Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Her telden bölümünün artık açılması gerekirmi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Her telden bölümünün artık açılması gerekirmi?

Bence artık her telden bölümü açılmalı.
    Sitede bir eksiklik oldu.
    Bu benim görüşüm. siz ne dersiniz?
    2
    a:3:{i:393;a:5:{s:12:"polloptionid";i:393;s:6:"nodeid";s:6:"522045";s:5:"title";s:13:"evet açılmalı";s:5:"votes";i:2;s:6:"voters";a:2:{i:0;s:5:"40650";i:1;s:5:"38977";}}i:394;a:5:{s:12:"polloptionid";i:394;s:6:"nodeid";s:6:"522045";s:5:"title";s:26:"Hayır böyle iyi açılmamalı";s:5:"votes";i:2;s:6:"voters";a:2:{i:0;s:5:"44025";i:1;s:5:"37793";}}i:395;a:5:{s:12:"polloptionid";i:395;s:6:"nodeid";s:6:"522045";s:5:"title";s:24:"açılsada olur açılmasada";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"44476";}}}
    100.00%
    2

bende açılması gerektiğini düşünüyorum.
    <div>Neşe ve Muhabbetle kalın......</div><br />

Yorum

bazen acaba bunu buraya yazsam mı diye soruyorum.bazen emin olmasamda yazıyorum...her telden bölümü açılırsa daha iyi olacak.

Yorum

bence açılması iyi olmaz gibi çünkü bu halde bile psikoloji ile ilgili alakasız konuları üyelerimiz açmaya devam ediyor..Orası da açılsa durum yeni eskiye döner inancımı koruyorum.Şimdi bile sitede tam verimli değil orasını açmak için en başta bunun foruma ne kadar faydası olur düşüncesini yada sorusunu sorgulamak gereklidir...

o zaman anketimizde Hayır böyle iyi açılmamalı oyunu kullanayım
        -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

Açılmalı.. :idea:
          Paylaşmayı düşündüğüm çok değişik forumlar var çünki ..................

Yorum

Zaten yeteri kadar her telden forum var... Bir de Her Telden açılırsa yandık :lol:

Yorum

!

76 kişi görüntülüyor kullanılan oy 12.
              Arkadaşlar teşekkür ederim.
              Eyvallah.

Yorum

:twisted: Her okuyan oy kullanmıyor demek bile gerek görülmedi demek değil mi? Paylasım zaten her telden i içeriyor. Fazla başlık konuların da dağılmasına neden olacak arkadaşım sen en iyisi paylaşım başlığına alıştır kendini

Yorum

Biz buraya dertlerimizden uzaklaşmak için geliyoruz: sitemiz psikolojiyle alakalı bir site olsa da insanın kendisi de psikoloji'nin kendisidir; davranışlarıyla, konuştuklarıyla...

Tabii ki ana konudan sapılmamalı, basit düşüncelere, amaçlara yer verilmemeli sitemizde: bu düzenin korunmasını canı gönülden ben de isterim.

Bence açılmalı ve düzenin korunmasına uğraşılmalı. O kadar mod'u boşuna mı aldık??? :lol: :lol: :lol: :lol: Başa geçtiklerinde alkışlarımızı boşuna mı attık?

Sorumluluktan mı kaçıyorlar acaba??? 8) :roll: :lol: :lol:

Okuyanlar ciddi ciddi oylasın ve çoğunluk ne istiyorsa o olsun! Tabi çoğunluğun düşüncesi esas alınmalı!

Yorum

Bunun sorumlulukla ilgisi yok. Ama eğer ciddi düşünürsek burası panayır alanı değil. Bir çok üye buraya rahatlamak için geliyorsa saçma sapan mesajlarla onları germeye kimsenin hakkı yok. Modların da özel hayatı var ve nasıl olsa modlar halleder düşüncesi ile kalkışılan işlerden yorgun düşüyorlar çoğu zaman. Amaç paylaşımsa paylaşma başlığı yeterli olmalı. Elimizdekiyle yetinmeyi öğrenme açısından da iyi bir deneyim bu.

Yorum

bence açılmalı.
                      Zamandan saymadım zaten sensiz geçen her anımı.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gogle
                        bence açılmalı.
                        bak mesela bu yorum değil. Neden açılmalı onu yazarsan yorum olacak ve biz de bir fikir edinmiş olacağız.

Yorum

burda bazen hikayeler okuyorum konu psikolojiyle ilgili olmuyor.ama güzel hikayeler.paylaşım güzeldir.bence siteyi biraz daha geliştirebilir diye düşünüyorum.
                          Zamandan saymadım zaten sensiz geçen her anımı.....

Yorum

Tamam işte bunun için bir paylasma başlığı var zaten.

Yorum

!

Beyhan abla sen her telden bölümünün açılmasına neden karşısın.
                              Ben o bölüme çok yazı yolluyordum.
                              Ben paylaşım bölümüne yollamaktan hoşlanmıyorum.
                              Paylaşım bölümünün amacı başka.

Yorum

İşleniyor...
                              X