Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dikkatimi veremiyorum hiç bir şeye.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Searos View Post
    Tanıtsana kendini belki bende sevmem
    neyi sevmezsin?

Yorum

Elizz, unutkanlik sunlari sunlari unutayim kotu, bunlari aklimda tutayim isime yarar gibi birsey degil malesef. Kotu anilar hep en ince ayrintilarina kadar duruyor yerli yerinde, yapilmasi gereken isler, kullandigin esyalar, isimler, yerler kisacasi gunluk hayatta sana lazim olacak seyler unutuluyor, yani yeni anilara yer falan aiclmiyor malesef.
      Orjinal yazı sahibi: ELizz View Post
      Hayır hiç yaşamadım...Çok şükür.. bence unutmak da bi'hediye') yeni anılara yer açılsın istemez misin?..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: delin-quency View Post
        Elizz, unutkanlik sunlari sunlari unutayim kotu, bunlari aklimda tutayim isime yarar gibi birsey degil malesef. Kotu anilar hep en ince ayrintilarina kadar duruyor yerli yerinde, yapilmasi gereken isler, kullandigin esyalar, isimler, yerler kisacasi gunluk hayatta sana lazim olacak seyler unutuluyor, yani yeni anilara yer falan aiclmiyor malesef.
        Bilmediğin şu ki; insanlar unutuyor olmaktan şikayet ederken; benim hafızam gerekli gereksiz her şeyi ama her şeyi arşivliyor...şu saydığın isim , eşya, edebiyata dair bi'sürü şey, doğum günü, telefon numaraları, birinin arkadaşının adı, hatta doğum günü..10 yıl önceki bi müzik grubunun albüm parçaları... daha sayayım mı bu beni yoruyor') hem mutluyum Allahın bana verdiği bu akıl için şükrediyorum') biraz ajanda muamelesi görsem de şaka bi'yana akıl en büyük nimet! o yüzden bence unutabilmek de hediye') gerçi güzel anılara sahip olabilmek için iyi bir hafızadan fazlası gerek')

Yorum

eliz başına gelmediği için bilemezsin. Konuşurken kelimeleri unutmak , Eşyalarını nerde olduğunu unutmak , Adresleri numaraları isimleri , Dün bitrdiğin kitabın ismini bile unutmak nedir bilirmisin ?

Yorum

Bu sorunu ciddi olarak ben de yaşıyorum, concerta kullandıktan sonra daha kolay odaklanabildim , şuan almıyorum ama hayati konularda , hızlı yetiştirmem gereken bir işim varsa içiyorum.
            ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
              Bu sorunu ciddi olarak ben de yaşıyorum, concerta kullandıktan sonra daha kolay odaklanabildim , şuan almıyorum ama hayati konularda , hızlı yetiştirmem gereken bir işim varsa içiyorum.
              hayatının sonuna kadar şkaçlamı yaşıcaksın . Doktor ne diyor ?

Yorum

hayatının sonuna kadar şkaçlamı yaşıcaksın . Doktor ne diyor ?
                benim hayatımın her döneminde oldu o sorun. şimdilerde reklam ve film müziği yaptığım için sadece iş geldiği zaman alıyorum. Doktorum azalta bileceğimi söyledi ama birden kesme dedi. Kullandığım ilaç etkili , enerji de veriyor. Sen danış doktoruna , doktor yazmadan alamıyorsun.
                ........

Yorum

eliz başına gelmediği için bilemezsin. Konuşurken kelimeleri unutmak , Eşyalarını nerde olduğunu unutmak , Adresleri numaraları isimleri , Dün bitrdiğin kitabın ismini bile unutmak nedir bilirmisin ?
                  Evet Elizz bunu bilmez... bazen bilmek ister ama..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ELizz View Post
                    Evet Elizz bunu bilmez... bazen bilmek ister ama..
                    mikrofonun varsa skypeden sesli çağrıyla bunu anlatabilirim sana ?

Yorum

mikrofonun varsa skypeden sesli çağrıyla bunu anlatabilirim sana ?
                      Senin benimle olan derdini anlamış değilim... Anlama gönüllüsü hiç değilim!.. Lütfen paylaşımların herkese davrandığın mesafede bana da aynı olsun özel değil!

Yorum

Tartişmaya hiç gerek yok arkadaşlar sorunu çözmeye odaklanalim.

Yorum

İşleniyor...
                        X