Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CYMBALTA kullanan var mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• CYMBALTA kullanan var mı?

Arkadaşlar ben bu ilaca yeni başladım adını da başladığımda duydum daha önceden kullanan da görmedim.Cymbalta kullanan veya daha önce kullanmış olan var mı?Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok iyi olur teşekkürler...

kullanan yok mu arkadaşlar

Yorum

Yok arkadaş doktor vermişse mesele yok portalda ilaç konuşmak yasak
      BİN KERE MAZLUM OLSANDA BİR KERE ZALİM OLMA

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozturan21 View Post
        Yok arkadaş doktor vermişse mesele yok portalda ilaç konuşmak yasak
        sana noluyor anlamadım foruma bakarsan ilaçla ilgili bir sürü konu açılmış nerdeyse piyasada bulunan tüm ilaçlar için forumda konu açılmış...
        ayrıca'' doktor vermişse mesele yok'' ne demek oda ayrı bi konu!!
        eğer açtığım konuda bir problem varsa forum yetkilileri gereken uyarıyı bana yapar bence sen her şeye karışma

Yorum

ben daha önce hiç duymadım,yeni sürüm antidepresanlardan biridir.umarım yan etkisi azdır.ben klasik lustral kullanıyorum.nöbet almasada ruhi sıkıntılarımı geçirmiyor.

Yorum

panik ben daha önceden paxilde kullandım lustralda pek bi faydasını görmedim yüzeysel bir rahatlama hissi ama temelde yatan sorunlar aynen kalıyordu...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OBSESİF View Post
              panik ben daha önceden paxilde kullandım lustralda pek bi faydasını görmedim yüzeysel bir rahatlama hissi ama temelde yatan sorunlar aynen kalıyordu...
              aynen dediğin gibi ...değişen bişey yok yaklaşık bir yıl oldu ,bırakmaya çaşıltım sürekli elektrik çarpıyor hissi ve durgunlaşma olunca .1 yıl daha devam kararı alındı.
              senin rahatsızlığın nedir?
              *

Yorum

benim okb+depresyon ama ben çocuklukdan beri böleyim panik hastalığımı farkedeli 3 yıl oldu hemen bi iyileşmede beklemiyorum ama bayağı bi yolda aldım.ben lustralı spaecial yani 100 mg alıyordum doktor 10 gün 50 diğer 10 gün 25 alacaksın dedi ve bende öle yapırum şuanda 25 mg alıyorum bi 10 gün kadar sonra tamamen kurtulmuş olacağım

Yorum

geçmiş olsun.ilaçsız günler diliyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OBSESİF View Post
                    Arkadaşlar ben bu ilaca yeni başladım adını da başladığımda duydum daha önceden kullanan da görmedim.Cymbalta kullanan veya daha önce kullanmış olan var mı?Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok iyi olur teşekkürler...
                    obsesif geçen hafta dr aynı ilacı bana da yazdı.,Prespektüs'ü okudum benim şikayetlerime hiç uymuyordu bana pek güven vermedi o yüzden hiç kullanmadım...
                    Ben iki yıldır cipralex kullanıyorum memnunum aslında,yine ona devam...
                    Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
                    Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

Yan etkileri çok fazla özellikle iştah acıyor, genede her bünyede farklı etki gösterir... piyasaya yeni çıkan bir ilaç.
                      GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

arkadaşlat bu ilacı bana doktar verdi fakat beni çok etkiledi tansiyonumu 20 ye yükseldi yoğun bakımda kaldım ve ilacın etkisi 1.5 hafta sürdü başka doktorun verdiği ilaclarla tansiyonum normale döndü bu ilacı kullanmamanızı tavsiye ederim o kadar yan etkileri varki bunu neresi faydalı arkadaşlar bu ilacı içmeyin ben yandım kimse yanmasın çok zor bu ilacı veren dokordanda bu ilacı istemeyin bu ialc 1 senelik ilac faydadan çok zararı var herhalde bu ilacı doktorlar üzerimizde deniyorlar bu ialcı içenlere şimdiden geçmiş olsun şifalar diliyorum

Yorum

dün doktora gittim.bu ilaçları biz yüksek dozda veriyoruz genelde hastalara bişey olmuyor diyor.halbuki hastalar yan etkilerden çok şikayetçi

Yorum

hayatımın ilacı 24 saat hipomani için ideal daha güzel bi antidepresan içmedim dikkatim açık sürekli canlıyım bu ilaç sizi hayvan uyutmak yerine hareket etmeye zorluyor ama siz depresif takılcam diye diretirseniz baş agrısı kalp çarpıntısı fln yapabiliyor 1.5 aydır içiyorum ilk 2 hafta ne iyi etki ne yan etki vardı 2. haftadan sora adrenalini hissetmeye başladım yan etkiside yok denecek kadar az şikayet edenleri anlamıyorum çıkıp bişeyler yapmayın deneyin.. üstelik cinsel olarka hiç etkilemedi..

Yorum

6 7 ay önce dr yazmıstı yan etkileri fazlaydı devamlı esniyordum ben ki daha önceden hiç bir ilaç bu kadar esnetmemişti xanax bile :d

Yorum

İşleniyor...
                              X