Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yine ben hep ben..concerta içenler buraya tıkışın

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yine ben hep ben..concerta içenler buraya tıkışın

selam milleti ahaliyee...

eskı forumdan kım kaldı bılmıyorum.kafayı toplayan burayı terketmiş bellii..

eskilerdenim...uzun zamandır yoktum...gene geldimm..

bende yıllardır olan hıperaktıf ve dıkkat eksıklıgı rahatsızlgını heeep salladım.ta kı 3 yıldır calıstıgım sırkette artık fırca ustune fırca yiyene kadar.

doktora gittim concerta verdi..zaten biliyordum ilaç vereceğini

aman allahımmm....

suan concerta kafasıyla yazıyorumm

bu ne b.ktan bi ilaç yaa..

ilacı içtiğim gibi agresıflık tavan yapıyor..normalde muhabbet çene o biçim ama bunu içince bi mendebur bişey oluyorum ki tövbe yarabbim evlerden ırak.. yemeğe düşkün değil

eşim de zaten karşı ..bu arada hala ikizlerimi emziriyorum...

ama aldıgım gun emzırmıyorum

ılaclara ınanan bi tip değilim...hatta şöyle ki herseyi yarıda bırakan bi tip olduğumdan (hastalığımın etkilerinden sanırım) her hangı bı sebepten doktora gıtsem dahı hıc bır ılacı adam akıllı içemıyorum..
    bunu da oyle yapıcam kesın

artık hayatım basıt bı rolantiye dogru gıdıyor...

herseyım yarım yamalak..

bır tek bebeklerıme karsı sorumlulularımda tavız vermem..

biri bana care bulsun..bu ılac hep böyle agresıf ve istahsızlık yapar mı??
    Aslında her normal insan ancak ortalama olarak normaldir. Egosunun bu ya da şu kısmı, az ya da çok derecede deliye eşdeğer durumdadır.Freud

nedense concerta yı konser vermek gibi algıladım daha doğrusu konser veren şarkıcı karaktere verilen genel isim : concerta kafa yapıyorsa tek başına konser vermek işten bile değil hapı olsaydı paramla gider alırdım şu anda modiwake kullanıyorum güya gündüz uykularımı giderecek zihnimi açacaktı .uyumalara tekrar başladım,zihnim açıldımı onuda bilmiyorum.açıldıysa kapanmasın .şu aralar ıq testlerine kafayı taktım ilaç etki ediyormu diye..sık sık normal üstü zeka çıkmaya başladım ama bazı testleri yapamadığım için yarım bıraktığımda oldu.nootropilde çakıyorum arada sinerjik etki yapsın diye.kimse üstüne alınmasın hapcıyım yani.modiwake bitince doktoruma concerta dan bahsedeceğim.ona konser verme vaktinin geldiğini söyleyeceğim sizde faydası olup olmadığını bir şekilde test edin veya anlamaya çalışın beni yönlendirin desemde buna şartlanmayın.ben yinede psikiyatrisime concerta dan bahsedeceğim.

nootropil'in sinirlilik yaptığına şahit oldum.concerta yı leblebi niyetine yutarım artık.
    Last edited by birzamanlarben; 25-01-2016, 03:31 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: birzamanlarben View Post
      nedense concerta yı konser vermek gibi algıladım daha doğrusu konser veren şarkıcı karaktere verilen genel isim : concerta kafa yapıyorsa tek başına konser vermek içten bile değil hapı olsaydı paramla gider alırdım şu anda modiwake kullanıyorum güya gündüz uykularımı giderecek zihnimi açacaktı .uyumalara tekrar başladım,zihnim açıldımı onuda bilmiyorum.açıldıysa kapanmasın .şu aralar ıq testlerine kafayı taktım ilaç etki ediyormu diye..sık sık normal üstü zeka çıkmaya başladım ama bazı testleri yapamadığım için yarım bıraktığımda oldu.nootropilde çakıyorum arada sinerjik etki yapsın diye.kimse üstüne alınmasın hapcıyım yani.modiwake bitince doktoruma concerta dan bahsedeceğim.ona konser verme vaktinin geldiğini söyleyeceğim sizde faydası olup olmadığını bir şekilde test edin veya anlamaya çalışın beni yönlendirin desemde buna şartlanmayın.ben yinede psikiyatrisime concerta dan bahsedeceğim.

