Duyuru

Collapse
No announcement yet.

boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?

herkese merhaba.
    arkadaşlar kendimi boşlukta hissediyorum ve yapacak bişey bulamıyorum.bir hobi edinmek istiyorum hem bilinçlenip hem eğlenmek zamanımın boşa gitmemesiniz istiyorum.bir süredir bakıyorum ama ilgimi çeken bişey bulamadım.
    sonra neden psikoloji portalındaki arkadaşlarımdan destek almıyorum diye düşündüm
    evet arkadaşlar sizler neler yapıyorsunuz nelerla uğraşıyorsunuz.değerli tecrübelerinizi burada paylaşırsanız inanın çok yardımcı olacaksınız...

Satranç dostum
    Gülen Gözlerimin, ağlayan göz bebeği; Böşram ...

Yorum

internet varsa boş zaman yoktur.
      FOREVER ALONE!

Yorum

Internet gercekten de bos zaman kavramini devre disi birakti. Kutuphanedeyim, ders calisiyorum ama verdigim her arada genellikle yaptigim sey internet! Bazen kendime inanilmaz kiziyorum ama elden birsey gelmiyor

Konuyu acan arkadasim: Lothario

Eger sinemaya karsi ilgin varsa, hangi tur filmlerden hoslaniyorsan o filmleri izlemeni onerebilirim. Eger tavsiye istersen tavsiye de verebilirim Iyi bir sinema severimdir. Onun disinda, yine ilgi alanina gore kitaplar okuyabilirsin. Ya da sosyal derneklerde gonullu olarak katilip orada vakit gecirebilirsin.. Su an icin baska birsey aklima gelmiyor Sen neleri yapmaktan keyif aldigini belirtirsen belki daha iyi yardimci olabilirim

Saygilar.
        Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

internette kendime göre bişey bulamıyorum aslında internetten sıkılanlardanım.daha doğal şeyler arıyorum.
          ozle_m_ermaid, sinemaya bir ara çok merak salmıştım.evde kendimde çok film izliyordum ama ondanda sıkıldım diyebilirim.sosyal derneklere üye olma fikri aslında beni heyecanlandırdı ancak hiç bir bilgim yok.senin tecrüben varmı.
          benim keyif aldığım şeyleri sorarsanız bişeyleri uluşturmaktan hoşlanırım.örnek olarak sinemayı izlemektense çekmek isterim

Yorum

hadi gel santranç oynayalım diyecek bir arkadaşım yok şuan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lothario View Post
              hadi gel santranç oynayalım diyecek bir arkadaşım yok şuan
              online santranç oynayabilirsin
              Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: defne View Post
                online santranç oynayabilirsin
                huysuz biri gibi görüncem şimdi ama online hiçbişi yapmak istemiyorum
                yani şuanki halim yapaylıktan uzak olmak istiyor.eminim şimdi girsem oynamaya başlasam hemen sıkılırım.ama gerçek bir santranç taşlarıyla oynamaya başlasam bu daha eğlenceli gelir bana.

Yorum

Bir film çekmek mi dedim )))))) Ağzım sulandııııı. hadi nerde kamera nerde oyuncular

Yorum

Toplumsal anlamda gonullu arayan bircok dernek var. Sokak cocuklari kapsaminda bircok organizasyon mevcut. Hangi ilde ikamet ettigini ogrenebilir miyim?
                    Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

ankarada yaşıyorum
                      film çekmek için pro bir kameram yok ama iyi bir ışıkta iyi bir video çeken fotoğraf makinam var

Yorum

Ankarada fotografcilik kulubu vardir mutlaka. Boyle organizasyonlara katilip hem bu isin teknigini ogrenmis olursun hem de farkli insanlarla tanisip arkadasliklar kurmus cevreni degistirmis olursun. Fotografcilik kuluplerindeki arkadaslar belli zamanlarda organizasyonlar duzenleyip Turkiyenin doga anlaminda guzel yerlerine gezi duzenliyorlar. Hem cok eglenceli hem de gordugun doga ve cektigin resimler acisindan doyum saglayici bir etkinlik oluyor Deneyebilirsin.

Yorum

senaryonu yazarak başla o zaman bende galiba bir şeyler oluşturmayı seviyorum. belki bende denerim yazmayı
                          Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

Ben İstanbuldayım. 3-4 kez kısa film çalışmasında yer aldım. Senaryolar falan. Bu iş olacaksa eğer çok iyi arkadaş ortamıyla oluyor, sabırla oluyor, kamera mamera hikaye ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozle_m_ermaid View Post
                              Ankarada fotografcilik kulubu vardir mutlaka. Boyle organizasyonlara katilip hem bu isin teknigini ogrenmis olursun hem de farkli insanlarla tanisip arkadasliklar kurmus cevreni degistirmis olursun. Fotografcilik kuluplerindeki arkadaslar belli zamanlarda organizasyonlar duzenleyip Turkiyenin doga anlaminda guzel yerlerine gezi duzenliyorlar. Hem cok eglenceli hem de gordugun doga ve cektigin resimler acisindan doyum saglayici bir etkinlik oluyor Deneyebilirsin.
                              evet bu çok güzel bir fikir.çok teşekkür ederim.bunu kesinlikle denicem hatta internetten bir araştırma yapmaya başlayım.internet işe yaradı bu arada

Yorum

İşleniyor...
                              X