olmayan tek antidepresan..
                  300mg a çıkarman isabet olmuş kudurtuyo beni seni bilemem cidden gerçekten bende işe yaradı ssri ler sadece uyku yapıyordu bu çok iyi !!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bigbactery View Post
                    100 mg sertralin beyinde yaklaşık %11 dopamine-reuptake-inhibitor yaparken,wellbutrin 300 mg yaklaşık %25 DRI yapar.bu da kişide canlılık yaratmak için yeterli olabilir.major depresyonda endikedir.
                    Ayrıca dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunda özellikle erişkinlerde etkilidir. !. Reçetesizde endikasyonlarında sadece major depresyon yazması büyük eksiklik olmuş. Aynı zamanda nikotinik reseptörleri uyardığından sigara ihtiyacını ortadan kaldırır sigara bırakmada etkili bir ilaçtır.İlaca başladığımdan beri sigara içmiyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sharon View Post
                      kesinlikle kullanmayın eğer yabancı forumlarda wellbutrini araştırırsanız ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.Üstteki yorumlarda tam aksi söylenmiş olsa da ciddi yan etkilere sahip..benexol b12 tavsiye ederim vitamin deyip yabana atmayın çokkk etkili!!
                      Wellbutrinin ciddi yan etkisini hiç görmedim terleme,baş ağrısı gibi hafif yan etkileri olabiliyor. Prospektüsünde yazan diğer yan etkiler oldukça nadir görülmekte.
                      Apikobal'ı öneririm benexol'un muadili bir ilaç. Kronik yorgunluk ve uyku sorunlarında işe yaramakta.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fomento
                        Kaynak ?????
                        makalede okudum hatırlamıyorum nerde.

Yorum

wellbutrin bir ssrı değil tam olarak nasıl çalıştığı belli değil yeni bir ilaç ben 1 ay kullandım ilka başlarda etkisi yüksekti sonra korkunç derecede açlık ve iştah yaptı mecburen bıraktım

Yorum

bende kullanıyorum wellbutrin bende kilo yapmadı siz başka bir ilaç kullanıyosanız yanında o kilo yapmış. cinsel hayatınızı bitimiş olabilir

Yorum

Kullandım bir kutu, hiç bir yararını görmedim
                              İmzam buraya sığmayacak kadar uzun...

Yorum

İşleniyor...
                              X