Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aynı nikle&şifreyle başka PC'den Ip'den giriş yapılamıyor !

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aynı nikle&şifreyle başka PC'den Ip'den giriş yapılamıyor !

Bunu farkettim umbrella nikimle ve aynı şifremle başka bir PC'den giriş yapmak istedim ama olmadı Aynı durumu yaşayanlar var mı ? Bunun sebebi nedir ? Bilen birileri aydınlatsın bizleri.

bende yaşadım sonunda bana bir başka şifre verdiler onunla giriş yaptım.

Yorum

ikide bi yazılan mesajlar siliniyo, ikide bi giriş yapılamıyo foruma, ikide bi atıyo forumdan,:RpS_mad::RpS_mad::angry::angry:

Yorum

Ben kendi kullanıcı hesabımla hem evimden hem de işyerimden giriş yapabiliyorum, herhangi bir sorun çıkmıyor...

Yorum

aynı durumu bende yaşıyorum.

sürekli siliniyor yazılan mesajlar forumda.. ve giriş yapılamıyor zaman zaman..

Herhangi bir açıklama yapılmadığına göre servis sağlayıcıyla ilgili ciddi problemler var sanırım, belki konunun maddi boyutuda vardır...

Yorum

Forumda bakım çalışması yapılmış, bende yaşadım benzer sorunu. Galiba sorun çözülmeşe benziyor.
            Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Umarım çözülmüştür. Mesaj yazıyorum bir bakıyorum gitmiş

Yorum

Herkese merhaba,
                Öncelikle bu aksaklıktan dolayı tüm üyelerimizden özür dileriz.
                28.01.2011 tarihinde sitemizin güncellemesi yapılmıştır. Ancak hemen sonrasında sitemizinde içinde bulunduğu serverda ciddi bir problemle karşılaştık. Bu problemi çözmek bir günden fazla bir süremizi aldı. Daha sonra tam düzeldi derken bu sefer de sitemizin login (giriş) bölümünde bir sorunla karşılaştık. Bu sorunu çözmek için en az üç defa geri yükleme yapmak zorunda kaldık. Tabii bu geri yüklemelerde sizlerin yazmış olduğu bazı mesajlar silinmiş oldu.
                Yoğun bir araştırma sonucunda sorunu çözdük. Şu an girişlerde bir problem yaşanmaması gerekiyor.
                Tekrar elimizde olmayan bu aksaklıklarda dolayı sizlerden özür diler, paylaşımlarınızın devam etmesini canı gönülden isteriz.
                Psikoloji PORTALI Yönetimi
                *Bizi bilge yapan, okuduklarımız değil farkında olduklarımızdır*

Yorum

İşleniyor...
                X