nootropil'in sinirlilik yaptığına şahit oldum.concerta yı leblebi niyetine yutarım artık.

aman tanrım !! concertaya leblebi diyen biri çıktı...valla bende muazzam kafa yaptı..mesela gaza gelıyosun..zaten cok konusuyodum..şimdi ayyuka çıktı

bu arada modiwake nedir?
      Aslında her normal insan ancak ortalama olarak normaldir. Egosunun bu ya da şu kısmı, az ya da çok derecede deliye eşdeğer durumdadır.Freud

Yorum

gün içerisinde aşırı uyuma isteğini engelleyen santral sinir sistemi uyarıcısı ilaç. psikiyatrisime gittiğimde ne yazıyım diye sorarsa diye düşünmüştüm ama sormasada olur .çünki bendede dikkat eksikliği var..bu yüzden öğrenim hayatımda çok çektim. .sosyalfobide eklenince içinden çıkılmaz oluyor.şahsen sosyal fobinin dikkat eksikliğiyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum.birini halledebilirsem diğerininde işi tamamdır diye düşünüyorum.modiwake bendede ilk günler güzel kafa yaptı lakin şimdi iyiyim.heralde vücut uyum sağladı.vücudumuz ilaçlara uyum sağlıyor ama biz hayata uyum sağlıyamıyoruz .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: birzamanlarben View Post
          nedense concerta yı konser vermek gibi algıladım daha doğrusu konser veren şarkıcı karaktere verilen genel isim : concerta kafa yapıyorsa tek başına konser vermek içten bile değil hapı olsaydı paramla gider alırdım şu anda modiwake kullanıyorum güya gündüz uykularımı giderecek zihnimi açacaktı .uyumalara tekrar başladım,zihnim açıldımı onuda bilmiyorum.açıldıysa kapanmasın .şu aralar ıq testlerine kafayı taktım ilaç etki ediyormu diye..sık sık normal üstü zeka çıkmaya başladım ama bazı testleri yapamadığım için yarım bıraktığımda oldu.nootropilde çakıyorum arada sinerjik etki yapsın diye.kimse üstüne alınmasın hapcıyım yani.modiwake bitince doktoruma concerta dan bahsedeceğim.ona konser verme vaktinin geldiğini söyleyeceğim sizde faydası olup olmadığını bir şekilde test edin veya anlamaya çalışın beni yönlendirin desemde buna şartlanmayın.ben yinede psikiyatrisime concerta dan bahsedeceğim.

hocam o ilaç kırmızı reçeteli, kolay kolay yazmazlar. eczaneler de vermek istemez.
          Last edited by delidumrul; 25-01-2016, 03:48 PM.

Yorum

yok zaten doktor yazarsa alırım .işin şakasındaydım.

modiwake sanırım kafa yapmaya devam ediyor
            Last edited by birzamanlarben; 25-01-2016, 04:37 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: manik kız View Post

aman tanrım !! concertaya leblebi diyen biri çıktı...valla bende muazzam kafa yaptı..mesela gaza gelıyosun..zaten cok konusuyodum..şimdi ayyuka çıktı

bu arada modiwake nedir?
              Manik kız forumu takip ediyor musun?

Yorum

Bendeniz Ne guzel sacmalamisim...hehehehe....ah su ilaclar...pharmaton aldim.kafam cin gibi.
                Last edited by birzamanlarben; 08-02-2016, 12:37 AM.

Yorum

İşleniyor...
                X